Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jakoś Isamu to rozstanie nie zaszkodziło, nadal jest w czołówce polskiego Youtube'a. Jego filmiki i streamy mają już ponad 500 mlionów. Jak by ktoś nie wierzył, to tu jest źródło: https://apynews.pl/profil/isamuxpompa. Też myślałem, że to niemożliwe, ale statystyki nie kłamią. Po piętach w kategorii gaming  depcze mu tylko Stuu Games.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

@MoszeKortuxe Nie znalazłem informacji o wygranej Atora. Ostanie co jest o tym w sieci to wywiad Atora dla TVN  z maja 2017 gdzie mówi że sprawa może jeszcze potrwać 5 lat. Strawa jest na tyle ciekawa że jak w przypadku @Stulejman Wspaniały dołączył się do niej prokurator i postawił gimperowi zarzuty karne. Proszę sprostuj informację w dziale albo podaj jakieś konkretne źródła.   

 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/postanowil-walczyc-z-hejtem,230922.html

 

PS. Do rozważenia czy w sprawie walki z hejtem nie stworzyć sojuszu z Atorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie lubię Atora. Ten człowiek ma znikomą wiedzę na większość tematów, a cała jego działalność polega na przeklejaniu durnych artykułów pochodzących z wątpliwych źródeł. Dodatkowo jest zwyklym konformistą który korzysta z każdej mozliwej okazji aby podbić sobie popularność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o nim takie zdanie - Trochę białorycerzy czasami ale niektóre komentarze Dot. polityki ma trafne. A co sądzicie o tym?

 

Niby opiera się tylko na jednej tezie , iż 8 osób ma większy majątek niż 50% najbiedniejszych ale te argumenty... Kurczę , to się wszystko trzyma kupy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.