Skocz do zawartości

Wokalistki disco polo - wady i zalety mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natrafiłem na artykuł w którym "gwiazdy" polskiej muzyki disco polo wypowiadają się o facetach. Jesteście ciekawi jakie kobiety z takiej muzyki mają preferencje? Proszę bardzo.

 

Etna

 

ru-0-r-600,600-n-imagea0621afb36b5d5a5ee

 

– Są fajni faceci, którzy chodzą po tej ziemi. Ważne zalety, to na pewno opiekuńczość, wrażliwość, empatia, bycie szarmanckim. We współczesnym świecie coraz trudniej o takie cechy, coraz trudniej o moralność. Mężczyźni z zaletami są w cenie – mówi Etna. Wokalistka w związku ceni sobie wierność, szacunek i zrozumienie. Mimo że jej mąż nie jest osobą publiczną, towarzyszy jej podczas występu na trasie koncertowej. – W tym małżeństwie to ja jestem na świeczniku, mój mąż jest w cieniu. Jest moim menedżerem, więc fajnie się w uzupełniamy. Ja jestem osobą publiczną, a on pomaga mi kreować mój wizerunek – tłumaczy gwiazda disco polo.

Na liście wad Etny jest kilka ważnych punktów, panowie. – Dzisiaj jest coraz mniej dżentelmenów. Mężczyźni nie rozumieją, że powinni przepuszczać kobietę w drzwiach, ustąpić jej miejsca w autobusie. Uważają, że to oni wciąż powinni grać pierwsze skrzypce. Wciąż pokutuje zasada, że kobieta przypisana jest zadaniom domowym, a mężczyzna przoduje, choć powoli to się zmienia - mówi o wadach mężczyzn Etna. O jednej z wad śpiewa w piosence „Mami synek”. - Utwór spotkał się z gorącym przyjęciem. Zostałam zasypana niezliczonymi listami od kobiet, utożsamiających się z tą piosenką: „Etna, ja mam takiego w domu!”. Uderz w stół, a nożyce się odezwą – dodaje z uśmiechem wokalistka.

 

Exaited

 

news-6168-8200.jpg

 

– Przede wszystkim mężczyzna powinien być opiekuńczy, przebojowy, odważny, i dbać w domu o porządek. To wszystko – uśmiecha się Exaited. Czy jest za równouprawnieniem? – Jestem konserwatywna w tym względzie. Pewne kwestie należy zostawić mężczyźnie. W życiu prywatnym czasem ukrywam, że nie jestem w stanie czegoś zrobić, mimo że mogłabym coś zrobić, bo chcę, żeby to mężczyzna grał w domu pierwsze skrzypce. Powinien dać mi poczucie, że mogę na niego liczyć, w każdej sytuacji – podkreśla wokalistka.

Czego u mężczyzn nie lubi? – Nie lubię narzekania, to jest jedyna wada, na którą zwracam uwagę. Z innymi można sobie poradzić. Trzeba cieszyć się każdym dniem. Musi być pozytywnie – mówi z przekonaniem. Czy mężczyźni dojrzewają dłużej? – Na przykładzie tych, których poznałam, mogę powiedzieć, że kobiety szybciej dochodzą do pewnych rzeczy. Ale myślę, że Bóg tak to wszystko wymyślił, żebyśmy się w wielu kwestiach uzupełniali. Musimy się od siebie uczyć, dawać sobie dużo cierpliwości i serca – dodaje Exaited.

 

Nicki

 

51A9548-1-532x400.jpg

 

– Wchodząc na rynek muzyki disco polo i dance ze swoją piosenką wiedziałam, że zwrócę uwagę odbiorców nie tylko dwuznacznymi tekstami ale i mocno kontrowersyjnym przekazem wizualnym. Teledysk ukazuje dwa oblicza kobiety. Z jednej strony wizerunek wulgarnej diablicy, a z drugiej grzecznej i potulnej anielicy. Uderzając w sedno, utwór zwraca nasza uwagę na wady współczesnych mężczyzn. Ukazuje że większość facetów idzie na łatwiznę, nie lubi bądź nie chce się wysilać i szuka ,,kici tylko na balety”. Generalizuję kobiety do wizerunku pustej lali, która szuka faceta tylko po to, by się przy nim wylansować czy przejechać się jego fajną bryką. Facetom złudnie wydaje się że, nam kobietom imponują tylko i wyłącznie ich pieniądze, i tylko dzięki nim mogą nas ,,zdobyć”. Aczkolwiek nie każdy mężczyzna musi taki być! Mówiąc o wadach nie można pominąć mnóstwa zalet. Przecież co my kobiety zrobiłybyśmy bez naszych mężczyzn? Każda z nas szuka i potrzebuje tej drugiej połówki. My kobiety uwielbiamy u facetów takie cechy jak zaradność czy stanowczość. Chcemy być przez nich kochane, czuć w nich oparcie i mieć poczucie bezpieczeństwa – mówi Nicki.

 

Top Girls

 

top-girls.jpg

 

– Lubię męskich mężczyzn, którzy potrafią mnie zdominować. Takich, którzy potrafią złapać mój klimat. Charakter przede wszystkim, ale też musi mi się podobać – mówi Angelika Żmijewska. Jej koleżanka z zespołu Top Girls, „Justi”, zwraca uwagę na zachowanie. – Wolę szarmanckich, spokojnych facetów. Nie mięśniaków, ale takich, którzy dbają o swoją sylwetkę. I takich, którzy są szczerzy. Nienawidzę kłamstwa – zastrzega „Justi”.

Męskie wady stały się tematem ich najnowszej piosenki. – Śpiewamy w niej, że każdy facet, który gra na dwa fronty będzie skreślony. Takich nie lubię. Spotkałam się już z takimi osobnikami, co potrafią omotać – mówi Angelika Żmijewska. „Justi” do listy męskich wad dopisała: – Nie lubię, jak udają kogoś, kim nie są. Jak uważają siebie za bóg wie kogo, najmądrzejszego i najpiękniejszego, co myśli, że każdą może mieć. I kłamstwa. Śpiewamy o tym w „Mleczku”, które ma już 20 milionów wyświetleń. Zdrada jest u mnie nie do przejścia, o czym śpiewam w „Nie będę twoja”.

 

Claudi

 

z21215275IER,Paulina--Claudi--Kolodziejc

 

– Przede wszystkim szukam u mężczyzn wsparcia, dobroci. Musi być też kulturalny, to podstawa – mówi Claudi. Istotna jest dla niej dojrzałość. – Mężczyźni bardzo długo dojrzewają. Czy mają lat 20., czy 40., to są takie momenty, że są małymi dziećmi. Wiek nie gra tu roli, niektórzy dojrzewają bardzo późno, inni bardzo wcześnie – tonuje wypowiedź wokalistka.

Co jej przeszkadza? – Nie lubię, gdy mężczyzna jest nieschludny. Bardzo mnie to razi w oczy. Bardzo też nie lubię, gdy jest wulgarny. Nie mówię tu o brzydkich słowach w stosunku do kobiet, bo to już w ogóle... Wulgaryzmy w ustach mężczyzny nie brzmią dobrze – przyznaje Claudi. Dopytana o równouprawnienie w związku, tylko się uśmiechnęła się i odparła: – Niestety lubię rządzić. Jeżeli pojawi się mężczyzna, który ma podobnie, będą duże spory – dodała na koniec.

 

Carmel

 

photo.jpg

 

– Mężczyzna musi być mądry, pracowity, inteligentny – mówi debiutująca na scenie Carmel. – Lubię wysokich mężczyzn, takich metr dziewięćdziesiąt, mimo że sama jestem niewysoka. I ciemne włosy – dodaje nieśmiało. Mimo młodego wieku, o relacji damsko-męskiej śpiewa już w pierwszej swojej piosence. „Nakręcaj mnie, słuchaj mowy mego ciała”. Cytując ten tekst w naszej krótkiej rozmowie, nie chciała jednak zdradzać powodów jej powstania. – Nie chcę o tym mówić – ucięła temat zdecydowanie. Powiedziała natomiast, że niebawem powstanie do tego tekstu teledysk. Niedaleka przyszłość pokaże, czy młodziutka Carmel wywalczy sobie w branży disco polo tak mocną pozycję, jak jej mama, Etna.

Zapytana o wady mężczyzn Carmel podała tylko jedną, za to bardzo wyraźnie. – Na pewno nie chciałabym mieć chłopaka uzależnionego od czegokolwiek. Takie mniejsze wady, jak spóźnianie się, można jeszcze zaakceptować, ale używek już nie – mówi nam debiutująca wokalistka.

 

Źródło: http://muzyka.onet.pl/pop/wokalistki-disco-polo-o-wadach-i-zaletach-mezczyzn/nce8j1

 

Oczywiście tekst wieje obłudą Pań i jestem ciekaw jak zareagowałyby na wymagania facetów? Np. Inteligencja? Pozamiatane ;D

 

 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki uczcie się :) teraz zapytajcie typowego chłopaka o to samo, to Ci powie, ma byc miła i ładna, a kobiety wam taka litanię o wymogach pierdo...że segregatorów zabraknie :)

 

Teraz garść informacji

 

Dlaczego opiekuńczy? bo sama sobą nie może ogarnąć w żadnej kwestii

Poczucie humoru? bo kobitki z reguły są nudne są jak flaki z olejem

Zdecydowany? bo same sa w hoooy nie zdecydowane...

 

Reszta to śpiewka i efekt  wychowania w pewnym kręgu kulturowym, czyli; szarmancki, kulturalny, miły i przebojowy, gentlemen:) Czyli jak wiemy można to o kant dupy rozbić, bo panie same nie wiedzą czego chcą, więc tego typu osobnik jest traktowany automatycznie jako beta-provider, a mówią tak tylko po to aby nie zostać wykluczonym ze społeczeństwa, a jak wiemy Panie uwielbiają dostosowywać się do panujących trendów, dlatego aby ich dzieci nie były odrzucone, wychowują je tak samo, czyli bądź grzeczny itd, dlatego mamy burdel jaki mamy :)

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią kobiety, które śpiewają o wielkiej miłości, imprezowaniu, chlaniu i zdradzie, a w każdym teledysku świecą gołą dupą, bo oprócz wyglądu z reguły nic więcej nie mają do zaoferowania.

 

Natworzyło się w ostatnim czasie tych śmiesznych zespołów, muzyka jest tak denna, że niemal słyszę krzyk swojego mózgu, który błaga mnie o odrobinę przyzwoitości, ale kuźwa nie da się, bo co rusz jakieś lalunie tańczące i śpiewające do piosenek o jednakowym rytmie.

 

Takich tekstów nawet nie warto czytać, bo po pierwsze są bardzo oczywiste, przecież kobiety mają w zasadzie jednakową śpiewkę jeśli chodzi o facetów, a po drugie, każdy ogarnięty Brat wie, że to co one mówią to gówno prawda :D

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

One tu mówią kulturze, szarmanckości nieakceptowaniu grania na 2 fronty, ale jak trzeba się wypromować to nie mają problemu wskoczyć komuś do łóżka.

Dnia 18.08.2017 o 08:53, Qaikwow napisał:

Generalizuję kobiety do wizerunku pustej lali, która szuka faceta tylko po to, by się przy nim wylansować czy przejechać się jego fajną bryką. Facetom złudnie wydaje się że, nam kobietom imponują tylko i wyłącznie ich pieniądze, i tylko dzięki nim mogą nas ,,zdobyć”.

One chyba nie wiedzą, że same lecą właśnie na takich gości, którzy ułatwią im karierę w ich branży :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 08:53, Qaikwow napisał:

 

Męskie wady stały się tematem ich najnowszej piosenki. – Śpiewamy w niej, że każdy facet, który gra na dwa fronty będzie skreślony. Takich nie lubię. 

 

Taaaa akurat , będzie skreślony jak go odbiję tej ku..wie i da się owinąć wokół paluszka. Do tego czasu będzie miał w sobie to "coś". Laski to się lubią oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
5 godzin temu, HateMeMore napisał:

Trzeba być nienormalnym żeby wieżyć w to, nawet one same w to nie wieżą podśmiewają się tylko szyderczo. Przecież to kolejny shit test który każda mengina obleje. 

Gwoli ścisłości to powinieneś napisać "wierzyć" a nie "wieżyć" a co do reszty słów to ja się zgadzam. Wiara w gadkę damską jest jedną wielką pomyłką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.