Skocz do zawartości

Dziewczyny kolegów, a seks z nimi


MichaelLevitt

Rekomendowane odpowiedzi

@jaro670 Nie chciałem Cię tak dotknąć tymi słowami. 

@Tomko Dobrze, że o tym mówisz.  Chociaż faktycznie, h5 chyba nie pisał o tych likach. Chyba był to inny użytkownik. 

@Wotankeld Czy ja coś robię źle?

 

Zaproponowałem rozwiązanie w polubowny sposób tej spawy, a wy to zignorowaliście, i nadal Ciągniecie swój lincz na Bogu winnym Mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was chłopaki. Musicie mieć jakieś nudne życie.

Nigdy wam się nie zdarzyło być zaciągniętym do łóżka i wykorzystanym przez trzy samice 9/10?

Gdzie następnie okazuję się, że jesteście wplątani w grubszą intrygę w której uczestniczą też osoby z powiązaniami?

U mnie to dzień jak co dzień :D

 

Ostatnio ktoś na forum przytoczył cytat jakiejś feministki która twierdziła, że do południa to ona już kilka razy jest gwałcona.

Jak widać wszystko jest możliwe.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaką gówno burzę wywołał ten temat, podzielił użytkowników forum i wywołał efekt negatywny. 

 

 @MichaelLevitt Ja nie twierdzę wcale że uprawiasz tu jakiś Trolling być może napisałeś ten temat jak byłeś naćpany albo pijany i teraz głupio Ci się przyznać do błędu i dalej w to brniesz, ale sposób Twojego pisania które trafnie tu podsumował  @HORACIOU5  wskazuję że zachowujesz się conajmniej dziwnie jak nie podejrzanie.

 

A teraz takie moje spostrzeżenie odnośnie Twojego Awatara:
Twój Avatar przestawia logo które Marek umieścił na swoich sygnetach, być może ma On w planach stworzyć kiedyś z tego logo znak towarowy swoich produktów, jeśli faktycznie jesteś Trollem to umieszczając Jego znak dyskretnie w swoim awatarze (napisy u góry i na dole są mało widoczne głównie rzuca się w oczy sam symbol) powodujesz efekt negatywnych skojarzeń przeciętnych użytkowników z tym symbolem a więc w przyszłości wielu z Braci może zrezygnować z kupna Jego produktów gdyż na poziomie podświadomym skojarzyli by ten znak z działalnością pewnego Trolla.

 

I tu taka moja sugestia do  @Stulejman Wspaniały i Chłopaków z moderacji:
Radził bym przemyśleć czy nie dobrym rozwiązaniem było by wprowadzić w regulaminie zakaz używania loga BS w awatarach gdyż w ten oto sposób może być ono w przyszłości zhańbione przez różnego rodzaju trolli i wrogów tego forum.
 

Edytowane przez SzachMat
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzachMat Dziękuję Ci za to, że przedstawiłeś swoje stanowisko w tej kwestii. 

 

Zazwyczaj nikogo nie proszę o pomoc w rozwiązywaniu problemów, ale tutaj miałem ogromny dylemat czy utworzyć taki wątek. 

Nie wiecie co czułem, kiedy uświadomiłem sobie co tak na prawdę zrobiłem. Tak zmieszany i nie pewny, postanowiłem dodać ten wątek, choć w gruncie rzeczy wiedziałem jak to się skończy.

Jedynie nieliczni użytkownicy tego forum pomogli mi podjąć decyzję w niektórych momentach. Bardzo im za to dziękuję!

Nie ukrywam, że Horacjusz troszkę mnie przebudził na początku, bo myślałem o sobie jak o bohaterze...

Zrozumiałem swój błąd dot. tej całej sprawy. 

 

A co do aktualnej sytuacji.

Wszystko toczy się w bardzo wolnym tempie, nie wiem co mam zrobić.

Czy w końcu się wyprowadzić, Czy zostać i walczyć o swoje ochłapy. 

Na razie cisza, z jednej i z drugiej strony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że @HORACIOU5 zaorał cały ten temat. Jasno wyjaśnił cel powstania tego tematu jakim jest atencja. Według mnie historia tutaj przedstawiona to fikcja.

Już nawet nie mówię że rzeczy tutaj opisane są mało prawdopodobne. Sporo tutaj nieścisłości. Podam przykład:

Autor pisze że koledzy nasłali na niego zbirów którzy go oklepali. Zbiry wyraźnie krzyczeli: "alimenty będziesz płacił Ty"

A potem się dowiadujemy że że koledzy o niczym nie wiedzą a wkurwa mają za to że ktoś zakapował ich na policje.

Na ścianę hańby z tym badziewiem :mellow:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrrus napisał:

Autor pisze że koledzy nasłali na niego zbirów którzy go oklepali. Zbiry wyraźnie krzyczeli: "alimenty będziesz płacił Ty"

A potem się dowiadujemy że że koledzy o niczym nie wiedzą a wkurwa mają za to że ktoś zakapował ich na policje.

Na ścianę hańby z tym badziewiem :mellow:

 

To było moje podejrzenie, następne okoliczności (po spotkaniu z "y") wszystko się wyjaśniło, że to jego dziewczyna musiała nasłać tych zbirów...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Nie pisales nic o lajkowaniu, ale to nie jest istotne. Chodzi o sam wydzwiek twojej wypowiedzi, nie lap mnie prosze za pojedyncze slowa. Nie chce sie mieszac w wasz konfilkt, ale wg mnie twoje przytoczone sytuacje to jak udowadniac, ze ziemia jest plaska bo jak huragany w USA docieraja po horyzont to znikaja wiec na pewno spadaja z krawedzi.

 

Innym argumentem, za ktorym wierze w to, ze @MichaelLevitt nie jest atencyjna dzi..ka, to fakt ze wiekszosc komentarzy w tym watku to potepienie autora wlacznie z wyzywaniem go od szmat (w zadnym wypadku nie bronie zachowania). Czyz ktos kto szuka atencji nie ma obnizonej samooceny? Ja osobiscie gdybym szukal atencji to zakladalbym tematy jak to w bohaterski sposob odmowilem seksu laskom i powiedzialem ich chlopakom, czym zaskarbilem sobie ich wdziecznosc i teraz jezdzimy razem na ryby.

 

Masochizm? Nie sadze. Mimo iz Marek wspominal w audycjach o klientach wampirach, ktorzy nie szukali pomocy tylko byli cpunami czyjejs uwagi, nic co napisales wyzej wg mnie nie udowadnia tego, ze watek zostal stworzony ku szukaniu atencji.

 

Niektore historie ze swiezakowni sa mniej wiarygodne i jeza wlos na glowie a jednak - sa prawdziwe.

 

Spytasz czy wlasnie nie trace czasu na jakies klutnie wokol jednego uzytkownika - owszem, troche trace, ale od ok. pol roku zestaw uzytkownikow przetasowal sie kompletnie i powoli zaczyna wdzierac sie zbytnia podejzliwosc.

 

@MichaelLevitt Wg mnie nie obraza uzytkownikow, nie lamie regulaminu, obowiazuja go te same zasady. Nie widze sensu udowadniania, ze to troll.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko jasno napisałem, że to jest moje zdanie i jakoś nie przypominam sobie bym pisał coś w stylu: "moje zdanie jest jedyne najsłuszniejsze i każdy ma je zaakceptować, bo tak". Ktoś może się z nim zgodzić, a ktoś nie. It is simple.

 

I jeszcze jedno. Możesz się obrazić albo uznać to z prztyczek w nos, ale nad ortografią to popracuj, bo jak widzę kwiatki w stylu "kłutnia" to nie wygląda to dobrze i potrafi razić niczym oczojebne gify.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, I_am_the_Senate napisał:

Patrzę na ten temat, a pod spodem podobna zawartość: Radek uprawiał seks z 2 laskami w domu Daniela Ten temat to kompromitacja. 

Tylko, że sytuacja z Radkiem była akurat prawdziwa i są na to dowody w necie :lol:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym rozpuścił taką plotkę, to za pewne zostałbym poćwiartowany jak świnia :) .

Mieszkam z rodzicami, jednakowoż mam fundusze i stałe źródło dochodu na wyprowadzkę do innego miasta.

Nie ukrywam, że w tej w sytuacji w której teraz jestem, jest mi bardzo wygodnie (jeśli chodzi o mieszkanie). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.