Skocz do zawartości

Co mnie wkurwia?


StonekZiemniaczany

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak ktoś kogo wiozę autem i proszę by przy wysiadaniu zamykał drzwi za klamkę to maca mi po szybach.

2. Jak ktoś siada mi na masce/błotniku i jeszcze sapie gdy go opierdole.

3. Jak w zakładowej stołówce przygłupy świadomie zostawiają po sobie syf.

4. Gdy ktoś się wpycha do kolejki w sklepie.

5. Gdy słyszę jak ktoś kogoś obgaduje.

6. Gdy widzę typa w toalecie, który się wylał w pisuar i bez mycia rąk łapie za klamkę.

7. Jak ktoś podczas rozmowy przybliże się za blisko.

8. Jak ktoś pyta się o coś konkretnego a podczas udzielania odpowiedzi wykłuca się - to po chuj się pyta?

9. Gdy prosta chłopka struga damę bo ma czarno skórego boja i publicznie jedzie po polakach (mieszkam za granicą)

10. Gdy ktoś gada tylko o forsie i wypytuje kto ile zarabia.

 

A Was co wkurwia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdy ktos sie wpierdala do kolejki metoda "na zamek".
2. Wkurwia mnie to, ze nie potrafie zmobilizowac mojej leniwej dupy do dzialania a pomyslow na fajny biznes mam wdupe i jeszcze troche.
3. Kobiety, ktore twierdza, ze lepiej prowadza samochody niz mezczyzni.
4. Wspolczesne feministki.
5. Jak w knajpie czy na piwie, ktos na pytanie na co ma ochote odpowiada usilnie "mi to obojetne".
6. Politycy, ktorzy uwazaja ludzi (niestety nie bez powodu) za stado baranow, przepychaja co chca i robia co chca.
7. Brak jakiegokolwiek wplywu na raz wybranych politykow, mimo iz mozna te kurwy zalatwic prostym paragrafem, uchylic immunitety i wjebac do pierdla, ale kazdy sad odrzuci wniosek.
8. Gdy ktos przychodzi na piwo, stawia kolejke a pozniej do konca wieczoru jedzie na krzywy ryj i jakos kwestie finansowe zawsze sie rozmywaja po pijaku.
9. Kobiety, ktore nosza balerinki.
10. Wstawki i obrazki "silnych i niezaleznych" kobiet w mediach spolecznosciowych.
11. Komputeryzacja aut.
12. Fochy u kobiet.
13. Ilosc pierdolonych sondazy w TV o byle gowno zwiazane z polityka.
14. Laski, ktore chodza z zadartym nosem i traktuja wszystkich z pozycji petenta.
15. Baby w okienkach, ktore maja mine jakby ktos im tam za kare kazal siedziec a laski nie robia.

Pewnie jeszcze z 1000 innych rzeczy, ale nie do tego stopnia, zebym mogl je na zawolanie przytoczyc.

 

A co mnie wkurwilo przed sekunda? Mam na dzialce wielkie, jebutne drzewo, ktore chcialbym wyciac, ale musze sie zapytac o laskawe pozwolenie jakiegos jeb...ego urzednika-karalucha.

Edytowane przez Tomko
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Feministki

2. Lewactwo

3. Marsze KODu

3. Kolejki w Biedronce

4. Starsi ludzie w tramwajach, sklepach

5. Disco Polo

6. Psiapsiułki byłych dziewczyn

7. Śmierdzące żule

8. Gadatliwe loszki

9. Blachary czekające, że zapłacisz za każdą randkę

10. Buraki co przyjeżdżają do miast na studia i nie potrafiący się zachować - głośni, rozczeniowi

11. Banderowcy

12. Politycy UE wpieprzający się w nasze wewnętrzne sprawy

13. Islamiści Terroryści 

14. Matoły/stada czereśniaków chodzący złą stroną chodnika albo lepiej - całą szerokością ( ni ch... nigdy wam nie zejdę z linii/dobrej strony)

15. Cwaniaki, napinacze szukający zbyt długo kontaktu wzrokowego 

16. Kolesie z telefonami na siłowni albo przychodzący na pogaduszki blokując hantle, ławeczki

 

:PPPPPPP

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podobnie jak wyżej- kobiety z zadartym nosem, które uważają się za bóstwo i traktują facetów z góry.

2. Fatalne podejście do klienta- nic bardziej nie wkurwia niż przychodzisz na kawę do restauracji/kupic telewizor w sklepie, a kelner/sprzedawca nie ogarnia tego, że w jego zasranym interesie jest, żeby byc na maksa miłym, a klienta traktowac jak króla. I się później dziwic, że biznes w Polsce nie działa.

3. Trajkotanie kobiet.

4. Bycie ponurym bucem u ludzi.

5. Arogancja polityków.

6. Brak skromności i pokory u ludzi. Im jest ktoś niżej tym mniej tego ma.

7. Buractwo u ludzi.

8. Zazdrośc/zawiśc, że się komuś powiodło.

9. Podejście, że się komuś cos należy, bo tak.

10. Media w Polsce. TVN czy TVP- każda kłamie i pokazuje białe albo czarne, pomijając inne kolory.

11. 10 kas w biedronce i jedna czynna, a w jednej kolejce 5 osób z wielkimi zakupami.

12. Jak ktoś nie zna całego obrazu, a się wymądrza ile to nie będziesz zarabiał i myśli, że to takie proste jak w serialu.

13. Wszędzie fotoradary, kamery robiące zdjęcia na czerwonym świetle, kiedy zółte zmienia się w czerwone w sekundę, nie wiadomo czy dawac gazu czy hamowac. Strata prawa jazdy nie jest wcale trudna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Mnie denerwuje bzzzyczący komar jak już mam usypiać w nocy Wstaję włączam światło bije światłość po oczach szukam uja a jego nie ma schował się. Gasze światłość  kładę się na bok już mam usypiać wsłuchuje się bzzzz.. Kuźwa myślę nie ruszam się  może odpuści ale coraz bliżej ucha Wstaje światłość szukam krwiopijce . Niema schował się szukam niema . Myślę usiądę wyłącze światłość Wyjdziesz na słuch Cię załatwie . Siedzę czekam niema myślę chyba usnął . Kładę się prawie usypiam słyszę  Bzzzzzzz.. Kurwaaaa!!!. już se pospałem w nocy myślę Znowu te same czynności szukam szukam z 15min Za obrazami za tv.za firankami pod łóżkiem niema zapadł się Myślę odpuszczam a dziabnij se Usypiam prawie Bzzzz.Odpuściłem

Rano otwieram oczy Patrze Siedzi Jebaka ŚPI NA SUFICIE . Myślę Mam cię na śpiocha cię załatwię Ale niee myślę to teraz Ja cię załatwię Szukam pająka niech się on teraz z tobą zabawi Złapałem komara w słoik pająka razem do słoja i poszedłem do roboty.

Przyszedłem z praczy patrze jest sam pająk Odkręciłem słoik mówię wyłaź Krzyżak a on nie chce Myślę pewnie mu się spodobało

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciapate, oraz wszelkiej masci czeczeny, armence i inne wykolejence ;)

2. Patologia co nic nie robi, nie pracuje, a żyje z 500+

3. Jak ktos nie ma o czyms pojęcia a dużo ma do powiedzenia :P

4. Lans, na siłę rzucanie się w oczy "jaki ja fajny/fajna"

5. Spojrzenia zawistne ludzi jak jedziesz lepszym samochodem.

6. Traktowanie samochodu jako status społeczny (z tego to chyba nigdy nasz ciemnogród nie wyrosnie).

7. Jak ktos kłamie, złodziejstwo, podłosc.

8. Pseudo katole co pędza co niedziele byle swoje odbebnic, po kosciele flaszka, a w poniedziałek jak i kog oby tu oszukać.

9. Glupota ludzi, nie tyle aż co wkurza, co bawi.

10. Interesowanie się kims "o kupiles działke, gdzie spodnie, duze masz obroty" w myslach odpowiadam "a ch.. Ci do tego", czasem nie tylko w myslach B)

11. Podejscie z którym sie nie zgadzam "masz kase to laski beda za Toba latac", a co mi po tych laskach jak nie zamierzam ich sponsorowac ? mozg i rece ida w parze i niech sie same bogacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekalog wkurwienia:

1. Ludzie, którzy roszczą sobie prawo do posiadania monopolu na prawdę, tzw. mendrcy.

2. Wszechobecne pozerstwo, czyli udawanie choćby gówna, żeby przylepić się do jakiejś grupy, towarzystwa dla zysku.

3. Brak wychowania, szczególnie nieużywanie tak prostych słów jak: " Dziękuję" , "Proszę", "Przepraszam" itd. w imię wydumanej godności albo honoru + opryskliwe zachowanie. 

4. Przemiany społeczne:Męskie kobiety i kobiecy mężczyźni.

5. Fałszywi znajomi,rodzina,przyjaciele, którzy tylko czekają, by wbić nóż w plecy. (na szczęście u mnie ten problem nie występuje, ale odrobinę słyszałem i tutaj przeczytałem)

6. Brak zasad i powszechny, skrajny hedonizm: chlaj, ćpaj, ruchaj.

7. Bombardowanie przez media wiadomościami o kataklizmach, wypadkach itd. ,zamiast sukcesach i ludziach z pasją.

8. Coraz mniejszy szacunek młodych w stosunku do swoich rodziców( pomijam przypadki patologiczne).

9. Ci, którzy wymagają wykonania na wzór Heraklesa 12 prac, nie oferując nic w zamian.

10. Sklepy z ubraniami, kiedy nieraz pasuje na mnie rozmiar XL, a M jest zbyt duża.

 

Tak naprawdę unikam jak mogę rozwścieczenia emocjonalnego, bo w niczym nie pomaga, a energia umyka sobie przez rureczkę bystrym strumieniem. Wolę się uśmiechać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ciśnienie na posiadanie FB,Snapa,Insta

2.Dzisiejszej mody 

3.Męskie kobiety damscy faceci

4.Judaszy a z nimi miałem dużo  do czynienia  

5.Pseudo-Gangsta  jacy to nie są odważni i twardzi itp 

6.opluwania tego kraju 

7.Żydów 

8.marsze kodu,PO,SLD,PSL,PR

9.opluwanie Lecha/Warty 

10. stwierdzenia ,,jak ma mięśnie to potrafi się bić" że wiecie.. łapy jak dwie porządne beczki rumu...a nogi jak szyny kolejowe 

11.Ciśnienie na kasę 

12.pseudo-Kumateria  tzw ZnaFcy

13.Patriotów od siedmiu boleści

14.Katoli od czternastu boleści 

15.Imigrantów (poza wietnamu,Azji,Węgier,Czech) 

16.Popisówy typu palenie gumy,Palenie szlugów 

17.ćpunów i alkoholików

18.Zadartych kobiet (loszka mniej niż zero w głowie a wymagania jakby chciała indonezje szturmować)  

19.Kobiet wycwanionych oraz roszczeniowych  

 

Więcej nie piszę bo bym do 1000 pisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Laski na siłowni, które przychodzą tam tylko pogęgać.

2. Promowanie spierdolenia w TV, jak np. program dla modelek plus size.

3. Laski z tindera, które są tam tylko w celu zdobycia followersów na insta.

4. Brak solidarności wśród facetów, cipa ważniejsza od zasad.

5. Kolesie w starych zdezelowanych złomach, jadący przez centrum jak samolotem myśląc, że to Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bracia

Od jakiegoś czasu zauważyłem wyczułem że na widok zegarka na wskazówki jak tak patrzę dłużej to zaczynam się denerwować , może nie tak jakoś mocno alee wyczuwam dziwne niepokojące emocje. Wyłączyłem go. Nawet jak stanął yyy no nie chodzi nie działa to na sam widok wskazówek też jakoś jak zerkałem  na niego i się zamyśliłem to emocje przychodziły. Aż w końcu schowałem go do szuflady. Różne przemyślenia miałem mam na ten temat.

Ciekaw jestem czy Też mieliście takie przebłyski myśli podobne? czy po prostu zerkacie na zegar po prostu tak do sprawdzenia czasu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie gdy mówię ludziom dzień dobry a niektórzy z nich nie odpowiadają pomimo faktu, że sytuacja ma miejsce "twarzą w twarz" gapiąc się przy tym jak na kretyna. (głównie sąsiedzi i kasta urzędnicza). Czasami mam ochotę w ogóle dać sobie spokój z taką formą grzeczności ale po dłuższym namyśle uznaję, że nie mam zamiaru zniżać się do poziomu "lepszego sortu".

Edytowane przez maniks
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglojęzyczne nazwy i wtręty w polskim języku.

Kupowanie smartfonów 6-letnim bajtlom.

Błędy ortograficzne, fleksyjne, składniowe, leksykalne, frazeologiczne.

Poziom wiedzy ludzi w teleturniejach.

Moda na SUV-y i Crossovery, zwłaszcza niemieckie.

Zadłużanie się na byle gówno.

Postawa roszczeniowa bez zdania racji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.