Skocz do zawartości

Fanka Marka - czyżby mityczna loszka z Tybetu?


Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia jest schematyczna.

Po 10 latach się odkochała, zabierając dzieci z którymi utrudnia mi kontakt.

Pozostały mi tylko długi po niej...

Ale nie o tym chciałem się w Was wypróżniać.

Poznałem nową kobiete.

Jako że jestem zagorzałym fanem nurtu myslowego Marka i nabyłem Jego wszystkie PDFy, Modlitwe, Relaksacje i Bój o Godność. Mam także zestaw papierowy, oraz wysłuchałem wszystkie audycje na YT to postanowiłem na wstępie nowej znajomości zaznaczyć pani iż jestem po stronie swiatła puszczając jej jedną jedyną audycje Ojca Załorzyciela.

Jakie było moje zdziwienie gdy pani złapała bagcyla. Sama pod moją nieobecność wysłuchała kilkanaście audycji i nawet nabyła zestaw 3 książek.

Wiem że jeszcze ich nie przeczytała bo dopiero do niej dotarły.

Tak drogi Stulejmanie (jeśli to czytasz) to ta Pani D z woj. Dolnośląskiego, która pisała do Cb w sprawie problemów z odbiorem zestawu książek, ale na szczęście już są.

 

Jest bardzo opiekuńcza, gotuje mi obiadki wspaniale się z nią kopuluje, oraz ma pasje które pielęgnuje od lat. Nie są to tipsy czy ploty z życia gwiazd, ale górskie wędrówki i motoryzacja. Lubi wyzwania, grę w szachy i do wszystkiego co ma i czym się zajmuje doszła sama. Brzydzi się jak twierdzi  ślizgania się po cudzych plecach. Jest także założycielem stowarzyszenia promującego Polskość a za zebrane środki na wiecach i ewentach załatwia wieńce na groby poległych w walce o wolność Polskich żołnierzy oraz przygotowuje paczki swiąteczne dla biednych rodzin.

Jest o 180st inna od mojej grubej, pyskatej i butnej ex.

Moje pytanie brzmi czy to nie urabianie mnie z jej strony, że zgadza się ze slowem Marka i posunęła się aż tak że kupiła zestaw książek?

Zaznaczę tutaj ze bohaterka tej opowieści ma 30lat i nie chce dzieci, bo jak twierdzi "Ty już masz swoje, a ja dzieci nie chce"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym być ostrożny. Skoro czytujesz Marka, to w jednym felietonie było wspomniane o rosiczce. Ta piękna roślinka wabi małego biednego owada słodkim zapachem, a gdy ten już się skusi i da się złapać to trawi go i pożera. Sądzę, że w Twoim przypadku jest podobnie. Radziłbym być ostrożnym i podchodzić do tego z dużą rezerwą, b o Pancia może chcieć Cię urobić. Co do dzieci to nie wierz jej w żadnym calu. One jedno mówią, a drugie robią. Zresztą instynkt macierzyński robi swoje prędzej czy później. Obserwuj, podchodź z dystansem, miej swoje gumki i nie daj się nabrać na dni niepłodne. I żadnych umów, a już broń boże ślubu. Powodzenia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, StonekZiemniaczany napisał:

Poznałem nową kobiete.

 

Ile się znacie? Wiesz ile baba jest wstanie zrobić na początku znajomości,żeby tylko się przypodobać facetowi??Potem wyjdzie szydło z worka...

 

 

24 minuty temu, StonekZiemniaczany napisał:

Zaznaczę tutaj ze bohaterka tej opowieści ma 30lat i nie chce dzieci, bo jak twierdzi "Ty już masz swoje, a ja dzieci nie chce"

 

OOO i tu jest klucz do rozwikłania tej zagadki. Nie chce dzieci...

Słuchasz audycji,czytasz książki,czytasz forum i wierzysz w takie rzeczy? Panie weź Pan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie chce jutro może chcieć. Instynkt macierzyński u kobiety z moich obserwacji potrafi się załączyć po prostu z dnia na dzień. Nawet u Pań sporo po 30stce, które ostro wcześniej się deklarowały, że dzieci nie chcą. Na tym gruncie zalecałbym ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, StonekZiemniaczany napisał:

Także to zauważyłem jeszcze z EX, gdy już ewidentnie był syf to miała dni ze glośno mówiła o trzecim dziecku... Masakra jakie to są egoistki

 Ty nie jesteś egoistą ? Ba jesteś egoista i manipulatorem - jak każdy z nas. Każdy jest egoistą. Czasami jest on nieco bardziej ukryty, bardziej wyrafinowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giorgio napisał:

OOO i tu jest klucz do rozwikłania tej zagadki. Nie chce dzieci...

Słuchasz audycji,czytasz książki,czytasz forum i wierzysz w takie rzeczy? Panie weź Pan.

 

A co w tych audycjach i książkach jest jakaś wiedza objawiona?

 

Świat nie jest czarno biały i zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę.

 

Jak mówi, że nie chce dzieci, to może naprawdę tak TERAZ myśli, a może ma jakiś disorder związany z przeszłością, cholera wie.

 

Zresztą z opisu sytuacji wynika, że babka jest dosyć oryginalna, więc tym bardziej powstrzymałbym się z takim szybkim internetowym wydawaniem wyroków.

 

I na koniec : każdy medal ma dwie strony, ciekawe jaka jest druga strona tego medalu i kiedy autor się o tym przekona :P

 

Edytowane przez Young
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Young napisał:

Świat nie jest czarno biały i zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę.

Przykro mi kolego. Nie ma wyjątków. 

 

3 minuty temu, Young napisał:

A co w tych audycjach i książkach jest jakaś wiedza objawiona?

Tak, w Kobietopedii znajdziesz prawdę.

Są ludzie który tkwią w systemie tak głęboko że gdy wyjawi się im prawdę, odrzucą ją. Mało tego, będą walczyć w obronie systemu. Nie bądź jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StonekZiemniaczany Jeżeli działa społecznie i zawodowo samodzielnie, a nie pod wpływem jakiegoś samca, którego jeszcze nie poznałeś. Którego może chciała urobić, poderwać angażując się w tą a nie inną działalność.

Co do dzieci, to za x lat pożycia z nią nie zechciałbyś wspólnego dzieciaczka? Bo ona z pewnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pyrrus napisał:

Tak, w Kobietopedii znajdziesz prawdę.

Są ludzie który tkwią w systemie tak głęboko że gdy wyjawi się im prawdę, odrzucą ją. Mało tego, będą walczyć w obronie systemu. Nie bądź jednym z nich.

 

A co to jest prawda? Słowa drugiego człowieka, który tak jak każdy z nas patrzy na świat przez pryzmat swoich doświadczeń i przemyśleń?

 

Jedni mówią że prawda jest w Biblii, drudzy że w Koranie, a następni że w Kobietopedii.

 

Nie dajmy się zwariować. Czytałem Kobietopedię i jest w w niej dużo wartościowych informacji. Tylko tyle i aż tyle. Warto przeczytać, ale na pewno nie przyjmować wszystkiego bezkrytycznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StonekZiemniaczany napisał:

 

Mam juz 2 córy i wiecej nie chce. Dzwoniłem juz do kliniki gdzie wykonują wazektomie za 1600pln bo promocja jest?

 

Bardzo prawidłowo! Ja sie podwiązałem cztery lata temu - i tego spokoju, tej gwarancji bezpieczeństwa, nie zamieniłbym na rok seksu z pięcioma - naraz - pannami dziennie.

 

Zadna baba cie w dziecko nie wrobi, nie zapomni tabsa, nie pokręci dni w rachunkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Young said:

Świat nie jest czarno biały i zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę.

 

Tu się zgodzę, ale wyjątki u kobiet to nie inna wersja softu tylko rozum + sytuacja życiowa.

Znam taką jedną parkę, gdzie nie ma dzieci i już nie będzie. Wcześniej byli zajęci czymś innym, później nie mieli warunków, a teraz po prostu wiek bo za duże ryzyko (chodzi o zdrowie dziecka). Czy żałują nie wiem, może tak, ale wydaje mi się, że im dzieci do szczęścia nie są potrzebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, StonekZiemniaczany napisał:

Także to zauważyłem jeszcze z EX, gdy już ewidentnie był syf to miała dni ze glośno mówiła o trzecim dziecku...

 

 

Przecież to uzdrowiłoby Wasz związek!
Ty zimny, nieczuły warchlaku!!

Dziecko na zgodę to najlepszy pomysł na świecie!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StonekZiemniaczany masz wszystkie materiały Marka więc wiesz że kobieta będzie zachowywać się idealnie dopóki nie osiągnie swojego celu. A celem tym może być ślub bez intercyzy albo dziecko z Tobą. Nie ważne co ona mówi. Może mówić że nie chce dziecka żeby Cię zmylić. A potem będzie "Miś możesz bez i możesz kończyć we mnie, przecież biore tabletki bo też nie chce dziecka", "Miś jestem w ciąży, nie wiem jak to sie stało, chyba tabletki nie zadziałały, cieszysz sie?" :P Pominąłeś te audycje czy o nich zapomniałeś?

 

Czytasz Marka i jej o tym powiedziałeś. Wiesz że gdybyś powiedział jej że interesujesz się fizyką jądrową to wtedy ona byłaby fanką fizyki jądrowej? 

 

Nie kolego, Twoja myszka nie jest inna. Jest taka jak wszystkie. Fajnie że gotuje Ci obiadki i dobrze się z nią kopuluje. Ciesz się z tego, ale nie pozwól żeby oczy zarosły Ci cipką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StonekZiemniaczany a ile się znacie? Jak do 2 lat to wiesz (bo czytałeś u Marka) mamy "haj zakochania". Będzie ci robiła obiadki, seks codziennie, dzieci na razie nie będzie chciała...zawsze na początku jest ładnie i pięknie a potem niestety schody si,e zaczynają. Będzie Tobie mówiła co chcesz usłyszeć, urabiać a potem 180 stopni odwrót nastąpi u kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Pyrrus said:

Przykro mi kolego. Nie ma wyjątków. 

Akurat tu nie chodzi o kobietę, ale o to własnie, powyższe stwierdzenie... Wszystko płynie, nie ma nic stałego....

Nawet Marek coś wspominał o "pokrewieństwie dusz", czy coś w tym stylu...

A może to jakieś "pokrewieństwo dusz"? Dobrze, że StonekZiemniaczany tu zagląda... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na nią. Bajka z niechceniem dzieci jest dobra dla białych rycerzy, każda kobieta zechce rozrodu by przekazać swe geny. 

Jej zachowanie (kupno książek Marka, słuchanie audycji) kojarzy mi się z zasadą księgi Sun Zi:
 

Cytuj

 

  • Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.

 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.