Skocz do zawartości

Stosunek kobiet do agresji


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie podobne sytuacje:

 

1. Spina z jakimś kolesiem (z przyczyny naszej dupeczki) - nie startowałem do niego, a po akcji pretensje ze strony kobiety "dlaczego mnie nie bronisz" (broniłem, tylko bez użycia przemocy).

 

2. Podobna sytuacja do pierwszej, z tym że nieco ostrzejsza - koleś mnie uruchomił i gdyby tak sprawnie się nie "wycofał", to bym wyrządził mu krzywdę (tu też akcja zaczęła się przez dziewczynę). Po wszystkim pretensje - "skąd tyle agresji, masakra" itd.

 

Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?

 

Z jednej strony kobieta chce agresywnego faceta, który będzie ją bronił, a gdy przyjdzie co do czego to skarży się na agresywne zachowanie.

 

Zastanawia mnie czy to reguła, czy tylko zbieg okoliczności, wyjątek, i czy w większości sytuacji panie były by zachwycone z zbicia komuś mordy w ich obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety podnieca agresja bo bezpośrednio wiąże się to z siłą. Nie pisze tylko o czystej fizycznej agresji ale również tej innej na innych poziomach (manipulacji, wywierania wpływu, władzy itp).

 

Ale to co dla kobiety jest agresją czym innym jest dla faceta.

 

Więc krótko i na temat. Agresja to siła wtedy kiedy ją całkowicie kontrolujesz. Kiedy nie wyprowadzasz się z równowagi a swoimi zagraniami emocjonalnie dominujesz i wyprowadzasz z równowagi innych. Ten kto kontroluje emocje jest silniejszy.

 

Są też przypadki patologiczne gdzie kobieta ma wzorzec prawdopodobnie siły i agresji wyniesiony z domu czysto powiązany z przemocą wobec innych. Widok i taka akcja podnieca ją. To patologiczne i destrukcyjne. Ale to inna bajka a teraz tak po męsku Bracie napiszę Ci o co chodzi w Twoim przypadku:

 

Ona Tobą manipuluje i rządzi. Jesteś dla niej słabszy bo Ona prostą manipulacją i zagrywkami (wywołanie konfliktu i być może bójki) dowartościowuje siebie i bawi się Tobą , jak jakimś frajerem. Ją to bawi i cieszy, widząc jak samcy biją się ze sobą z jej powodu. Nie jesteś silniejszy, Ona podświadomie czuje swoja siłę widząc jak łatwo Tobą manipulować co bezpośrednio związane jest z dowartościowaniem. Ty jeszcze się zastanawiasz co księżniczka miała na myśli i czy dobrze się zachowałeś. Mówi to co ma powiedzieć, co innego myśli co innego czuje.

 

Absolutnie nigdy Panowie, nigdy nie łamiemy prawa czy nie dajemy się wpędzić w tego typu gierki z powodu kobiety. Bójka czy fizyczna agresja to ostateczność tylko i wyłącznie w przypadku samoobrony i bezpośredniego zagrożenia dla Nas. Bić się z innym mężczyzną dla kobiety a tym bardziej z powodu kobiety czy już nie wspominając w sytuacji spowodowanej przez kobietę uważam za białorycerstwo - frajerstwo level hardcore.

 

Na Forum już było i polecam Bratu temat, doskonale wszystko wyjaśnione:

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś z kobietą która w domu miała ojca alkoholika. Jak to w patologii była była przemoc, rękoczyny itp. Najśmieszniejsze jest to że mimo że panicznie się ojca bała i gardziła szukała podobnego zachowania we mnie. Kręciło ją to a w łóżku wówczas był mega seks. Bez tego nie czuła się spełniona czytaj nie miała orgazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.