Skocz do zawartości

Witajcie Panowie! ;)


BeaTitudo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :D 

 

jestem studentką, kobietą i mam wielką nadzieję, że nie zachwieję tutaj Waszej męskiej równowagi. Podoba mi się idea rezerwatu i w 100% ją rozumiem i szanuję. Mam nadzieję, że zaglądają tam również panowie, bo tak naprawdę trafiłam tutaj żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania co do sposobu myślenia i zachowania mężczyzn.

 

Poznaje Was z różnych stron i coraz bardziej się w tym wszystkim gubię. Czasami dochodzi do sytuacji, w której decyduje się na zerwanie z chłopakiem, odcięcie się od mężczyzn i zostanie zatwardziałą feministką - w tych momentach zauważam, że tak być nie może, że to idzie za daleko i na nowo rozpoczynam poszukiwanie rozwiązań i odpowiedzi.

 

Wielu skrzywdziłam, a nie chciałam, wielu skrzywdziło mnie, a podejrzewam również tego nie chcieli. Interesuję się psychologią ewolucyjną, działaniem mózgu i tym jakie są kobiece i męskie motywy działań - nie chcę manipulować, a zrozumieć i mądrze żyć z facetem. Żeby się czegoś nauczyć, będę śledzić Wasze posty (tak, wiem, że tylko w manipulacjach mogę się wypowiadać) oraz wrzucę post do rezerwatu z kilkoma ważnymi dla mnie pytaniami i problemami. 

 

Jeszcze raz, dzięki za możliwość wypowiadania się na tym męskim forum ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.