Skocz do zawartości

Witam forumowiczów i Marka Kotońskiego


osobliwy nick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

po pierwsze dziwi mnie, że stosujecie tutaj banowanie kont na podstawie zasad, które nie są określone w Regulaminie (może warto by je dopisać?). Po drugie - na drugie mam L.A.R.M.A.N. Poglądy, w które wierzę, uznaję za słuszne i wyznaję to libertarianizm, ateizm, racjonalizm światopoglądowy, meninizm, antynatalizm i nihilizm egzystencjalny.

 

Zarejestrowałem się tutaj, gdyż ciekawi mnie jaką społeczność zbudował wokół siebie Marek, którego audycji słucham na YT, kim są jego odbiorcy.

 

Mam konkretne poglądy, które nie ułatwiają mi życia z kobietami. W wyniku afirmacji ateizmu od lat jestem skrajnym antyklerykałem, przeciwnikiem ślubów kościelnych, libertarianizm każe mi brzydzić się ingerencji państwa w związki, zatem jestem również przeciwnikiem ślubów kościelnych. Antynatalizm - sami wiecie... Można by tak długo wymieniać. Na pewno będzie jeszcze okazja porozmawiania o poglądach.

 

PS. Interesuję się matematyką teoretyczną, w szczególności problemem Collatza, szeroko pojętą nauką, w szczególności kosmologią, filozofią nauk oraz kolekcjonuję/pasjonuję się nożami.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Edytowane przez osobliwy nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.