Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
BeaTitudo

Witajcie Panowie! ;)

Rekomendowane odpowiedzi

BeaTitudo    0

Cześć wszystkim :D 

jestem studentką, kobietą i mam wielką nadzieję, że nie zachwieję tutaj Waszej męskiej równowagi. Podoba mi się idea rezerwatu i w 100% ją rozumiem i szanuję. Mam nadzieję, że zaglądają tam również panowie, bo tak naprawdę trafiłam tutaj żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania co do sposobu myślenia i zachowania mężczyzn.

Poznaje Was z różnych stron i coraz bardziej się w tym wszystkim gubię. Czasami dochodzi do sytuacji, w której decyduje się na zerwanie z chłopakiem, odcięcie się od mężczyzn i zostanie zatwardziałą feministką - w tych momentach zauważam, że tak być nie może, że to idzie za daleko i na nowo rozpoczynam poszukiwanie rozwiązań i odpowiedzi.

Wielu skrzywdziłam, a nie chciałam, wielu skrzywdziło mnie, a podejrzewam również tego nie chcieli. Interesuję się psychologią ewolucyjną, działaniem mózgu i tym jakie są kobiece i męskie motywy działań - nie chcę manipulować, a zrozumieć i mądrze żyć z facetem. Żeby się czegoś nauczyć, będę śledzić Wasze posty (tak, wiem, że tylko w manipulacjach mogę się wypowiadać) oraz wrzucę post do rezerwatu z kilkoma ważnymi dla mnie pytaniami i problemami. 

Jeszcze raz, dzięki za możliwość wypowiadania się na tym męskim forum ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eleanor    370
4 godziny temu, BeaTitudo napisał:

Żeby się czegoś nauczyć, będę śledzić Wasze posty (tak, wiem, że tylko w manipulacjach mogę się wypowiadać) 

Nie, w manipulacjach nie możesz sie wypowiadać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez h173k
      Witam!
      Dziękuję za możliwość udziału w forum! Postaram się wnieść coś moimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Pozdrawiam!
    • Przez AMD
      Witam Serdecznie

Nigdy nie należałem do osób, które ciągnęło do aktywnego śledzenia i użytkowania jakiś forum, jednak to miejsce to coś zupełnie innego hehe

• Przez Ranki
      Witam
      Trafiłem tutaj niedawno oraz zaintrygowała mnie tematyka forum. Podam kilka słów o sobie byście wiedzieli z kim macie do czynienia.
      Jestem osobą, która potrafi wyczuć czy ktoś jest wrogiem czy nie po samym uścisku dłoni i wymianie spojrzeń.
      Do celu dążę wytrwale, bez zbędnego użalania się nad sobą. Kroczę przez swoje życie pewnie, ponieważ postępuję zgodnie ze swoimi wartościami.
      Szanuję innych zdanie i potrafię wysłuchać oraz rozważyć, ale nie pozwolę sobie wejść na głowę.
      Jak mi się coś nie podoba rozwiązuję to od ręki, aby czuć się komfortowo. Na każdy problem staram spojrzeć z różnych perspektyw.
      Moim zdaniem tyle wystarczy na mój temat.

Pozdrawiam
    • Przez lisu13
      Cześć, słucham czasem rada(o) samiec jak obrabiam zdjęcia i wpadłem zobaczyć co tu się wyrabia. Coś o sobie - Mam na imię Adam, moje zainteresowania to - grafika komputerowa, fotografia, lubię też polatać dronem i zmontować jakiś krótki film. Tak poza tym praktykuję buddyzm już jakiś czas, co z totalnego wraka człowieka po przejściach postawiło mnie na nogi i sprawiło że całkiem nieźle funkcjonuję   Choć problemy dalej są np. aktualnie z bujania się po różnych fuchach jestem zmuszony iść do stałej pracy czego nie mogę przeboleć ;p Grupa wsparcia się przyda  

• Przez Minia93
      Witam wszystkich
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.