Skocz do zawartości

Upodlenie dla cipki, czyli dlaczego Paniom wydaje się, że mogą więcej?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak do końca. Kobieta społecznie, oficjalnie nie przyzna się do materializmu gdyż jest on społecznie odbierany bardzo negatywnie. Stąd jedna i oczywista reakcja - mnie nie można kupić. Jedno mówi, inne myśli co innego czuje. Każdy ma jakąś cenę. Nikt nie przyzna się do tego, że można go kupić. Jak jest w życiu, dobrze wiemy.

 

Owszem na koniec białorycerskie zagranie. Nie potrzebne jak również to uniesienie się emocjami. Ona jest spokojna i dominuje. Nie tak się rozgrywa.

 

Tracz zawsze jest spokojny z tego co kojarzę.... co sprawia zawsze wrażenie, że dominuje i kontroluje sytuację.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała obsada plebanii to jest taki matriks do potęgi trzeciej a jedyny człowiek wyzwolony z matriksa to Janusz Tracz. Oglądałem parę filmików i wiem, ze one miały pokazywać jaki to niby Janusz Tracz cham dla kobiet a wyszło tak, że pokazuje jakim powinno się być aby kobiety traktowały chłopa z szacunkiem.

 

 

Tak postępuje prawdziwy facet z klasą.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie rzuca kobit, zwalnia je :) Kiedyś nawet powiedział takie rzeczy do tego swojego mało rozgarniętego braciszka: "nie wolno ufać kobietom", "one nie są tego warte (wielkich starań)", "jak ty jej (nie ten tego), to poleci do innego". I jak tu się nie zgodzić. Janusz jest spokojny, bo to wytrawny strateg :)

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Upodlenie dla cipki, czyli dlaczego Paniom wydaje się, że mogą więcej?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.