Skocz do zawartości

Podryw dziesiątki


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.08.2017 o 07:28, slavex napisał:

@Strażak możesz rozwinąć czemu gorzej 8 niż 10 ?

Do 8 podbija więcej kolesi którzy podbijają ich samoocenę. Do 10 wielu nawet nie próbuje podbijać bo myślą że nie mają żadnych szans, dzięki temu możesz trafić na całkiem spoko 10 bez ultra ego. Takie moje zdanie, chociaż nie zawsze się pokrywa

 

Dnia 14.08.2017 o 01:00, Eliteq napisał:

 Tak jak pisał kiedyś @Subiektywny jak zobaczysz kobietę, która wpisuję się z wyglądu w Twój kanon "ideału" - to nawet najtwardszego samca wystrzeli z hormonów i nawet opisywał swój przykład w temacie z jakąś tam dziewczyną, która przyjechała bodajże na jakiś staż do kancelarii prawniczej, w której przewodzi Subiektywny. Znalazłem owy temacik. Co do tematu, to większość braci opisało o co biega, wiec nie widzę sensu pisania tego samego. Polecam przeczytać autorowi temat Subiektywnego o stażystce.

 

Czytałem już dawno, no takich warunków jak subiektywny to ja nie mam :D ale tekst bardzo dobry, jak chyba wszystkie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci po podrywie jak jej nie utrzymasz? ;) Co zrobisz jak się jej znudzisz, a stanie się to na pewno, a ona będzie musiała znaleźć kogoś, kto da emocje (i przyłoży nie tylko kwiatkiem), tak właśnie teraz rozkminiam małżeństwo mojego brata, laska 2 lata starsza dostawała w czambo a mój braciszek jest typem spokojnym, nie tak mocno jak ja, ale jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.