Skocz do zawartości

Dziewczyny kolegów, a seks z nimi


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

@HORACIOU5 Wiesz co? chyba powoli mnie gasisz, piękno tych Pań zawróciło mi w głowie.

Oczywiście moi kumple uważają mnie za jednego z najbardziej lojalnych kolegów. Świat to nie tylko kobiety, mój problem to element związany z panienkami. Nie potrafię się powstrzymać przy takich 8/10+ . Cały czas się zastanawiam, Co one chciały tym osiągnąć. Powiedzieć im o tej całej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt sorki, że się wtrącę, ale to co piszesz zaczęło trochę trollingiem podjeżdżać. Być może wszystko tak jest jak piszesz i ja tego nie będę oceniał. Chcę tu tylko zapytać, że jeżeli Ty się z tym dobrze czujesz, to po co temat, który poddajesz ocenie forum? Jeżeli chcesz natomiast dowiedzieć się od Braci, co powodowało loszkami to ja Ci odpowiem wprost: to one Ciebie wyruchały a nie Ty je. "Pieczenie odbytu" poczujesz zapewne w niedługim czasie. Ale mimo wszystko, przepraszam, ale historia wydaje mi się "lekko" przerysowana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt co byś nie zrobił, to i tak efekt będzie ten sam. Powiesz, będziesz miał wrogów od razu, nie powiesz, będziesz miał wrogów trochę później, bo to i tak kiedyś wyjdzie i nie ma szans na inne rozegranie. Kwestia, czy się liczysz z porządnym wpierdolem, czy może to Ci nie grozi. Ale tu zastosuję uniwersalną radę mojego dziadka "Ja Ci radzę - rób jak chcesz" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chrumkacz Mhm, sam byś nie wytrzymał i zamoczyłbyś kuśkę aż po jaja. 

To tak się mówi o lojalności, kilka drinków, i z takiej loszki 8 i 9/10 robi się 9 i 10/10, dobrze wiecie jak działa alkohol. 

Co innego jak trzymasz fujarkę i widzisz taką laskę przed monitorem, a co innego jak ona trzyma twoją fujarkę i widzisz, czujesz jej ciało. Akurat w moim przypadku powinienem napisać ich, bo były 3 lochy.

W sumie, ciężko jest się skupić. Wolałbym  pojedynczo .

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt cieszę się że tak dobrze mnie znasz ;) 

Skoro tak Ci z tym dobrze było, to po chuj nam głowę zawracasz? Chcesz nam się pochwalić, że zaruchałeś bez większego wysiłku jednej nocy 3 laski z przedziału 7-9/10?
Sorry, ale to nikomu tutaj nie imponuje, zwłaszcza jak były to laski kumpli ;)
Dorośnij chłopie bo oczy cipą zarośnięte.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten temat i @MichaelLevitt wybacz, ale kurwisz logikę na potęgę. Nawet zachowujesz się jak spierdolona loszka, która zdradziła swego faceta i zwala winę na kochanka. 

To co Ty mózgu nie miałeś, że zwalasz winę na te kobiety? Przestań myśleć chujem i traktować cipkę jako coś najważniejszego w życiu. Ja w życiu bym nie ruchał dziewczyn kumpli. Raz, że miałbym moralnego kaca. Dwa, nie mówiąc o tym kumplom, to i tak by się wydało. Wystarczy, że loszka pokłóci się z kumplem i powie, że jestem lepszy od niego w łóżku. 

I nie bądź kurwa zaskoczony jeśli tak się stanie i kumple się dowiedzą bez twojej łaski, że pukałeś ich panny. Sam sobie jesteś winien. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, skoro krytykujemy spierdolenie i kurewstwo pośród kobiet, to nie bądźmy hipokrytami i nie przyczyniajmy się do pogłębiania problemu. Oprócz tego samice nieraz krzyczą, że chcą być jak my. Nie róbmy tego co one i nie stosujmy loszkologiki jak one. Zamiast być jak kobiety bądźmy lepsi. Zamiast olewać kumpli na rzecz cipki, bądźmy lojalni i szanujmy ich. Miejmy szacunek do samego siebie i nie bądźmy jak męskie dziwki, które podbijają ego loszkom w taki sposób. Kurwa, Panowie, jak ma się coś zmienić skoro na widok cipy jesteście gotowi nasrać na zaufanie, którym daży was inny mężczyzna? Serio macie zamiar lojalność wobec Brata olać na rzecz zamoczenia? Chcecie zejść na poziom karynek i być jak one racjonalizując swoje zachowanie? Nie! Bądźcie mężczyznami z jajami i zasadami ze stali, a nie męskim klonem karynek!

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 @CalvinCandie @Chrumkacz Mówicie o tym, że robie ku*wę z logiki, a to nie jest prawda moi drodzy.

Ja jestem zdania, że kobietom nie można ufać, i nie powinno się z nimi robić interesów (jeżeli jest taka możliwość wyboru), związki nie mają większego sensu, jeśli kobieta nie jest twoją "fanką" i nie krzyczy jaka jest z ciebie dumna. Moi koledzy dobrze o tym wiedzą, i życie własnie ich nauczyło moich zasad :) . Ten cios będzie bolesny dla nich.

Pragnę się dowiedzieć tego, dlaczego one im to robią, Co planują, bo może chcą ich w coś wkręcić co gorsza mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, MichaelLevitt napisał:

Moi koledzy dobrze o tym wiedzą, i życie własnie ich nauczyło moich zasad :) . Ten cios będzie bolesny dla nich.

 

 

Twoją zasadą jest brak zasad. A cios dostaniesz Ty jak się dowiedzą i ci ciężki wpierdol spuszczą.

 

Chyba jednak powinieneś się przenieść na jakieś forum PuA i innych gogusi bo nie wiesz co to być mężczyzną z zasadami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt teraz to dopiero zrobiłeś kurwę z logiki i tylko to potwierdziłeś. I patrz, mogłem kiedyś kumplowi dojebać rogi, bo jego dziewczyna dawała mi takie znaki. I co? I nie zrobiłem tego, bo dla mnie kumpel jest ważniejszy. Mogłem dojebać rogi mężczyznie, którego osobiście nie znam, a jego loszka przystawiała się do mnie. Nie zrobiłem tego. To jest powód do dumy a nie, że dowaliłeś swoim kumplom, bo przeleciałeś ich kobiety. Nigdy w życiu nie zdradziłem zaufania swoich kolegów i każdy z nich wie, że może mnie zostawić sam na sam z ich panienką i do niczego nie dojdzie. Na tym polega posiadanie zasad, honoru, lojalności i szacunku nie tylko do drugiego samca, ale i do samego siebie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelLevitt Marek to kiedyś dokładnie opisał. Kobiety mają konstrukcję psychiczną taką, że ich rodzaj zemsty jest silnie utajony. Przytoczę tu historię kobiecej zemsty w ramach której kobieta obciągnęła obcemu kolesiowi w kiblu laskę z połykiem, a zemsta polegała na tym, że potem całowała się z mężem w śliniaka, nie myjąc ust. Tak już jest i tu nic nie trzeba rozumieć, tylko przyjąć do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów kiedy nie mieli dziewczyn, chłopaki wspominali mi o tym, że kobiety nam "mężczyzną" powinny służyć do seksu, sprzątania, i inne stereotypy. 

Zgodziłem się z nimi, i traktuję kobiety jako trochę AI, po takim stosunku jaki odbyłem z ich dziewczynami, to przez 3 dni miałem spokój. 

@bezprym 

Hehhe :) To faktycznie byłoby śmiesznie .

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.