Skocz do zawartości

Czy wzrost ma znaczenie - interpretacja.


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Adrianoob napisał:

A Tome Cruise? Wiem wiem aktor ale moim zdaniem nawet gdyby nim nie był  to z takim wyglądem jaki ma Tom naturalnie by miał mega powodzenie u kobiet. Mogę się założyć o peugeota 406 1.8 bez gazu ( niestety )

Tylko powiedz mi ile USD kosztuje taki wygląd.

Nie powiesz nam chyba, że tak wygląda 60 latek "sam z siebie", a trzyma się tak świetnie dzięki wegańskiej dieci i jodze. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Adrianoob said:

Mój ideał jeśli chodzi o wielkość cyców. Klasa, 10/10  takie dorodne i trochę tłuściutkie.

A teraz wyobraź sobie że masz 160cm a ona 180cm i masz ten widok non-stop :). Nawet w wiaderku na głowie będzie dla ciebie piękna.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adrianoob napisał:

A Tome Cruise? Wiem wiem aktor ale moim zdaniem nawet gdyby nim nie był  to z takim wyglądem jaki ma Tom naturalnie by miał mega powodzenie u kobiet. Mogę się założyć o peugeota 406 1.8 bez gazu ( niestety )  :)

Gość ma 5 feet 7 inches czyli 170cm, ale na rzecz rozważań zaliczę go do facetów <1,7. Czy uważasz że gdyby Tom nie byłby znanym bogatym aktorem, chodził do przeciętnej pracy, jeździł przeciętnym autem, mieszkał w przeciętnym mieszkaniu i miał 170cm to nadal by ustawiał się do niego wianuszek chętnych kobiet?

Ale spoko, ja rozumiem, że nie umiecie się wczuć jak żyje facet dajmy na to 168cm. Generalnie tylko co 10 ma mniej niż 170cm więc......

Edytowane przez Reczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BumTrarara napisał:

Tylko powiedz mi ile USD kosztuje taki wygląd.

Nie powiesz nam chyba, że tak wygląda 60 latek "sam z siebie", a trzyma się tak świetnie dzięki wegańskiej dieci i jodze. ?

Nie no wiadomo że tak jak mówisz.  Mi chodzi o to że gdyby nie był aktorem a na przykład murarzem nieznanym nokomu. Ma wzrost 169na przykład ale takie rysy twarzy jak Tom i mega przystojny. Myślę że panie i tak by go chciały pomimo wzrostu.  

 

Tom gdy był młody nie był mega bogaty. Był szarakiem do tego niskim, lecz z bardzo przystojną twarzą. Zrobił mega karierę mimo że  nie miał 190 wzrostu. Da się i paniom to nie przeszkadza jeśli buźka ładna. Wiem że dziś jest bogaty i wydaje na operacje ale 30 lat temu nie był bogaty , był  mały lecz miał przystojną buźkę. 

Ps. Nie jestem gejem ale umiem ocenić czy przystojny czy brzydki.

14 minut temu, Orybazy napisał:

A teraz wyobraź sobie że masz 160cm a ona 180cm i masz ten widok non-stop :). Nawet w wiaderku na głowie będzie dla ciebie piękna.

No racja :) a później na Hiszpana hehe. Moja dziewczyna ma małe chyba jak większość niestety.  Hiszpan niezbyt wychodzi  ;/

12 minut temu, Reczu napisał:

Gość ma 5 feet 7 inches czyli 170cm, ale na rzecz rozważań zaliczę go do facetów <1,7. Czy uważasz że gdyby Tom nie byłby znanym bogatym aktorem, chodził do przeciętnej pracy, jeździł przeciętnym autem, mieszkał w przeciętnym mieszkaniu i miał 170cm to nadal by ustawiał się do niego wianuszek chętnych kobiet?

Ale spoko, ja rozumiem, że nie umiecie się wczuć jak żyje facet dajmy na to 168cm. Generalnie tylko co 10 ma mniej niż 170cm więc......

Myślę że z wyglądem młodego Toma ( który nie był wtedy milionerem ) bez problemu by miał laski mega, same by mu chciały zrobić loda. Był po prostu biedny i niski ale mega przystojny. Wystarczyło. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adrianoob napisał:

Myślę że z wyglądem młodego Toma ( który nie był wtedy milionerem ) bez problemu by miał laski mega, same by mu chciały zrobić loda. Był po prostu biedny i niski ale mega przystojny. Wystarczyło. 

W ogóle z tym Tomem to też jest dziwna akcja ponieważ niektóre żródła podają, że naprawdę ma około 5"10' tylko kiedyś to zostało zaniżone i już niesprostowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Przy jakich kobietach ?
Te tutaj na filmiku wyglądają słabo i nie mowie tylko o wyglądzie.
Serio widzisz u swojego boku takie atencyjne i roszczeniowe  lale jak te na filmiku albo ze cos z nimi budujesz w sensie relacji? Przecież niektóre z nich mają w ogóle elementarne braki w wysławianiu się. Są żałosne a dawanie im uwagi nakręca tylko te spierdoline.

Ja martwiłem się o mniejszych braci, którzy ich słuchają, bo sam akurat jestem duży i przystojny :D

Niestety porównując współczesne kobiety np. do poprzedniego pokolenia, to teraz jest słabizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Reczu napisał:

W ogóle z tym Tomem to też jest dziwna akcja ponieważ niektóre żródła podają, że naprawdę ma około 5"10' tylko kiedyś to zostało zaniżone i już niesprostowane.

Wydaje mi się że jest serio niski i że nawet te 170 jest lekko zawyżone.  Wystarczy spojrzeć na zdjęcia które ma z innymi aktorami/aktorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna z którą się obecnie spotykam otwarcie mówi , że zwróciła na mnie uwagę w klubie właśnie przez wzrost. Czyli jakieś tam znaczenie to ma. Chociaż według mnie dużo większe znaczenie ma ogólna pewność siebie, gadane itp. Gdybym poza wzrostem to miał to pewnie nigdy bym tu nie zajrzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Reczu said:

Ale spoko, ja rozumiem, że nie umiecie się wczuć jak żyje facet dajmy na to 168cm.

Ja się czuję wspaniale, do prawdziwego mężczyzny nie mam nawet startu bo brakuje mi 12 cm.

Zero presji, Karynki i księżniczki omijają mnie szerokim łukiem.

Mogę realizować się jako facet bez oglądania się czy paniom to imponuje bo co bym nie robił, mam o 12cm za mało. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Jak Tom był młody i biedny to fejsa, insta, randek online, internetowej atencji, netflixa nie było nawet w planach ;).

Kompletnie inne czasy.

Sorry ale co ma instagram i fb do powodzenia u płci przeciwnej? 

 

Jak jesteś mega przystojny to masz powodzenie i tyle. Niezależnie czy jest insta czy jest 1970 rok. Tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kleofas napisał:

Wzrost się liczy. Niestety. Wiem coś o tym bo sam mam 1,7 w kapeluszu. W moim przypadku wszelkie Tindery itp. nie zdają egzaminy. Na randkach FB też jest opcja podania wzrostu i branie mam kiepskie, bo sobie teraz to testuje. Z doświadczenia wiem, że takie konusy jak ja wypadają lepiej w rwaniu na żywo. Po prostu nadrabiamy poczuciem humoru i innymi cechami. Paradoksalnie wszystkie kobiety z którymi się spotykałem były ode mnie od parę centymetrów wyższe. Więc jest nadzieja?

Generalnie apki są mało skuteczne w porównaniu z realem. 

Co do drugiej części posta: pamiętam jak 2 lata temu byłem w przychodni. Nagle wchodzi laska z jakimś typkiem dobrze ponad 190. Ona około 160.

Oboje około 30, nie wyglądali na tutejszych. Szybko zwróciłem uwagę na jej zajebisty tyłek, opinany w dżinsach. Laska chyba zajarzyła bo zaczęła się wyginać do mnie. xD Ten koleś też chyba skumał, ale nic się nie odezwał. Raczej atencjuszka, ale gdybyśmy byli sam na sam to może bym coś ugrał.

Chyba, że to nie była para, tylko znajomi, albo rodzina. Albo chciała mu zrobić na złość? Albo pobawić się moją atencją? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.11.2020 o 16:31, niemlodyjoda napisał:

 

Ale kto to jest dziś niski facet? 160? 170? 180?

Ja już raz pisałem, że kilka razy, mając 183cm, usłyszałem, że jestem za niski od lasek ok 160cm wzrostu.

Tu chodzi o to, że Paniom w większości się już w dooopach poprzewracało od spermiarstwa w necie, Tindera i Badoo :D

Ja przy wzroście 180 cm wzrostu nie raz słyszałem od kobiet 150-170 cm, że jestem karłem bo prawdziwy facet zaczyna się od 185 cm🤣😂😆 W takim razie zadałem tym kobietom pytanie, że to tylko 5cm różnicy praktycznie niewielka różnica? Nie wiedziały co odpowiedzieć ich oburzone miny bezcenne😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Iceman84PL napisał:

Ja przy wzroście 180 cm wzrostu nie raz słyszałem od kobiet 150-170 cm, że jestem karłem bo prawdziwy facet zaczyna się od 185 cm🤣😂😆 

no, ale jak < 160cm tak mówiły to już patologia. 25 cm różnicy we wzroście to jest max.

 

Dla mnie osobiście idealny wzrost kobiety to 175. (mam 185)

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.