Skocz do zawartości

Kluby na forum, wspaniała opcja


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Bracia, na forum istnieje możliwość założenia klubów - absolutnie wspaniała opcja. Szczegóły po ang., trza się było języków uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać :))))

https://invisioncommunity.com/news/new-clubs-r1017

 

Jak ktoś chce jakiś klub założyć, to proszę bardzo napisać jaki chce i jaki ma pomysł. Wszystko muszę zaakceptować osobiście.

 

No i czy dziewczyny z rezerwatu dopuszczamy do klubów? Ja jestem na tak.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Klub grajkow instrumentow wszelakich. Na pewno sa tu bracia, ktorzy graja na jakis instrumentach. Ja gram na elektrycznej gitarze i chetnie sie podziele z bracmi wiedza (jakas tam posiadam ;) ) i doswiadczeniem (z tym jest lepiej). I sam tez cos uszczkne z tego. Pozdro. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym stworzyć kluby w których każdy z uczestników forum mógłby z innymi dyskutować na tematy dt. np. pracy ze sobą, hobby itd. Czyli, żeby zamiast zaśmiecać nieistotnymi sprawami forum albo też sprawami prywatnymi, do których dostęp będą mieć tylko wybrani, zweryfikowani użytkownicy.

 

Można nawet dyskutować o przyszłości forum, o pomysłach na nową książkę szefa itp.

 

Kółko ezoteryka, kółko fanów muzyki elektronicznej itd.

 

Albo też w formie otwartej dopuszczać do klubów związanych z tematyką forum doświadczonych forumowiczów.

Edytowane przez Samiec Alfa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Masz zacząć wyciągać wnioski na temat tego, co Ci Bracia piszą oraz zacząć ćwiczyć nad opanowaniem swojego popędu seksualnego. Do tego szczypta pokory wobec świata zewnętrznego, jakim by on nie był i mamy przepis na Twój sukces i spełnione życie, bez obstawiania czy i kiedy dostaniesz wpierdol od znajomków, którym panny obrobiłeś.

 

Co do klubów- jeżeli Panie chcą założyć własny i nas zaprosić- nie widzę problemów. Natomiast, jeżeli mają dołączać do naszych, już istniejących, to ja wszem i wobec oznajmiam, iż będę pierwszą osobą, która opuści zacne klubowe grono, gdyż mieliśmy smaczek tego, jak Panie funkcjonują w tematach o manipulacji. Wychodziło z tego wielkie Nic i wielkie Nic nastąpi.

 

Co do założenia klubu- jeszcze nie myślałem nad tym.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox możesz założyć klub o ciężarówkach i o tym co Cię kręci.

 

Jestem otwarty. Zakładajcie kluby - miasto, klub piłkarski, fani jakiegoś artysty itd. Byle nie upokarzało to forum, ani nie podpadało pod paragraf. Każdy klub ja ostatecznie zatwierdzam, a później królujecie w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SHD2030 strategia tak - onanizm na razie nie. 

 

@Mocny Wilk moje doświadczenia z hejterami i wariatami są takie, że nie polecam podawania swoich miejsc zamieszkania; chyba że ktoś chce mieć poważne problemy później. Ale to nie na moim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Samczy Mobil Klub",klub w którym,będziemy wymieniać doświadczenia na tematy związane z eksploatacją,doświadczeniami dotyczącymi posiadanych przez nas pojazdów od jednośladów,samochodów,po latadła takie jak szybowce (sam byłem już prawie na etapie szkolenia podstawowego,ale nagły wydatek pokrzyżował mi plany),dla podbudowania naszego ego mógłby powstać,też dział mój garaż(choć to mogłoby zbytnio ingerować w prywatność,ale kto nie lubi się czasami pochwalić w gronie kolegów),najważniejszym;najbardziej użytecznym działem tego klubu,będzie coś w rodzaju podkategorii w stylu "czerwona lampka"-w której zawarte byłyby informacje na temat od jakich samochodów uciekać,aby nie trafić na "skarbonkę" bez dna,

"Klub PUA"- W tej kwestii nie uważam się za specjalistę,a jedynie za entuzajstę tego sportu,wpisałem go tutaj z powodu zabawnej sytuacji,której dziś doświadczyłem wpisując na YT "radio samiec" w reklamach czy czymś takim powyżej przed wejściem na filmik lub kanał,pojawił mi się filmik z postacią jednego "trenera PUA",który delikatnie mówiąc "inspiruje" się audycjami Marka w swoich filmach...

"Klub ekscentryka"-miejsce w,którym prezentowane byłyby różne nieszablonowe hobby użytkowników,miałby on na celu inspirację innych,a także towarzystwo wzajemnej adoracji,dla freaków :) 



 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.