Skocz do zawartości

Kolejna mądrość z kafeterii


Rekomendowane odpowiedzi

"facet musi sie sluchac kobiety 2010.04.19 [11:49]
Meżczyźni to takie stworzenia ktore w genach maja oszukiwanie, klamstwa i zdrady. Dlatego na poczatek zwiazku nie nalezy dac sobie wejsc na glowe. Facet musi wiedziec, ze to my kierujemy zwiazkiem i to my ustalamy reguly. Aby nie bylo ze jestesmy despotyczne, dajmy mu czasami podjac jakas decyzje, ale oczywiscie malo waznaoczko.gif
Jesli facet zrobi cos wbrew naszej woli to od razu foch i jak sie nie odzywamy dluzszy czas do niego to na pewno wroci skruszony do nas
Pamietajcie mezczyzne nalezy sobie wychowac i od poczatku pokazywac ze to my rzadzimy a jak nie to foch i po sprawie smiech.gif
U mnie to dziala a nie jestem w pierwszym zwiazku i nie mam 20 latusmiech.gif
Przeglądanie telefonów, maili oczywiście dyskretnie np pod pretekstem przeglądnięcia zdjęć z komórki jezyk.gif pozwolą nam sprawdzać co on robi. Jak wyjdzie gdzieś z kolegami robić mu wyrzuty sumienia, że z nami nie wychodzi, że zmienił się, że się na nim zawiodło itd. Kompilacja tych zachowań powinna być różna by się facet nie zorientował w naszych gierkach. Należy cały czas porównywać się do swoich koleżanek, które to są "traktowane jak księżniczki" przez swoich mężczyzn z klasą ( koniecznie należy zaznaczyć to słowo klasa !! ) 
Uwierzcie mi, że po tym wszystkim facet będzie całkowicie od nas zależny i nie wejdzie nam na głowę a to my będziemy rządzić w związku. Bo przecież zawsze ktoś ma dominującą pozycję. Jeśli nie chcecie być na dole to musicie zastosować tego typu zachowania - powodzenie gwarantowane oczko.gif " 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, standardowe bajdurzenie o rządzenie facetem. Niestety te techniki działają na białych rycerzy jak i na facetów, dla których cipka to styl życia. Stąd fochy działają na nich skutecznie bo ban na seks, to tak jakby ćpuna odciąć od narkotyku. Staje się potulniejszy, skomle o narkotyk. 

Odcinanie od kumpli/rodziny to też standard. Takie zabezpieczenie wychowywania faceta by jakaś osoba z rodziny/kumpli nie przeszkodziła w tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Moja jak mi dzisiaj nie dała i zrobiła focha to myślała, że wygra, bo byłem "na ciśnieniu". To poszedłem do koleżanki i ta też zrobiła FOCH-a (jeśli wiecie o co chodzi ;-) ), a ja mam nadal wyjebane. :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Icerock87 napisał:

Meżczyźni to takie stworzenia ktore w genach maja oszukiwanie, klamstwa i zdrady.

aż tak bogobojnie zacytuję " źdźbło w oku bliźniego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz"

2 godziny temu, Icerock87 napisał:

Facet musi wiedziec, ze to my kierujemy zwiazkiem i to my ustalamy reguly.

3588446.jpg

2 godziny temu, Icerock87 napisał:

Pamietajcie mezczyzne nalezy sobie wychowac i od poczatku pokazywac ze to my rzadzimy a jak nie to foch i po sprawie 

a jak już sie mężczyzne wychowa, to można dać dupki fajnym bad boyom :D a mężczyzna nadal bedzie robić za bankomat

2 godziny temu, Icerock87 napisał:

Uwierzcie mi, że po tym wszystkim facet będzie całkowicie od nas zależny i nie wejdzie nam na głowę a to my będziemy rządzić w związku. Bo przecież zawsze ktoś ma dominującą pozycję.

tej Pani, która pisała ten artykuł polecam zmianę płci, naprawdę, była by niezłym "ruchaczem"

Reasumując, tragedia..my faceci, daliśmy się tak upodlić i to za cipkę wartą 200zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, slavex napisał:

Za jakiś czas będąc z misiem ciepłą kluchą będzie tęsknić z tym facetem co miał jaja @marios27

na odchodne kątem oka widziałem jak stoi i myśli że się odwrócę i przybiegnę z wyrazem z bitego szczeniaka a tu zonk hahhahaha :D wielkie zdziwienie w rodzinie ze się rozstałem bo 28 lat a ty żony i dzieci nie masz ale wolę coś wcześniej skończyć niż całe życie się męczyć xD

 

@Icerock87 wiele razy tak mówiłem i styki się przepalały hahaha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Icerock87 dla kobiet to zabawa kiedy nas wkurzają bo automatycznie widząc nasze wkurwienie odwracają kota ogonem

W dobie dzisiejszych białych rycerzy na które kobiety natrafiają uświadamiają sobie że są o wiele twardsze i w główkach kodują że wszyscy są tacy a tu zonk gdy spotykają prawdziwego faceta z krwi i kości wtedy od razu zmienia nastawienie i ma świadomość tego że nic nie zwojuje, że zostanie sprowadzona do odpowiedniego sposobu więc siłą rzeczy woli takich pizdusiów nad którymi ma przewagę a którzy nie sprzeciwią się w imię cipci i dobrego sexu xD Kiedyś na odpowiedz znajomej, która się spytała co kobieta w sobie ma odpowiedziałem - dupa, cycki naturalnie wielkie obruszenie i tekst " a charakter?" na co ja jej powiedział - charakter to wy macie okropny xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Icerock87 napisał:

ale czasem człowiek naprawdę może się wkurzyć czytając takie "mondrości"

 

dlatego proponuje inną lekturę na odkażenie umysłu :) kijem rzeki nie zawrócisz, zdenerwujesz się, zdrowie tracisz, wzrasta ciśnienie ... po co ... w imię czego ...

 

tak jak ktoś kiedyś powiedział że potrzeba lat lub rewolucji aby się zmieniło w głowach naszych pań i naszych panów :) za dużo białych rycerzy ... za dużo loszek z rozumiem który po wyrwaniu się z jaskini wypełnił feminizm który gdzieś czytałem że wymyślili faceci ha ha aby zburzyć system społeczny i władzę ble ble no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszne to i zarazem tragiczne bo tysiące lasek przesiaduje na tego typu forach i pobierają "wątpliwe nauki" jakiś księżniczek.

Taki biały rycerz jest kastrowany, traci pewność siebie, męskość - wszystko jest jego winą. Uzależnił od przebywania z babą co go tresuje. Lata koło niej jak piesek.

Na koniec dowiaduje się "Miś byłeś za dobry..." "przeżyłam przygodę ze Stefanem, nie wiem czemu, wiem jestem zła, czemu Ty jeszcze ze mną rozmawiasz, Miś jesteś za dobry..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentni nie są lubiani, łatwo rozpoznają schematy i nie boja się bronić swojej godności, dla nich cipka nie jest najwyższą wartością. 
" tysiące lasek przesiaduje na tego typu forach" - one zawsze szukają "prawdy"  u stada, większości, podczepiają się mózgiem pod rzekome samice alpha- te co głośniej krzyczą i pewniej- a tak samo gówno wiedzą, są tylko lepszymi manipulantkami.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości, że panie takie zwykle są (a już po prostu mnie wqrwia to ględzenie że facet jest głową a kobieta szyją, od kręcenia tą głową). I to można by nawet olać. Problemem cywilizacyjnym są faceci, którzy dają sobie wejść na głowę w nadziei na "nadzianie głowicy". Upokarzająca postawa służalczo-petencka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.