Skocz do zawartości

Czołem bracia


Dziabnięty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem Dziabnięty, mam 21 lat, mam za sobą nieudany związek dzięki któremu trafiłem na to forum. To niesamowite jak trafne są Wasze obserwacje, wnioski i jak powtarzalne są schematy. Ciesze się że zaczynając swoje dorosłe życie mogę przeczytać i posłuchać historii innych, z większym stażem i bagażem ;) .

 

Coś o mnie: utrzymuję się sam, staram się kształcić w wybranej przeze mnie dziedzinie która w przyszłości, przy sporej dawce samozaparcia da mi środki finansowe dzięki którym osiągnę mój życiowy cel, czyli duży dom gdzieś w sercu matki natury.

Mimo 21 wiosen na karku, przeżyłem kilka hajów hormonalnych które mocno się na mnie odbiły, w pewnym momencie nawet kierowały moim życiem.

Interesuje mnie fizyka kwantowa, programowanie, historia i broń pancerna (Marku, audycja w której opowiadasz jak "rozmawiałeś" z kobietą na temat Pantery totalnie mnie rozbroiła :D).

 

Dzięki chłopaki za wszystkie historie którymi się tu dzielicie, nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo dają one do myślenia. No to tyle o mnie, kończę bo za chwile mam samolot- lecę w Himalaje szukać biblioteki, no a potem wiadomo, ślub, dzieci, szklanka wody na starość i razem za rączki do nieba. "Taki suchar na koniec" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.