Skocz do zawartości

Czy wzrost ma znaczenie - interpretacja.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w niedzielny wieczór. Zapraszam w ramach relaksu od codziennych obowiązków do treningu i wspólnej zabawy w interpretowaniu loszkogiki. Zaczynamy:

 

Loszka #1 0.21 - "[...]Jeżeli ktoś jest jakąś fajną osoba to wzrost jest drugorzędna sprawą." - czyli jak ktoś jest wysoki i przystojny - to spoko, jak ktoś jest niski - to żeby być spoko musi mieć status i kase. Jak nie ma ani wzrostu ani kasy - jest zerem.

 

Loszka #2 0.29 - wysoki to i przystojny - tylko na takich patrzę, niski jest dla mnie zerem.

 

Loszka #3 0:58 "[...] bo w sumie nie liczy się to jaki wzrost" - tylko jakie ma wnętrze. Portfela

 

Loszka #4 1:19 "Nie mogłabym" - (chyba że nadrabiałby statusem)

 

Loszka #5 1:23 "To nie jest najważniejsze[..] " - ta pani znowu nawiązuje do wyższości portfela nad wzrostem
"[...]jeżeli zakochałabym się w niskim to musiałabym to zaakceptować"  - czyli zaakceptować jeżeli byłby bogaty a jeśli nie musiałaby zaakceptować zmianę na lepszy model

 

Loszka #6 1:34 "Jeżeli by miał coś w sobie to tak"  - zapewne chodzi o własną firme/bycie prezesem, własne duże i nowoczesne mieszkanie, drogi samochód, wakacje 3 razy w roku do egzotycznych krajów? taki charakter najbardziej docenia

 

Loszka #7 1:42 "[...] Lubie wyglądać dobrze, obrazek się dla mnie liczy" - coś niebywałego, ta loszka nie skłamała, chyba ktoś jej podał serum prawdy

 

2:04 pytanie - jaki jest idealny wzrost mężczyzny? loszki odpowiadają - 10 tysięcy miesięcznie. Netto.

 

Uwaga, punkt kulminacyjny!:

 

Loszka #8 "Nie przejmujecie się to nie wzrost czyni was atrakcyjnymi" - tylko stan konta.

 

Loszka #9 Apogeum Spier****** 2:46 "[...] Potrafi zorganizować kobiecie czas tak aby ONA BYŁA SZCZĘŚLIWA[...]"

 

Współczuje wszystkim facetom, którzy organizując czas loszcze aby ona była szczęśliwa(bo to facet jest powodem szczęścia kobiety hahaha) - czytaj skakali, próbowali zaimponować, stawiali drinki i drogie kolacje a potem 3/4 z nich wylądowała na orbicie a ona poszła w tango z wysokim. Happy End

 

jak macie jakieś swoje ciekawe propozycje filmików to wstawiajcie, pointeretujemy loszkologike.

 

Na szczęście komentarze pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem dumny z przebudzenia tych wszystkich ludzi.

HLJuffZ.png

 

 

Edytowane przez Zbychu
...
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie było mówione, co loszka mówi to jedno a ....

Poza tym Marek nagrał audycje: przystojny zaczyna się od 1,8.

 

Moją uwagę zwróciła pycha tych pań. Co ładniejsza to mówi: wysoki i basta, nie ma u mnie kompromisu". Ciekawe jakby autor filmu popytał samotne mamuśki czy stare panny- schematy do utrwalania, walkowania i wykorzystywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę klasykiem..... jedno myślą co innego mówią a co innego czują. Kto tego słucha i po co? Przecież One powiedzą w takiej sondzie to co jest społecznie akceptowalne/modne/poprawne/trendy*

*niepotrzebne skreślić

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPogadam no ok mówią co im ślina na język przyniesie i co jest akceptowane społecznie a jak by było w rzeczywistości? Hmmm sam raz zrobiłem sobie mały eksperyment i zagadywałem do dziewczyn np w empiku, na starym mieście w Warszawie czy zwyczajnie pytając o drogę - na luzie, bez spiny i na kilka dziewczyn z dwie może trzy normalnie odpowiadały, inne olały całkowicie, jedna uznała że chce wyłudzić od niej pieniądze xD a ostatnia że ją molestuje hahahhaha więc nie oceniam wszystkich ale ich odpowiedzi są typowo standardowe 

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jak bio-roboty zakodują sobie jakieś teksty "na odwal się" bez żadnej głębi i replikują w każdej podobnej sytuacji aby bronić interesu swojej pupy np ty nieudaczniku bez mieszkania, ty niedojrzały jesteś, ty piotruś pan, frustrat, to molestowanie jak się długo patrzysz, prawiczek to przegraniec, ale egoista nie żeni się....

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie z rzeczy pożądanych, mają w ofercie tylko sex i jego pochodną - potomstwo. Całej potrzebnej reszty dostarczyć im mają mężczyźni wiedzeni popędami swoich "magicznych różdżek" i wbijanymi w głowy, fałszywymi przekonaniami. Bez tego panie miałyby żerowiska na wysypiskach śmieci i gatunek by upadł. Tak już ewolucja wybrała. Wszystko co jej planom nie sprzyjało - nie przetrwało. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 164 cm wzrostu, jedna laska z filmiku powiedziała

 

"uważam że mężczyzna niski nie moze byc przystojny, prawdziwyprzystojny mężczyzna musi być wysoki" 

 

Yhm, czyli aby być z nią w związku nieważny jest charakter, ani to jak facet ją traktuje, tylko czy jest wysoki i przystojny

 


Inna oświadczyła "wzrost ważny lubię nosić wysokie obcasy" acha czyli najważniejsze na świecie dla tej dziewczyny to chodzenie w wysokich butach. Mężczyzna musi pasować do butów, nie odwrotnie!

 

"175 to jest stanowczo za mało" hahahahaha, na co za mało? Ona myśli, że znajdzie ideał? :) Dla niej atrakcyjniejszy wysoki, niż facet idealny z twarzy i sylwetki + super osobowość

 

"lubię wyglądać dobrze z facetem, obrazem się dla mnie liczy" - nie zaznaczyła, ze chce się czuć kochana przez mężczyznę, ani się z nim czuć komfortowo tylko dobrze wyglądać 

 

I jak tu nie mieć kompleksów i przekonania, że rozmowa z nimi nie ma sensu gdyż i tak odrzucą

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Bez tego panie miałyby żerowiska na wysypiskach śmieci i gatunek by upadł.

@Rnext obserwuję Twoje wpisy i widzę, że masz negatywny stosunek do kobiet "in corpore". Nie moja sprawa.

 

Ale tekst o żerowaniu na wysypiskach pojawił się w Twoich postach już kilka razy. To jakiś Twój fetysz? Przesadasz z tym i potem nie dziwię się, gdy czytam w innym miejscu, że to Forum "poza Redem i Długowłosym to banda frustratów".

 

Mam taką propozycję, żebyś wyluzował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Inna oświadczyła "wzrost ważny lubię nosić wysokie obcasy" : to taaakie szablonowe :) no bio-roboty zwyczajne. Kiedyś słyszałem dużo takich historii od niskiego znajomego, ma pieniądze, ma skile "pua", randek przerobionych od groma, nadal sam, narzeczona zostawiła go bo jej do obcasów nie pasował. Hahaha bio-robociki damskie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktabryski czy np. mówienie, że pieski nie potrafią ugotować zupy, zbudować promu kosmicznego i najlepiej wiedzie się im pod opieką człowieka a bez niego wałęsają się po ulicach dojadając resztki, jest skutkiem frustracji czy rzeczywistości? Czy jeśli prąd elektryczny może zabić i o tym mówisz, to znaczy masz do niego negatywny stosunek?

Skoro śledzisz moje wpisy, przypomnij sobie i te, w których wskazuję na fakt, że obie nasze płcie zostały zrobione w wała. Obie. My tutaj staramy się ten "wał" zdekodować (z oczywistych względów z męskiej perspektywy), co niestety czasem dla niektórych może brzmieć cierpko. 

 

I nie przejmuj się tym, że ktoś wyzywa nas od frustratów, bo jeśli komuś przynosi ulgę próba wywarcia takiego nacisku, to na zdrowie. Przejmujesz się cudzą opinią, która akurat w takim przypadku ma przekaz "jeśli nazwę kogoś frustratem to znaczy że sam nim nie jestem". Do pewnego stopnia może się tak oszukiwać, ale tylko do pewnego.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, przed poznaniem jeszcze samczego runa, pisałem na o2 z paroma szanownymi użytkownikami o tych rzeczach, byli mega-zorientowani, w zasadzie to cała treść tego co tu piszemy o samicach była jakoś omówiona, temat zawsze nazywał się "kobiety kochają tylko za wygląd, pieniądze i władzę", ile to tam zostaliśmy obrzucani błotem, od frustratów itp przez kobiety i ich rycerzy, tematy regularnie kasowane, bez tłumaczenia się... To mnie dużo nauczyło, że nie ma co się pieprzyc w tańcu z opinią publiczną, oni zawsze wymyślą wszystko by zachować swoją błogą nieświadomość, tymczasem najbardziej sfrustrowani niewygodną prawdą były one. Dlatego Rnext'a rozumiem, sam czasem piszę tu w ostrych słowach, ale w rzeczywistości jestem bardzo "dyplomatyczny" i opanowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 182,5 cm i trochę mam kompleks niższości.. Chodziłem do klasy z bykiem 196 cm, który mógł mieć wszystkie, j*bnąć wszystkim i każdy to tolerował.

Nieważne, że ma się klasę, pieniądze, status społeczny. Loszkom zawsze będzie bardziej mokro przy dwumetrowym apollinie z twarzą skurwiela. Trochę mam taką twarz, ale jednak...

Takie tam #gorzezale :D

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 21:12, marios27 napisał:

za to na odpowiedzi kobiet które sądzą że niższy facet nie jest warty uwagi odpowiadam wprost - kobieta kończy się po 30stce i po 60 kg hahahha miny naprawdę są przednie xD

Doookładnie.

Mam analogiczne zdanie i głośno je wyrażam.

A że panie w mojej okolicy nie łapią się na te kryteria, to bóldupix lvl 1000 i dwulicowej podejście że "no przecież tak nie można skreślać automatycznie" i "jak ja się tak ośmielam".

 

No proste -> Bo mogę :-)

Ech, temat rzeka :-)

Polecam każdemu z braci zrzucić taką bombę atomową w towarzystwie - CUDOWNY materiał do obserwacji :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson weź się chłopie ogarnij, bo ciągle tylko zastanawiasz się to czy Ci im przypadnie Twój wzrost, a kiedy był temat o muzyce, to nawet o tym nie potrafiłeś podyskutować, tylko wszystko musiałeś sprowadzić do kwestii samic. Wygląda to tak, jak byś każdy aspekt swojego życia analizował przez pryzmat tego, czy przypadnie loszkom do gustu. To może niedługo zadasz pytanie, czy aby Twoje oddychanie się im spodoba, bo może jednak wolą, jak się oddycha jakoś dziwnie? Dostałeś wiele rad od Braci, więc zamiast dalej jojczyć i marudzić, uszanuj poświęcony Tobie czas i weź sobie je do serca ale tak porządnie i na serio, a następnie zacznij ogarnianie swojej podświadomości i mózgownicy, bo to tam tkwi problem, a nie w Twoim wzroście. Mniej użalania, więcej działania.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson - loszkom nie dogodzisz. Co z tego, że sam mam 183 cm, bo oprócz tego to jestem dla współczesnych kobiet biednym nieudacznikiem oraz szybko wyczuwają moją słabość psychiczną - jestem miły i układny generalnie. Co cię zdanie loszek obchodzi? Kompleksy na podstawie ich zezwierzęcenia to bezcelowość, no chyba że uważasz siebie tylko za kupę mięsa, którego sensem życia jest cipka i rozród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 14.08.2017 at 11:10 AM, AdamPogadam said:

"Inna oświadczyła "wzrost ważny lubię nosić wysokie obcasy" : to taaakie szablonowe :) no bio-roboty zwyczajne. Kiedyś słyszałem dużo takich historii od niskiego znajomego, ma pieniądze, ma skile "pua", randek przerobionych od groma, nadal sam, narzeczona zostawiła go bo jej do obcasów nie pasował. Hahaha bio-robociki damskie. 
 

Znany mi temat, sam mam 170. Laska zostawiała mnie po 4 latach, i bardzo się ciesze z tego faktu, miała problemy że jestem niski. A teraz nianczy 3 dzieci i jest z jakimś pustakiem. Taka zamiana jest spoko ;)

Prawda jest taka, że należy mieć charakter i osobowość, i to należy dla własnego dobra. Wtedy takie podejście lasek nas nie dotknie. Kolejna sprawa, jeśli dziewczyna kieruje się takim podejściem do związku, zastanowiłbym się kilka razy czy warto tracić czas ...

Edytowane przez viko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po pierwsze nie dajmy się zwariować i przestańmy traktować panie jako wyrocznie od definiowania męskości, naszych celów, marzeń i sposobu na życie. To manipulacja mająca IM przynieść korzyści a nie nam.

 

Po drugie, gdyby panie nie miały rzesz wiernopoddańczych służących (tu je uspakajam - ich nie zabraknie) i musiały się skonfrontować z naszymi wymaganiami, choćby w zakresie, nazwijmy to - wspólnego wiosłowania w wyznaczonym kierunku, że o innych aspektach nie wspomnę, statystyki samobójstw uległyby odwróceniu. To tylko nasz powszechny brak jakichkolwiek standardów, odrzuconych w imię wilgotnych lochów, jest przyczyną tego, że mnóstwo facetów jest w dupie. Tyle że własnej. 

 

@Anderson, potraktuj to jako swego rodzaju hipotezę/koncepcję: bez problemu akceptujesz fakt, że nie będziesz ani leaderem zespołu rockowego, ani słynnym tenisistą. Co Ci szkodzi już teraz uznać, że dla kobiet nie masz żadnej wartości i przestać się przejmować ich deklarowanymi wymaganiami? I przemyśl słowa @HORACIOU5'a.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost ma oczywiście znaczenie. Natomiast im mężczyzna jest starszy tym więcej widzi. A co widzi:

 

1) Wzrost ma znaczenie, ale jest dużo kobiet, którym z czasem drastycznie spadają wymagania ze 190 cm wzrostu u faceta i wiążą się z takimi 170-180 cm:) 

2) Im facet starszy tym bardziej zdaje sobie sprawę, że mówienie, iż liczy się kasa, dobry samochód, prestiżowy zawód, to nie tylko zwykłe pogaduszki, ale to właśnie to, a nie 190 cm zapewni Ci kobietę, jaką chcesz miec. 

3) Coraz bardziej rozumie się, że czas jest prawdziwym przyjacielem każdego mężczyzny, który ma trochę oleju w głowie i do 35 roku życia inwestuje w siebie, a nie w kobiety.

4) Jeśli ktoś się bardzo przejmuje swoim wzrostem, to warto się zastanowic czy ma odpowiednio ułożone priorytety. Czy czasem nie szuka szczęścia poza sobą, chcąc spełniac wymagania znudzonych karyn.

5) Wystarczy spojrzec na Pana w moim awatarze, już niezależnie od tego, czy się jest za nim czy za Ronaldo:) Facet 168-169 cm ma bardzo ładną żonę, a jak ktoś mówi, że nie jest ładna, to powiem oczywistą oczywistośc, że mógłby miec każdą inną pięknośc i to codziennie po kilkadziesiąt. I nagle nawet obcasy nie przeszkadzają:) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.