Skocz do zawartości

Media manipulują


Rekomendowane odpowiedzi

Długo kontemplowałem. W trakcie rozmyślań dotarło do mnie, że ze mną jest wszystko w porządku. Jestem normalny, to kobiety są popsute, a z ich z umysłem jest coś nie tak. Przypuszczam, iż tym który wyrządził krzywdę kobiecej psychice są media.

 

Mówi się, że wysoki wzrost kojarzy się kobietom z poczuciem bezpieczeństwa.

To nonsens. W czasach gdy ludzie mieszkali w jaskini, wzrost facetów nie przekraczał 130 cm. Mali mężczyźni zapewniali swym wybrankom pożywienie i schronienie. Przeczy to teorii według której pociąg do wysokich wynika z dawnych dziejów. Skoro kiedyś faceci mieli po 130 cm, to jak to ma się do tego, że kobiety lubią facetów o wzroście koszykarza?

 

Pierwsi mężczyźni byli niscy https://pl.wikipedia.org/wiki/Homo_habilis 

Przekonanie, że wysoki facet zapewnia bezpieczeństwo, jest błędne.

 

Co ciekawe. w krajach mniej rozwiniętych kulturowo, wzrost mężczyzny nie jest ważny jak w świecie zachodnim. Na tej podstawie można wysunąć wniosek, iż panie kochają wysokich na skutek propagandy sianej przez media.

W filmach romantycznych główny bohater jest wysoki. W powieściach podobnie, rosły mężczyzna gra pierwsze skrzypce.

W licznych artykułach kobiety dają rady czytelniczkom aby celowały w przystojniaków. Nastało szaleństwo na rozwój osobisty. Ekspertki chętnie dzielą się pomysłami na poprawienie pewności siebie oraz zachęcają kobiety by zwiększyły wymagania wobec mężczyzn. W konsekwencji dziewczyny skupiają się na ciachach. W dodatku odkąd zapanowała moda na prawo przyciągania, mnóstwo dziewczyn wypisuje ideał faceta, którego chcą przyciągnąć.

 

Zapytacie, co złego w tym, że pannice koncentrują się na upragnionym facecie?

 

Każdej ideał wygląda tak samo - wysoki, dobrze zbudowany, przystojny. Przykłady z forum o prawie przyciągania

Mój wymarzony partner to wysoki, przystojny, dobrze zbudowany i zadbany mężczyzna. Bardzo męski. Uśmiechnięty (ładne zęby to podstawa:D), zabawny. Najlepiej wysportowany i czuję do niego cholerny pociąg 

:lol::lol: Oczywiście bez nałogów. Inteligentny, uczciwy, pewny siebie, asertywny. Najlepiej około 25 lat, po studiach, doskonale zarabiający i z fajną furą

 

Jeśli chodzi o wygląd mój wymarzony facet jest wieeeeelki, najlepiej okolice 1.90 wzrostu albo i więcej! Unikać siłowni to on nie może, co to to nie!

:D Twarz przystojna, lecz nie ładna, nutka grozy i tajemnicy nie zaszkodzi. Jeśli do tego wszystkiego jest wydziaranym brunetem, to przepadłam. Nie obrażę się jeśli trenuje jakieś sztuki walki.

 

Jedna z drugą naczyta się o prawie przyciągania i później skupiają się na idealnym mężczyźnie nie dając szans innym. Kiedy podejdzie do nich ktoś nie pasujący do opisu, dziewczyny na starcie go odrzucą, w końcu nie chcą żeby blokował miejsca wymarzonemu.

 

Gdyby prawo przyciągania rzeczywiście działało, to los wielu mężczyzn byłby godny pożałowania. Wszak wszystkie kobiety wybrałyby - bardzo wysokiego przystojniaka.

 

Jestem pewien, że w odwrotnym przypadku, jeśliby mężczyźni opisywaliby wyśnioną dziewczynę, to ich opis byłby znacznie bardziej urozmaicony. Jedni prosiliby o niską brunetkę, inni o wysoką blondynkę, a jeszcze inni o laskę xxl.

 

Przy okazji zauważę, że przeważnie dziewczyny nie mają zainteresowań. Na domiar tego nie trenują sztuk walki i tak na dobrą sprawę nie są wysportowane. A mimo to rozglądają się za nietuzinkowymi mężczyznami. Z pasją, z wyrzeźbionym ciałem i znającym sztuki walki. Dziewczyny niewiele oferują, jednak sporo oczekują.

 

Na koniec jeszcze nieco o wzroście. Nie można mieć za złe wysokim dziewczynom, że interesują się wyższymi kolegami. To jak najbardziej zrozumiałe, że jeżeli kobietka sama ma 176cm to kieruje wzrok na faceta powyżej 180. Jeśli jednak drobna dziewczyna szuka większego od siebie o 20 cm, to jest coś z nią nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olałeś masę rad od Braci i nie wyciągnąłeś z nich żadnych wniosków a zamiast tego dalej przejmujesz się gadaniem samic. To jak mówienie / pisanie do ściany a skoro tak, to na tym zakończę swoją wypowiedź, bo szkoda mojego czasu. I nie, nie dostaniesz ode mnie już żadnej rady, bo skoro wolisz manipulować i nagle obwiniać cały świat (w tym wypadku kobiety) za swoje nie przepracowane problemy z mózgownicą i podświadomością, to już Twój problem.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Olałeś masę rad od Braci i nie wyciągnąłeś z nich żadnych wniosków a zamiast tego dalej przejmujesz się gadaniem samic. To jak mówienie / pisanie do ściany a skoro tak, to na tym zakończę swoją wypowiedź, bo szkoda mojego czasu. I nie, nie dostaniesz ode mnie już żadnej rady, bo skoro wolisz manipulować i nagle obwiniać cały świat (w tym wypadku kobiety) za swoje nie przepracowane problemy z mózgownicą i podświadomością, to już Twój problem.

 

No pewnie, bo to ja sam poprosiłem dziewczyny aby powiedziały mi niemiłe komplementy związane ze wzrostem. Jesteś niski, niziołkiem, kurduplem. Zresztą skoro dziewczyny lubią wysokich to znaczy że takich chcą - niski nie jest dla nich atrakcyjny. A to jakie ja będę miał zdanie w tym temacie jest bez wpływu. Mogę sobie wmówić że jestem najlepszym mężczyzną świata, a i tak to nic nie zmieni, bo nie wejdę w umysł kobiet i nie zmienię ich przekonania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson Bracia Ci wszystko wytłumaczyli a Ty dalej swoje i dalej całe swoje życie postrzegasz pod względem tego, co mówią o danej kwestii kobiety. Z szacunku do nich i do tego, że poświęcili Ci czas wysilił byś się chociaż trochę i przestał użalać nad sobą, tylko wziął w garść, posłuchał ich rad i ogarnął siebie. Chcesz ciągle zwalać winę na kobiety i wybielać siebie? Proszę bardzo, tylko wtedy upodabniasz się do nich, zamiast zmienić siebie. Niby czytasz forum, ale widzę, że zablokowałeś się na wiedze tutaj zawartą.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HORACIOU5 napisał:

@Anderson Bracia Ci wszystko wytłumaczyli a Ty dalej swoje. Z szacunku do nich i do tego, że poświęcili Ci czas wysilił byś się chociaż trochę i przestał użalać nad sobą, tylko wziął w garść, posłuchał ich rad i ogarnął siebie. Tyle.

Szanuję Cię jako osobę, jednak nie zgodzę się z Twoim postem. Jedynie zaznaczyłem, że obraz wysokiego przystojniaka wynika z sianej propagandy przez media. Zauważ, w filmach w roli miłosnej występują wysocy. Kobiety czytają rady aby celować w największe ciacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc drogi @Anderson czy Ty chcesz koło na nowo wymyślać? Jest jak jest i grasz czym masz.

Proponowałem Ci już, żebyś uznał siebie za kompletnie nieatrakcyjnego dla kobiet i zajął się swoimi sprawami a Ty wolisz publicznie drzeć szaty, być może nieświadomie karmiąc się atencją. 

Życie stygnie a dupeczki to jego ledwie okruszek. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson nie manipuluj. Bracia wstawiali zdjęcia z niskim aktorami, którzy otoczeni są atrakcyjnymi kobietami co sprawia, że Twój argument jest inwalidą.

 

I jeszcze jedno: mój kumpel jest niższy ode mnie, a wyobracał masę panienek w życiu. Wyrywał nawet wyższe od siebie i to bez żadnego problemu pomimo niższego wzrostu. Wniosek? Nie masz racji. Problem tkwi w Twojej mózgownicy i podświadomości oraz przejmowaniu się tym, co sądzą o danej kwestii samice.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HORACIOU5 napisał:

@Anderson nie manipuluj. Bracia wstawiali zdjęcia z niskim aktorami, którzy otoczeni są atrakcyjnymi kobietami, wiec Twój argument jest inwalidą.

 

W pełni z Twoim argumentem się nie zgodzę. Inwalidą to może być Twój komentarz odnośnie niskiego aktorka z dziewczynami. Aktorzy oprócz tego że są sławni są dobrze sytuowani. 

Pokaż mi zdjęcie przeciętnego niewysokiego Kowalskiego z dziewczyną. To Ci uwierzę. 

 

W dodatku rady typu zajmij się sobą zarabianiem pieniędzy. Jakoś widuję biednych studentów z dziewczynami u boku. Albo licealistów. Frustruje mnie, że oni mogą, a ja nie. 

I jedynie zaznaczyłem w temacie, że media są przyczyną problemów. W końcu jeśli kobiety czytają artykuły o mężczyznach, z których wynika żeby podrywały ciacha, to potem kobiety olewają przeciętnych. Podobnie z filmami. Nie sądziłem, że antypatia do danej osoby może przyćmić argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak ktoś zrobi sobie z kobiet centrum swojego życia.

 

Kobiety są, potem odchodzą, albo odchodzisz Ty. Nie ma się czym przejmować.

 

Mam wrażenie, że np forumowy PUA na koniu wyciągnął z tego Forum 10 razy więcej niż Ty. On przynajmniej lubi tą niepewność związaną z podrywem, ale robi to na chłodno i z dystansem.

 

Ty natomiast prowadzisz jednoosobową krucjatę przeciw utartym schematom w imię posięścia jakiejś pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anderson napisał:

Nie sądziłem, że antypatia do danej osoby może przyćmić argumenty.

Nie manipuluj i nie zachowuj się jak loszka, która po wytknięciu jej błędu zaczyna zgrywać z siebie ofiarę. Nie czytasz uważnie a przecież opisałem przykład mojego kumpla. Statusu nie miał, zasobów tez nie a jakoś obracał różnego rodzaju kobiety. A wiesz dlaczego? No właśnie gdybyś wziął sobie do serca rady Braci i przeczytał je uważnie, to byś wiedział. Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować, skoro masz zamiar stosować kobiece zagrywki i manipulacje. Baw się w swoim zacietrzewieniu względem samic sam. To Twoje życia i to od Ciebie zależy, czy zniszczy siebie od środka przez takie podejście, czy posłuchasz rad i zmienisz coś w nim. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HORACIOU5 napisał:

Nie manipuluj i nie zachowuj się jak loszka, która po wytknięciu jej błędu zaczyna zgrywać z siebie ofiarę. Nie czytasz uważnie a przecież opisałem przykład mojego kumpla. Statusu nie miał, zasobów tez nie a jakoś obracał różnego rodzaju kobiety. A wiesz dlaczego? No właśnie gdybyś wziął sobie do serca rady Braci i przeczytał je uważnie, to byś wiedział. Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować, skoro masz zamiar stosować kobiece zagrywki i manipulacje. Baw się w swoim zacietrzewieniu względem samic sam. To Twoje życia i to od Ciebie zależy, czy zniszczy siebie od środka przez takie podejście, czy posłuchasz rad i zmienisz coś w nim. Powodzenia.

 

Ja stosuję manipulacje? Kobiece zagrywki? Brakuje Tobie argumentów i odwracasz kota ogonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęcony niepowodzeniem u X kobiet, postanawiasz zrzucić na nie winę i również na media.  

Radziłbym popracować nad pewnością siebie i swoim podejściem a zobaczysz ile dziewczyn nagle się koło Ciebie znajdzie. 

 

Mężczyźni też kierują się wytycznymi wobec płci przeciwnej i mogą przebierać jako i one.

 

For example:

Panna XXL myśli, że mężczyźni uganiają się za wieszakiem z wybiegu, który w restauracji zamawia sałatkę ( BEZ GLUTENU, oczywiście) i niedajboże zacznie jeść,

zanim zrobi zdjęcia na Instagrama(!), bo tak są przedstawione kobiety w mediach.

Aż tu nagle pojawia się samiec, który ma obsesję na punkcie dużego tyłka i cycków w rozmiarze F.

 

Jak to się mówi: Każda potwora znajdzie swego amatora.

 

Nie załamuj się, nie stawiaj bycia z kobietą na pierwszym miejscu, a zobaczysz że prędzej czy później będziesz miał w czym wybierać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson Długo się jeszcze będziesz mazać ?

Ja mam 160 cm i większość kobiet jakie miałem ,choć dużo ich nie było , były wyższe ode mnie. Jak Ty nie widzisz problemu to one tym bardziej. 

A generalnie zajmij się czymś konkretnym, chociażby trzepaniem hajsu tylko nie jęcz.

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zauważ, kobiety twierdzą że lubią wysokich z powodu poczucia bezpieczeństwa. Zdaniem kobiet wynika to z czasów, gdy nasi potomkowie ganiali polowali. Tymczasem okazuje się, iż wtedy wzrost mężczyzn był znacznie niższy. W filmach romantycznych główni bohaterzy są wysocy. Po prostu pewien obraz zostaje w umysły wszczepiony. 

 

To nie tylko wzrost. Ostatnio muskulatura i styl ubierania się. 

 

10 lat temu mało która dziewczyna oczekiwała od mężczyzny treningu na siłowni. A obecnie? Wiele kobiet chce faceta podnoszącego ciężary.

 

Podobnie z ubieraniem się. Oglądałem zdjęcia z liceum. Wszyscy w bluzach, fryzura skrócona. Dzisiaj? Modny ubiór i wymyślne fryzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson na Boga przysiegam, jeszcze jeden twoj temat o wzroscie przeczytam to chyba zwymiotuje. Nawet zdania i retoryka, ktorymi odpowiadasz to jak kopiuj/wklej z innych tematow. Dam ci mala rade - przeczytaj swoje tematy o wzroscie i odpowiedzi pod nimi, pomysl w spokoju nad tym. Zacznij cos z tym robic, bo masz bardzo powazny kompleks na tym punkcie. Moze sie tak zdarzyc, ze zaden ze starszych braci nie bedzie juz nawet klikal w twoje tematy bo tam bedzie to samo. Tylko nowi sie natna i namietnie beda lechtac twoje utwierdzenie, ze kobiety sa zmanipulowane i klamia o wzroscie.

Nie klamia - wiekszosc chce wyzszego od siebie. Kurwa deal with it.

Tak. Wszystko to jest propaganda. Tak samo jak posiadanie wlasnego M, posiadanie auta, romantyzm, kupowanie co chwile kwiatow, sluchanie kobiet w kazdym momencie, to ze sa to delikatne i slabe stworzonka...

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson

Większośc kobiet jest z wyższymi partnerami, ale nie wierzę, że nie widziałeś nigdy przeciętnego Kowalskiego, który był tego samego wzrostu albo równy wzrostem swojej bardzo ładnej dziewczynie. Kobiety mówią różne rzeczy. Zresztą to samo tyczy się mężczyzn. Możesz mówic, że nie pijesz alkoholu, a wieczorem dobry kumpel Cię namówi i się ugniesz. Możesz mówic, że podobają Ci się blondynki z niebieskimi oczami, a zabujasz się w brunetce z ciemnymi oczami. 

 

Zresztą rada o akceptacji rzeczywistości napisana przez @Rnext jest bardzo słuszna. Odkąd zacząłem stosowac podejście, że ten egzamin może mi nie wyjśc/ten biznes może nie wypalic zaczęły dziac się cuda i jestem dużo skuteczniejszy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że miło jest tkwić w ciepłym bagienku bycia ofiarą , sam tak miałem że nawet Vujcicia uważałem za szczęściarza bo ma babę a ja nie i że to ja mam gorzej  w życiu od niego ale to do nikąd  chłopie nie prowadzi. Pracuj nad samooceną, poczytaj Marka o pracy z lustrem, przeczytaj Stosunkowo Dobrego i jak trzeba to dołóż nagranie synchronizujące tylko nie zamulaj. To nie są modne rozowojowe pierdoły tylko to na prawdę zmienia życie na lepsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.