Skocz do zawartości

Witajcie Bracia Samcy!


Mathew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum, jestem zwykłym i myślę że wystarczająco normalnym młodym człowiekiem, ze swoim życiem, poglądami i problemami, ale nie owe problemy były przyczyną decyzji o rejestracji tutaj, nie będę spamował postami na ten temat, o to możecie być spokojni. Przyczyną tego że się tutaj znalazłem jest chęć wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów na różne tematy. Na pana Marka natknąłem się przez przypadek, ot jedna z audycji znalazła się u mnie na głównej stronie Youtube. Na początku niechętnie, lecz coraz więcej słuchałem jego głosu i po przefiltrowaniu co dłuższych nagrań, stwierdziłem iż wiele rzeczy o których mówi może być, lub jest prawdą. Lecz przede wszystkim niektóre z jego poglądów były całkowitym zaprzeczeniem tych, które nabyłem i wykreowałem dotychczas, przez co mogłem spojrzeć na różne sprawy z innej perspektywy. Mam nadzieję że to samo spotkam na forum, dzięki czemu będę mógł zastanowić się nad różnymi sprawami. Mam również nadzieję że za niedługo będę mógł sam o sobie powiedzieć że jestem jednym z Braci Samców.

Pozdrawiam, Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.