Skocz do zawartości

A jaka byłaby Twoja reakcja?


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrzcie na filmik powyżej, zaoobserwujcie reakcje loszek oraz facetów. Na pierwszy rzut idą loszki, jakiś przystojny gościu zaczepia je wjeżdząjąć ruchomymi schodami w górę, po jakimś czasie to dwie Panie wjeżdzają schodami zaczepiając innych. Trochę śmieszne ale też ciekawe. A jak Ty byś zareagował w danej sytuacji? ;) 

 

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? zalezy od dnia czy mam dobry mindset czy nie.

Ale za tego liscia to by laska wraca z buta do domu. I chuj bym poszedl, zeby jej jeszcze bardziej na zlosc zrobic. To jest poklosie tego, ze kobiety boja sie rywalizacji z innymi kobietami, bo skonczylyby z polamanymi paznokciami, wydartymi wlosami i podrapana skora. A facet? Co facet zrobi...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zapytałbym się mojej ukochanej i tej jedynej czy ona przed chwilą mnie uderzyła w twarz i neizależnie od odpowiedzi poszedłbym za Paniami znikając królowej mega serca z oczu, zerwałbym kontakt na przynajmniej 2-3 tygodnie, może na zawsze. To forum sprawia, że staje się niewrażliwym, emocjonalnie niedojrzałym gówniarzem i egoistą. Jak mogliście mi to zrobić?! 

:)

Zauważcie jak ta dziewczyna, która wjeżdża schodami NIE beignie do tego faceta, który ją zaczepił, natomiast ten sebix zapier*** jakby gonił kupon z szóstką w totka. Mimo że moim zdaniem ten facet jest atrkacyjniejszy niż te dwie dziewczyny i mniej pretensjonalny w swoim zachowaniu i w sumie też dosyć zabawny.

Edytowane przez Samiec92
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Samiec92 napisał:

Zauważcie jak ta dziewczyna, która wjeżdża schodami NIE beignie do tego faceta, który ją zaczepił, natomiast ten sebix zapier*** jakby gonił kupon z szóstką w totka.

Też mnie to rozbawiło :lol: 

17 minut temu, Samiec92 napisał:

Mimo że moim zdaniem ten facet jest atrkacyjniejszy niż te dwie dziewczyny i mniej pretensjonalny w swoim zachowaniu i w sumie też dosyć zabawny.

Tu również podzielam Twoje zdanie, mogli dać jakieś atrakcyjniejsze Panie, niemniej Pań była 2ka, facet jeden, choć co mi się rzuciło w oczy to klasa z jaką się ten facet zachowywał ;) 

45 minut temu, Tomko napisał:

Ale za tego liscia to by laska wraca z buta do domu. I chuj bym poszedl, zeby jej jeszcze bardziej na zlosc zrobic.

Laska zachowała się co najmniej komicznie, natomiast gdyby to ona zwróciła uwagę na jakiegoś typa to oburzyła by się, że facet robi jej awanturę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.