Skocz do zawartości

Warszawski Koks


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladałem ich, ale gdy usłyszałem że chłop pił oliwę z oliwek i tył, to przestałem. Ja sprawdziłem - bez efektu.

Do tego promują hasła typu: Jedz wszystko i dużo - chyba po to żeby sobie zdrowie spier.lić!

I jeszcze ta ich "Petarda" - efekt placebo.

Są ludzie którzy jak mawiam: "napije się wody z kałuży i zje kredę szkolną i będzie tył"

dla mnie ich porady są dnem z trzema metrami mułu.

Edytowane przez Waflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pathetic guys. Zwlaszcza pozer owca i jego mega sztucznie zanizany glos.

Jakby nie przeszedl mutacji i wstydzil sie mowic normalnie.

Banda WK zdecydowanie chciala zarobic na YT, nic wiele poza tym.

Chlopaki po dwoch ,trzech latach cwiczen zaczeli robic z siebie specjalistow od treningu i wielkie autorytety dla mlodziezy.

Jakies eventy, wciskanie kitu o naturalnosci, sprzedaz badziewnych supli.

Zalosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam do WK duży sentyment. Swego czasu zrzeszali wokół siebie kilku wartościowych Youtuberów. Jak na nowo zaczynałem przygodę z siłownią to kanał Szmexa i Mleka to była kopalnia wiedzy i motywacji. 

Gdyby nie oni to nie miałbym sporej wiedzy na temat treningu i diety. Nie zredukowałbym 12kg i nie nabił mięska. 

Teraz wszyscy od nich odeszli oprócz Simonte. Chłopaki z kanału zrobili jakiś cyrk. Pajacowanie, głupie crossy. Ja ich tam rozumiem, fejm uderzył do głowy, sklep i Youtube to ich główne źródło dochodu. Przez lata na bombie czy bez połamali się i teraz propagują kalistenikę. 

Obecnie warto oglądać KFD :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.