Skocz do zawartości

Kobieta szuka faceta po szaleństwie pt: Woodstock. Jak myślicie dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam Panowie, 

Ostatnio na tablicy wyskoczyła udostępniona treść przez znajomą. Olałbym to gdyby nie to, że loszka szuka przystojnego samca, a sama wygląda jak pasztetowa. 
Wcześniej bywały też takie poszukiwania, jak okazywało się, szukały tatusiów swych przyszłych dzieci. 

Tu też myślę, że są dwa powody:
- zaciążyła z kolesiem po spontanicznym ruchanku okraszonym alkoholem albo narkotykami.
- chce wyrwać się z Polski na plecach kolesia, który już ma stabilną sytuacje bo mieszka 10 lat w UK. 

Śmiesznie będzie jeśli "Filip" i "10 lat w UK" były ściemą dla bajery by zaruchać naiwną loszkę.

kvabKDc.png

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CalvinCandie napisał:

- zaciążyła z kolesiem po spontanicznym ruchanku okraszonym alkoholem albo narkotykami.

 

Najprawdopodobniej zaciążyła, niekoniecznie z tym kolesiem. 

 

Zwyczajnie ten najlepiej pasuje na tatusia, z pomiędzy tych, z którymi współżyła w tamtym czasie.

 

To 10 lat w UK zadecydowało o tym, że ona czuje iż on jest ojcem :> 

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając najlepszy scenariusz, to po prostu się jej spodobał.

Nie jestem gejem, ale on zdecydowanie ma wyższe SMV niż ona, nawet pomijając te 10 lat w UK (czyli pewnie ma pieniądze Wg logiki kobiet).

 

Przy dużej różnicy SMV kobiety się tak starają i jest to normalne.

Na spotted jedyne wpisy kobiet , to te gdzie mężczyzna ma znacznie wyższe SMV od nich.

 

Coraz częściej widać przystojnych facetów z byle jakimi kobietami.

Wczoraj widziałem w sklepie, gość wygląda jak model, a obok niego kobieta z nadwagą i to niestety nie była siostra...

Mechanizm hipergamii w tym przykładzie jest świetnie ukazany.

 

3 godziny temu, czader napisał:

Wszedłem na ten profil i cwaniara na profilowych potrafi z 2/3 SMV podbić do 6+ :lol::lol:

 

Bo one znają te gierki lepiej niż my, dlatego to forum jest potrzebne.

Kobieta naturalnie jest inteligentniejsza w te klocki, mężczyzn ratuje jedynie to forum i ew. książki z tej tematyki.

 

3 godziny temu, Maynard napisał:

BTW, WódStock był tydzień temu to za wcześnie żeby wiedzieć, że zaciążyła 

 

Może się jej okres spóźnia i dmucha na zimne jak test już będzie wiarygodny.

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.