Skocz do zawartości

Czy wzrost ma znaczenie - interpretacja.


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim marudzącym polecam wzięcie sobie do serca gadanie pań i zobaczymy dokąd was to doprowadzi. Wpędzi w kompleksy? Pewnie tak. Zrobi z was podpaski emocjonalne takich loszek? Jasne. Będziecie siebie uważali za beznadziejnego, bo nie spełniacie chorych wymagań samic? Bardzo możliwe. Tylko zadajcie sobie pytanie czy warto. Jeżeli uważacie że warto to śmiało, dajcie tak kobietom sobą manipulować i żyjcie w wiecznym dołku, bo przecież to co kobiety o was powiedzą jest najważniejsze nie? A i pamiętajcie, jak loszki stwierdza, że wasza pasja jest gówniana, to rzućcie ją natychmiast, bo słowo samicy jest święte. Powodzenia.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam kolegę; alfa, wzrostem nigdy nie grzeszył, ale był alfą po całości i cóż na brak seksu nie narzekał; nawet w towarzystwie pustych karyn. Pstrykał całkiem niezłe foczki, które mogły mieć znacznie wyższych. Zresztą ten wzrost i wzrost; jeżeli facet w podświadomości będzie tym "alfą" to po prostu wątpię aby wzrost zablokował mu możliwość znalezienia wartościowej partnerki. Spójrzcie na drugą stronę medalu; jest wysoki facet, ale ma nie poukładane w głowie i jest słaby psychicznie, to co, na prawdę myślicie że gadzi mózg kobiety stwierdzi:"no mężczyzną nie jest, no ale jest wysoki no". Szczerze wątpię w to, nawet Marek mówił o sytuacji że kobieta zdradziła bo"za wysoki". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to "stereotyp wizerunku".

Bez tego nie pojedziesz dalej ze śmieciami w głowie.

Potrzebne jest między innymi do:

-mowa ciała

-mimika twarzy

-wyglądu

-pozycji społecznej

-statusu zasobów

......

Z Terminatorowego to będzie coś na kształt endoszkieletu na który nakładasz warstwy/maski potrzebne ci do życia.

Comprende?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem coś, co było tutaj już wielokrotnie powiedziane, również na kanale u Marka. Kobiety mówią jedno a robią drugie.  Typ faceta mojej byłej to 1,80 w górę, długie włosy. Wiecie co? Jakoś tak się stało, że takiego pana zostawiła dla krótko ściętego typa 1,72. I bądź tu mądry :huh: Ps. Nie jestem dziany jak coś :D

Edytowane przez Soczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na tym forum widziałem zdjęcie niejakiego Jasona Stathama przedstawionego jako wzór bad boya i idola kobiet. Tenże Pan którego, osobiście bardzo lubię ma wzrostu około 175cm i co? I nic.

 

Wzrost to tylko wymiar, nie zastanawiajmy się nad tym bo chcąc nie chcąc wchodzimy w ramy ustalone przez kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2018 o 20:14, JoeBlue napisał:

Zeby w podswiadomosci byc alfą to trzeba byc naprawde alfą.

Sadzisz ze podswiadomosc da sie oszukac?

Ze oszukasz sam siebie?

 

A jaki jest podstawowy cel okultyzmu ? Kreujesz siebie na Boga.

Podświadomości się nie da oszukać, tak ? To czemu ludzie w lożach masońskich; ludzie prawdziwego sukcesu się tym parają ? Zresztą skąd wiesz co jest prawdą a co nie, prawdą jest to co masz w sobie, z powodu zbyt dużej ilości syfu nie będziesz tego wiedział, ba nawet ja sam do koniec nie wiem wszystkiego ani Marek. Polecam książkę stosunkowo dobry; http://demostenes.eu/news.php?readmore=233; Goebels (czy jakoś tak, Bracia poprawcie) mawiał kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. To nie był byle kto tylko koleś od propagandy. Feminizm, ideologią nie oparta na naturze/ oparta na kłamstwie ma OGROMY WPŁYW, kobiety wręcz zachowują się jak faceci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
3 hours ago, Reczu said:

Jak myślicie Bracia czy kobieta (niezależnie od wieku) może czuć  rzeczywiste, zwierzęce wręcz pożądanie seksualne (zaznaczam, że tylko o takie pytam!) do faceta poniżej 170cm? 

Perru, Filipiny  i pewnie jeszcze kilka innych krajów, myślę, że tak. Tylko musisz mieć sylwetkę na tip top i twarz conajmniej 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile razy temat wzrostu będzie wałkowany co drugi dzień ? Tak ma znaczenie ale nie  definiuje wszystkiego bo znznaczenia ma cała reszta jak i sam wzrost panny. No i jak się nasłuchała internetów, że facet to od 185 cm. Ja do puki nie zacząłem czytać internerów i tego forum to nie wiedziałem, że jest niski a mam 172 cm i nie robi mi to problemu no ale pyszczek mam ładny i mimo 40stki mam nadal gęste czarne włosy bez oznak siwizny. Brodę mam siwawą ale ją golę ;)

Edytowane przez MaxMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, MaxMen said:

I ile razy temat wzrostu będzie wałkowany co drugi dzień ? Tak ma znaczenie ale nie  definiuje wszystkiego bo znznaczenia ma cała reszta jak i sam wzrost panny. No i jak się nasłuchała internetów, że facet to od 185 cm. Ja do puki nie zacząłem czytać internerów i tego forum to nie wiedziałem, że jest niski a mam 172 cm i nie robi mi to problemu no ale pyszczek mam ładny i mimo 40stki mam nadal gęste czarne włosy bez oznak siwizny. Brodę mam siwawą ale ją golę ;)

To znaczy, że mało znajomości prze Internet zawiązywałeś. Niektórzy z nas mieli dziesiątki albo i setki odrzuceń przez wzrost. Jeśli nigdy nie miałeś sytuacji, że rozmawiasz z panną, a potem pada pytanie o wzrost, odpowiadasz, a ona nie odpisuje, to wszystko przed Tobą. Chyba, że nie dotykasz randkowania online. Ewentualnie jest szansa, że masz wyjątkowo dobrą twarz 7+/10 ale to i tak nie pomoże w niektórych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaxMen napisał:

mimo 40stki

To co było kiedyś drogi panie nie przekłada się na dzisiejsze czasy.

10/15/20 lat temu nie było społecznej nagonki na to że 180 cm to minimum.

4 godziny temu, Miraculo napisał:

Ewentualnie jest szansa, że masz wyjątkowo dobrą twarz 7+/10 ale to i tak nie pomoże w niektórych przypadkach.

Szansa jeden na milion. I twarz musiała być by jak sam nie wiem. Idealna ? 
Wtedy faktycznie wzrost nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo Zdażały mi się odrzucenia przez wzrost ale z reguły wyższych lasek. Choć miałem świadomość, że tak może być to co mi szkodziło poflirtować. Ale zarażały mi się niezobowiązujące relacje i z dziewczynami wyższymi.

@BlacKnight Kiedyś to nie wiem jak było ;) działo się głównie na żywo więc do jakichś wyższych się nie startowało. Ja mam na myśli ostatnie 10 lat randkowania online. 

 

Myślicie, że o dobrą twarz tak ciężko ? To w Polsce byłoby tylko ok 18 bardzo atrakcyjnych facetów ? 

Ciężko mi siebie ocenić ale myślę, że w mniej więcej swojej grupie wiekowej powyżej przeciętnej.

 

Tak w ogóle to jedynym i obiektywnym weryfikatorem mógłby być @Analconda nikt jak on się na tym nie zna. Powinien w ogóle ocenić nas wszystkich tutaj i powinniśmy mieć w profilu podaną ocenę wygladową przyznaną przez niego, wtedy byśmy wiedzieli z kim mamy doczynienia. 

Byłoby wiadomo kto jest flepem lub czadem ew nirmikiem. 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Miraculo said:

Jeśli nigdy nie miałeś sytuacji, że rozmawiasz z panną, a potem pada pytanie o wzrost, odpowiadasz, a ona nie odpisuje, to wszystko przed Tobą.

Ja na T i B mam wzrost 168 otwarcie podany, po ch... to ukrywać? Mam ile mam, nie wstydzę się, a i tak przecież wyjdzie, więc to czysta oszczędność mojego czasu (i lasek przy okazji też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumarycznie:

 

Reczu:

Jak myślicie Bracia czy kobieta (niezależnie od wieku) może czuć  rzeczywiste, zwierzęce wręcz pożądanie seksualne (zaznaczam, że tylko o takie pytam!) do faceta poniżej 170cm?

Długości -uja czy wzrostu?

Za dużo kitu się naoglądałeś albo naczytałeś.

Kogo, k-wa, obchodzi zwierzęce pożądanie?

Niech po prostu umie zrobić porządny szpagat.

Przy dzisiejszych rozmiarach panienek to może naprawdę być wyzwanie.

Przy furze tłuszczu nie można nawet doszukać się gdzie ma p-zdę, o włożeniu nie wspomnę.

Tekst od dziwki:

"Nie jestem kurwa gimnastyczką".

Jedyna i ostatnia moja wizyta u takiej.

Są takie co potrafią robić szpagat, dzięki Bogu.

Mają ode mnie stały dochód.

 

Miraculo:

Jeśli nigdy nie miałeś sytuacji, że rozmawiasz z panną, a potem pada pytanie o wzrost, odpowiadasz, a ona nie odpisuje, to wszystko przed Tobą.

Moja odpowiedź jest zawsze:

Powiem ci ile mam wzrostu gdy powiesz ile ważysz.

Lale idą w ziemię jak krety po takim tekscie zważywszy, że 90% z nich to puszyste piękności szersze niż wyższe jakich nie tknąłbym nawet długim kijem.

 

MaxMen:

jedynym i obiektywnym weryfikatorem mógłby być @Analconda nikt jak on się na tym nie zna. Powinien w ogóle ocenić nas wszystkich tutaj i powinniśmy mieć w profilu podaną ocenę wygladową przyznaną przez niego, wtedy byśmy wiedzieli z kim mamy doczynienia.  

Zrobi mi loda, żeby wiedzieć z kim ma do czynienia?

Bo sądząc po nicku ja mu minety raczej nie zrobię.

 


~                                                                                                             
~                                                                                                             
~                                               

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.