Skocz do zawartości

Ukryta kamera


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu opisywałem mój niby-związek z młodszą o prawie 20 lat panienką. Zainteresowanych odsyłam do wątku "Facet, ktory nie był w żadnym związku", gdzie dość dokładnie opisałem charakter tej relacji. Ostatnio nic się nie działo więc postanowiłem troszkę podgrzać atmosferę i sprawdzić czy moja przyjaciółka jest wścibska i interesuje się moim życiem prywatnym. Gdy mnie odwiedziła położyłem na widocznym miejscu komórkę, komputer i inne drobiazgi po czym oddaliłem się. Kamera była dość słabo zamaskowana ale jej nie zauważyła. Przez kilkanaście minut mojej nieobecności nic specjalnego się nie wydarzyło, zainteresowała się mocniej tylko pustym pudełkiem po jakimś sprzęcie elektronicznym. Wysłałem jej ten kawałek filmiku z żartobliwym pytaniem czy jest kolekcjonerką pustych pudełek. Jak dotąd brak żadnej reakcji a powinna być bo nawet blondynka chyba skojarzy, że nagrało się też to co nastąpiło później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to że niektórzy bracia mają się za takie alfy i omegi w swoich związkach. Wkurw**i się to Cię zleje, każdy ma jakieś poczucie godności. Przebieduje jakiś czas i znajdzie sobie kogoś innego, krzywda jej się nie stanie. 

Robisz takie rzeczy, nagrywasz ją - rób, Twoja sprawa. Ale nie musisz się tym chwalic na forum byleby bracia przyklasneli, a tymbardziej jej o tym nie mów. 

 

Nie bierz moich słów jako atak co do Twojej osoby - potraktuj to jako krytyke. Wiem, zadna krytyka nie jest przyjemna - nawet konstruktywna. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawisz się cudzymi uczuciami, nawet jeżeli ją tylko sponsorujesz, każda osoba ma swoją godność, każdy ma swoje granice, których nie pozwoli sobie przekroczyć. Wszystko jest do czasu... I tak jestem wysoce moralny i dla mnie takie zachowanie jako prawie kolegi po fachu (jesteś doktorem a ja doktorantem) jest po prostu prymitywne, chcesz mieć z nią układy to miej, ale też miej szacunek i nie traktuj jak zabawki. Tyle w tym temacie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbieram zadnych haków ani nie chcę nikogo szantażować.  Po prostu daję do zrozumienia, że robię co chcę. To podobno bardzo pociąga kobiety. Teraz udaje obrażoną ale do końca tego tygodnia już jej przejdzie. Gdy jednak przyjdzie czas się rozstać to jej powiem o tym wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wapas napisał:

Po prostu daję do zrozumienia, że robię co chcę.

Ale z Ciebie samiec alfa, chcesz za to medal?

12 godzin temu, wapas napisał:

To podobno bardzo pociąga kobiety. 

Masz nad nią tak dużą przewagę, że aż robisz wszystko, by się jej przypodobać.

 

Podręcznikowy przykład na to, że małe pieski najgłośniej szczekają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

By poznać prawdziwą miarę mężczyzny, zaobserwuj jak traktuje on dar kobiecej uległości.

Tak, jesteś alfa, ale tym rodzajem alfa, z którym ja bym wódki nie wypił ;) 

 

To, że masz kontrolę to jedno, a to że się tym napawasz i czerpiesz z tego sadystyczną radość to coś zupełnie innego ;)

 

To, że jesteś "silny" nie oznacza że musisz tę siłę zawsze wykorzystywać. Zachowujesz się tak jakbyś zawsze do komara startował z czołgiem ;) 

Większość komentujących tutaj widzi słabość psychiczną w tej Twojej "sile", a zapewne sporo z Twojego aktualnego zachowania ma podstawy w Twoim dzieciństwie.

 

Może przydała by Ci się jakaś refleksja nad tym kim jesteś, gdzie jesteś i po co robisz to co robisz? 
Co chcesz osiągnąć wyżywając się psychicznie na 20 lat młodszej dupie?

 

Karasz ją za inne dupy które robiły z panem silnym to co chciały?

Jest to Twój sposób na podbijanie swojego ego?

 

Jest różnica między byciem dominatorem i posiadaniem kobiety, która się na taką dominację pisała od początku - a byciem sadystycznym zjebem wyżywającym się psychicznie.

Jak uważasz, po której stronie się znalazłeś?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Camilovesky napisał:

Chłop, wykształcony wyedukowany z pozycją społeczną i pieniędzmi, a jednak i tak jest męską, zakompleksioną lochą...

O no to widzę, że mnie kolega ubiegł, bo miałem to samo napisać.
On te swoje kompleksy wyładowuje na dziewczynie, pyszniąc się, że ona i tak nie ma innego wyjścia. Kurwa, to jest podłe po prostu ...
I żeby się jeszcze tego wstydził, a ta menda nie dość, że się chwali na forum to jeszcze wysyła filmik dziewczynie. Ja prdl ...

Wszystko powinno mieć swoje granice, a facet powinien mieć zasady i przekonania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 07:49, wapas napisał:

Jak dotąd brak żadnej reakcji a powinna być bo nawet blondynka chyba skojarzy, że nagrało się też to co nastąpiło później

Napewno skojarzyła i nie zdziwił bym się jak by pewnego dnia przyszła do ciebie w towarzystwie osiedlowych karków którzy wyjaśnili by ci dobitnie że nie ładnie jest nagrywać w ten sposób kogokolwiek.

A tak na poważnie to po co to robisz? chcesz się tym masturbować czy może szantażować ją później tym nagraniem? 

Zachowujesz się jak jakiś nastolatek..... Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nieładnie jednak kilka razy zauważyłem wcześniej, że robi mi zdjęcia z ukrycia, więc była to taka mała zemsta. Jeszcze raz powtarzam, że nie zamierzam nikogo szantażować. Jest to zresztą niemożliwe bo rozbieranych filmików z udziałem mojej znajomej jest w necie sporo, jeden dodatkowy nie robi żadnej różnicy. Laska lubi ekstremalne doznania więc jej tego dostarczam, jednocześnie daję jej poczucie bezpieczeństwa bo nie radzi sobie w życiu. Oboje jesteśmy swego rodzaju outsiderami i chyba tylko dlatego ta znajomość trwa już tak długo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wapas napisał:

Wiem, że nieładnie jednak kilka razy zauważyłem wcześniej, że robi mi zdjęcia z ukrycia, więc była to taka mała zemsta.

Widać, że kolega ni ..uja nie rozumie co mu się mówi. Co sobie robisz w domowym zaciszu to twoje, ale liczysz się z konsekwencjami, że np. dostaniesz w dziąsło - twoja sprawa.
Ale po co przyłazisz tutaj, żeby się pochwalić ? Jeżeli nie widzisz jakie to chore jest to twoja sprawa, I'm out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.