Skocz do zawartości

Interpretacja intencji Ex loszki


StonekZiemniaczany

Rekomendowane odpowiedzi

To samo pytanie zadałem w rezerwacie dla kobiet by poznać ich punk widzenia, by przekonac się jak to widza 2 odrębne gatunki. Zatem:

Proszę o przetłumaczenie poniższego tekstu:

Scenka odbyła się w domu ex, który kiedyś był i moim domem. Wtedy jeszcze bylismy w zwiazku ale bylo juz krucho.

Zadała mi pytanie:

Ona: Czy zgadzam się by ją czasem ruchać bez zobowiązania?

Ja: chyba Cie pojebalo

Ona: dla mnie bez różnicy czy kogoś bedziesz miał czy nie

Ja: nie zdradzałem Ciebie i innej też nie mam zamiaru

 

Nie kumam o co jej chodzilo, czy to jakis test czy faktycznie chodziło jej tylko o ruchanko? Dodam ze na serio przez 10 lat jej nie zdradziłem i wydaje mi się że ona takze mnie nie zdradziła w tym czasie. Byłem zaskoczony tym pytaniem bo zawsze powtarzała ze jak ma sie dupczyc to tylko z miłoscią. Nigdy nie udalo mi się jej namówić na drugą laske czyli trójkącik ale mówiła że mozemy isc do swinger klubu gdzie kazde bedzie sie moglo kotlowac z kim chce ale w innych pokojach. Nigdy ma to nie pozwoliłem. Wspominała takze ze jakby była sama to z checia by sie ustawiała na sex z nieznajomym alevw innym miescie. Podczas tych jej "zwierzen" bralo mnie na żygi bo nigdy taka nie była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex lat 29 ale te pytanie padlo kilka miesiecy temu. 

Od tamtej pory zdarzyła juz mnie okrasc z pieniedzy, dzieci i godnosci.

Dzieki ksiazkom Marka jeszcze szwęda się po świecie bo uspokoiły moją chęc nałozenia jej jednorazowej torby z bierdonki na pusty łeb i przytrzymaniu 7 minut. Tak mi się przypomniało to pytanie bo z chlipakami z pracy mowilismy o kurwach w skorze zon/matek itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.