Skocz do zawartości

Dziewczyny kolegów, a seks z nimi


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W ubiegłym tygodniu zostałem zaproszony przez koleżankę na imprezę, na którą przyszedłem. Ku mojemu zdziwieniu kiedy minąłem futryny drzwi, od razu rzuciło mi się coś w oczy. 

Byłem jednym facetem na tej imprezie, w trafiłem na babski wieczór. Hmm... kiedy zostałem otoczony kobietami, nie ukrywam odczułem mały dyskomfort (było ich 11), wszystkie na mnie patrzyły jak na striptizera, a umówmy się że daleko mi do tego zawodu :D .

Po przywitaniu się z miłymi Paniami (średnia ocen  7/10) zostałem poczęstowany drinkiem, i zaproszony do tańca. Oczywiście cały czas pytałem dlaczego zostałem zaproszony na tę imprezę, odpowiedzi nie dostałem, a że lubię otaczać się kobietami, to nie nurtowało mnie to aż tak bardzo, choć wiedziałem że mają jakiś cel, dlatego cały czas byłem czujny.

 

Nie będę przedłużał i przejdę do sedna sprawy.

 

Pod koniec imprezy zostałem zaciągnięty przez 3 kobiety do łóżka, dwie z nich to kobiety moich kumpli. Mimo tej świadomości, nie mogłem się powstrzymać i przeszedłem na całość.

Według mojego gustu to dwie oceniam na 8/10 i 9/10. Pragnienie było duże, a i alkohol podkręcił atmosferę . 

 

Seks nieziemski, wrażenia były nie do opisania.

 

Nie wiem teraz czy mówić chłopakom o całej sytuacji, czy raczej mieć to dla siebie? 

Dlaczego one to ze mną zrobiły? Rozumiem, że moja kariera zawodowa lepiej się rozwija, i może więcej zarabiam, ale czy to mogło być przesłanką do takiej głupoty? 

Osobiście nie mam nic sobie do zarzucenia, czuje się z tym dobrze. 

Edytowane przez MichaelLevitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz nic sobie do zarzucenia to po co w ogóle zadajesz te pytania ? Nie znam Cię i trudno jest ocenić o co chodziło.

 

Pewnie o goniący schemat schematem zachowanie loszek pieniądze i emocje .

 

Jeśli powiesz to swoim kolegom wątpię byś pisał tutaj kolejne posty.

Edytowane przez Samiec Alfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa zonk. To było w Polsce? Pewien znajomy znajomej tuż przed swoim ślubem został zaciagnięty na imprezkę i tam coś zbyt łatwo poszło... i wpadł, sprawa wyszła, narzeczona odeszła, został z zaciążoną loszką, wszystko to bo... bogata firma i prosperita...

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym zrobił (ale to ja) kosztem nawet znajomości zebrał jakieś dowody i pokazał kolegom.
No i to co wynika, to także to, iż loszki jak się postarają lekko, to mają seks na zawołanie...
A w jakim to wieku kobiety?

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AdamPogadam napisał:

A w jakim to wieku kobiety?

19-21

 

@AdamPogadam tutaj bardziej chodzi mi o zrozumienie tej całej sytuacji. Faceci tych kobiet to całkiem nieźle zapowiadająca się partie na męża. A i muszę podkreślić, że jeśli chodzi o wygląd(również budowę ciała) to chłopaki lepiej wyglądają ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jesteś wykorzystany do jakiejś gry, być może posłużyły sie Toba aby się zemścić na swoich chłopakach za coś, a jak coś pierdolnie to zostaniesz kozłem ofiarnym, coś w stylu ''To On mnie uwiódł''...

Wtedy cała gama konsekwencji spłynie...zgadnij na kogo? :) Skoro loszki robią takie numery, to znaczy że ich faceciki nie są zbyt ogarnięci w te klocki, więc w razie ''W'' nie będzie żadnych konsekwencji, no bo kto je wyciągnie? jej facecik w rurkach? :) no właśnie...

 

Loszki nie dają dupki tak o sobie, zawsze jest w tym jakiś interes, zapamiętaj :)

 

A skoro wspominasz że goście to dobra partia, to pewnie ustawieni przez mamusie i tatusia...Bo nie uwierzę że koleś w wieku dajmy 25 lat w tym kraju, rozbudował sam swoja firme i zbija majątek, to takie same prawdopodobieństwo jak to ze modelki to dziewice :)

Tyły zabezpieczone, można się ruchać :)

 

A tak a propos, nie rucha się lasek swoich kumpli, potrzebowałeś seksu, intymności, żyłeś chwilą, więc to wykorzystały. Nie rób takich akcji na przyszłość...

 

Nie myśl chujem, bo z chujem nie ma żartów.

Moją sentencja sobie wytatuuj :P

Edytowane przez Assasyn
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... ale... ale cipka? Przecież to ważniejsze niż fakt, że ona ma kogoś i w ten sposób przyczynia się do dowaleniu innemu mężczyźnie rogów. A później pójdzie pochwalić się w internetach jak to przepukał gorące laseczki 9/10, które olały partnerów i ruchały się z nim. Jeżeli to Twój sposób @MichaelLevitt na podniesienie swojej wartości, to jesteś w niezłym bajzlu. Jakaś loszka zaciągnie Cię do łóżka i nagle zapominasz o jakichkolwiek zasadach? To nie powód do dumy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Dzień po zdarzeniu dostałem sms, z nieznajomego numeru, czy chcę powtórki, nie odpisałem .

A jeśli chodzi o moich kumpli, to raczej należą do tych zazdrosnych. Przeglądają ich fb, email, tak mi mówili. W sumie się nie dziwię, bo są na prawdę piękne . 

No ale nie ma tutaj żadnych dowodów na przelotny romans czy coś w tym deseń, bo przecież były na babskim wieczorku, a zaprosiła mnie ich koleżanka.

 

W sumie jak im o tym powiem, to może być gorącą. 

 

@HORACIOU5 Mam zasady, oni o tym wiedzą. Dlatego nie utrzymuje z nimi jakiś bliższych relacji . Raz na dwa tygodnie się spotkamy.  

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maynard napisał:

Mało masz lasek w Polsce, musisz pukać dziewczyny kumpli? Ja bym nie czuł się dobrze na Twoim miejscu.

Jeśli dziewczyny były takie jak mówi @MichaelLevitt to pewnie niejeden z nas bracia, by uległ, nie bądźmi hipokrytami. W każdym razie, zasady jakieś należałoby mieć, bo jeśli mam być szczery, takich rzeczy kumplom się nie robi, no chyba, że to nie są Twoi kumple, tylko osoby, które przelotnie widujesz ale nie masz z nimi bliskich więzi..

6 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Jakaś loszka zaciągnie Cię do łóżka i nagle zapominasz o jakichkolwiek zasadach? To nie powód do dumy.

właśnie tu H5 sporo racji ;) 

15 minut temu, Assasyn napisał:

cała gama konsekwencji spłynie...zgadnij na kogo?

and game is over.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno na mnie najechaliście, a to przecież one są s*kami, bo nie zleży im na ich facetach. Robią jakieś gierki, wciągają do tego mnie, a że ja lubię skorzystać z rozkładających się nóg... . 

Pomyślcie, gdyby to była prawdziwa miłość, to one nawet by na mnie nie spojrzały!

 

@HORACIOU5

Każdy ma swoje zasady, fakt może to moja wada.. Byłem trochę wypity, całkiem możliwe że to był prekursor do wejścia w brzoskwiniową jaskinię .

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa miłość... :D
Ostatnio mam wątpliwości czy ta miłość to nie przypadkiem tylko "szaf hormonów" i kalkulacja, więc tak czy owak trzeba się pilnować.
19-21 to bardzo młody wiek. Dziewczęta zapewne chcą wszystkiego spróbować. 

Edytowane przez Moriarty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro są tacy zazdrośni, to znaczy że są już upolowani, czyli mamy kolejną kwintesencje babskiego zachowania, tyły zabezpieczone, ustawione, to teraz przejdźmy do wulgarnych czynów, a chłopak dostanie dupki raz na miesiąc żeby nie uciekł :)

 

Jak byli by to faktycznie kumple, to ja bym odpisał na ten ''nieznajomy'' numer , tak, chce powtórki, ustawiamy się tu i tu o tej godzinie, dalej dopisałbym, ostatnio było tak świetnie ze mam dla was prezenty, po czym zadzwoniłbym do kumpli(prezenty) i powiedział jak się sprawy mają, czyli krótko, po męsku, Panowie, wasze panny sie ze mną ustawiły na seks, chcą was zdradzić, z racji tego ze jesteśmy kumplami mowie wam o tym , chodźcie jedziemy, ja wejdę sam, zaczniemy sie rozbierać i wtedy dam wam sygnał i wejdziecie...Umiejętnie bym podkoloryzował stan rzeczy :) 

 

W takiej sytuacji masz szanse wyjść z twarzą, bo goście nie uwierzą( mam nadzieje) na wersje loszek że już coś miedzy wami było wcześniej, efekt złapania na gorącym uczynku wybije im takie myślenie :)

 

Wtedy masz szanse zachować ziomków i pogonić kurwy na szczaw...

Z babami masz postępować szybko, bezwzględnie i skutecznie...tak jak One z nami...:)

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MichaelLevitt napisał:

 

 

@HORACIOU5 Mam zasady, oni o tym wiedzą. Dlatego nie utrzymuje z nimi jakiś bliższych relacji . Raz na dwa tygodnie się spotkamy.  

 

Ja też się spotykam z kumplami i ich damami raz na 2 tyg i nazwałbym to bliskimi relacjami. Przecież na tygodniu, praca... nie ma czasu a nie każdy weekend da się zgrać żeby się spotkać. Ostro tańcuje na domówkach, dyskotekach z ich dziewczynami ale kumple wiedzą, że mam zasady i mogliby dać mi swoje panny na przechowanie i nic by się nie działo. Trzeba myśleć o konsekwencjach i trzymać się przede wszystkim braterskiego kodeksu a nie, ze znajoma pokaże mi cipkę i podniecony jakbym nigdy nie widział. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy przyswajają loszkologikę, skoro zrzucają winę na kobietę za to, że nie użyli mózgu tylko spuścili w kiblu zasady oraz lojalność wobec kumpli i ja przepukali. No ludzie, to że samica chce przyjebać rogi waszemu koledze to oznacza, że to jej wina a wy pomimo tego, że mogliście odmówić i nie wyruchać jej uważacie, iż jesteście czyści jak łza? No nie róbmy kurwy z logiki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn Teraz to już za późno na taką dywersję :D wtedy bardziej myślałem o powtórce, niż o ratowaniu relacji z kumplami. Oczy cipką mi zarosły. I to taką z której można by było jeść :D .

@HORACIOU5 Widzę, że za wszelką cenę chcesz mi dogryźć, wiem że uderzyłem w twój system wartości, co bardzo szanuję! 

Mówisz, że ja mówię o nich suki, a ja kim jestem? przecież ja do nich nie pisałem, nie umawiałem się na seks. To one mnie uwiodły.

Wiem, że jak im o tym powiem, to mogę stracić kilka zębów, a nie chcę. Dentysta jest drogi. 

Dzisiaj widziałem ich nowe zdjęcie na facebooku jak z uśmiechem się przytulają nad morzem. Nie chcę im mówić o tym, niech sobie jeszcze pociupciają . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.