Skocz do zawartości

Kanały o tematyce Red Pill


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim trafiłem na forum śledziłem tego gościa :

 

 

 

 

Generalnie uważam,że za dużo czasu poświęca tematom powrotu do Ex(rozumiem,że jest to marketing,ale jednak). Dodatkowo odnoszę wrażenie,że ustawia swoje decyzje pod kobiety.

Nie jest to stricte red pill ,ale od tego zaczynałem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.12.2017 o 18:35, ZdzisławBeton napisał:

Nie polecam tej cyka. Została wyjaśnina w internetach.

Cóż, poglądy, które przedstawia na filmach są mi bliskie oraz jakże odmienne od innych kobiet. To, że ktoś ją uwalił w komentarzach jeszcze o niczym nie świadczy. Pewnie, że mogła się zachować inaczej ale też nie wymagam za dużo. W każdym razie ja nadal uważam, że jej produkcje są ciekawe bo wyjaśnia w nich swój punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co baby wiedza o Red Pill?

Po prostu wpieprzaja sie w kolejne meskie pole zeby zablysnac i sie wyroznic bo miedzy babami sie nie da, inne by ją wysmialy.

To chyba nikogo nie powinno dziwic.

 

Nie slucham bab gdy mowia o takich rzeczach ani o strzelaniu.

Kto chodzi strzelac tylko w biustonoszu? (patrz youtube).

Odpowiedź: "Attention whore".

 

Leykis - owszem. Byl dobry. Juz go uziemili.

Ostatnio czytalem ze rozjechal mu sie interes bo stado bab go pozarlo a tam w takiej sytuacji nikt nie chce byc zamieszany bo tez bedzie pozarty.

Detali nie pamietam ale z babami na Zachodzie sie nie zadziera. U nas tez lepiej tego nie robic.

 

Faceci na Zachodzie jak ten wyzej?

Okazalo sie ze artykuly w MGTOW ("Men Going Their Own Way") artykuly pisala baba pod meskim pseudonimem.

Niewatpliwie zawieraly duzo madrych rad i przemyslen.

 

Mozna tak do us* smierci.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2017 o 19:44, Uff napisał:

Cóż, poglądy, które przedstawia na filmach są mi bliskie oraz jakże odmienne od innych kobiet. To, że ktoś ją uwalił w komentarzach jeszcze o niczym nie świadczy. Pewnie, że mogła się zachować inaczej ale też nie wymagam za dużo. W każdym razie ja nadal uważam, że jej produkcje są ciekawe bo wyjaśnia w nich swój punkt widzenia.

 

No cóż. Jeśli nie potrafisz żyć bez choćby internetowego NAWALTa to już Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam programy radiowe z Patrice O'Neal na YT, szczególnie seria The Black Phillip show.

W linku audycja z gościem ekspert level, programista, żyje z 2 kobietami (z urody 7 i 8 dla niego) plus jeszcze przyprowadza czasami trzecią do domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem ze szczepionkami jest taki, że są nam one potrzebne - dzięki temu eliminuje się (w praktyce, oczywiście nie ma 100% szczepionek ale 98, coś tam % to praktycznie pewność) niebezpieczne dla zdrowia i życia choroby ale jest małe ale - szczepionki niosą ze sobą ryzyko powikłań ale koncerny nie chcą ponosić za to odpowiedzialności. W USA ustalono prawo, wg którego do każdej szczepionki jest dokładany dolar czy dwa do ceny, który idzie na ubezpieczenie. Paradoksalnie to pogorszyło jakość szczepionek bo koncerny już nie musiały się obawiać pozwów sądowych (załatwiało to obowiązkowe ubezpieczenie) a potencjalna groźba wielomilionowych odszkodowań skutecznie motywowała je do poszukiwania bezpieczniejszych metod i produktów.

 

Inna sprawa - szczepionki skojarzone (combined vaccines) niosą ze sobą zwiększone ryzyko powikłań - im więcej na raz tym większa szansa na powikłania, około 16% przy 6 (co jest takim standardem w Polsce).

Nie tak dawno na fejsie znajoma napisała posta na temat szczepionek i wydał mi się on wielce pochwalny, nawet "zapraszał" do chwalenia i potwierdzania jej tezy. Podała nawet link do artykułu, w którym w puncie 1 (z 10) wykryłem chamską manipulację i postanowiłem odpowiedzieć. Napisałem, że gość manipuluje, podaje pseudo dane i przytoczyłem powyższe wyniki prawdziwych badań. Rezultat? W mnie niż godzinę mój post automagicznie "wyparował" i pozostały tylko pochwalne peany na temat szczepień. Problem w tym, że ja jestem za szczepieniem ale to co się teraz wyrabia, kiedy 20 lat temu były bezpieczniejsze szczepionki to jest czysta podłość. Najgorsze jest to, że jak tylko wystąpisz przeciwko (szczególnie jak to uargumentujesz) to cię zmieszają z błotem. Na to trzeba być przygotowanym i wprost nazwać takich pseudonaukowców psuedonaukowcami i politykami - to najgorsza obelga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

21studios

https://www.youtube.com/user/Under21convention07

 

RED MAN GROUP

Polecam cykl paneli dyskusyjnych na żywo na youtube RED MAN GROUP, dotychczas 40 godzin konkretnych dyskusji łebskich kolesi. 

 

Pierwszy odc. Tutaj:

 

Najświeższy jaki znalazłem jest z 4 sierpnia 2018, odc. 24

 

 

Edit: najświeższy odc 26. jest z 18 sierpnia 2018

 

 

 

Dodatkowo podaję kanały i podcasty uczestników tych paneli:

 

Gray Bailey

https://www.youtube.com/channel/UCghz8w8iOn3PDpYi9QuC3bQ

 

Donovan Sharpe podcasty 

https://www.donovansharpe.com

 

(Zgłaszam posty do scalenia)

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.