Skocz do zawartości

Czy wygrałem bój o honor ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych braci. chciałbym aby w historii każdy wyciągnął coś dla siebie dlatego podzielcie się spostrzeżeniami :P 

Czas akcji: Sylwester 
Mój wiek lat: 18
Istotne dla tej historii: prawiczek 
Miejsce akcji: Mieszkanie kumpla kuzynki która ma ok. (bo wieku dokładnego nie znam) 30 lat
W sylwestra gdy każdy wypił, a ja z tego względu że jestem geekiem i wolałem dopracowywać projekty na pc wypiłem drinka i się zawinąłem. Ekipa z która imprezowałem była ode mnie starsza  i też tematy poruszane wówczas mnie nudziły więc poszedłem do pokoju i sobie programowałem. 
Minął jakiś czas około 1-2 w nocy przychodzi kuzynka kumpla do mojego pokoju w którym spałem z kolegą i się łasi (będąc chwile po kąpieli położyła się z włosami niechlujnie owiniętymi ręcznikiem oraz ciałem też zawiniętym w ręcznik położyła się koło mnie po czym poprosiła o to abym ja głaskał) i zapytała co robię po chwili rozmowy przysnęła i gdy wstała po 15 minutach zaczął się mój prywatny bój o honor (w moim mniemaniu)  zaprosiła mnie na film przytaknąłem bo sądziłem że jest już na tyle pijana, że zaśnie  po chwili a ja wrócę do swojej pracy. Będąc w bokserkach i koszulce wpakowałem się z nią do jednego łóżka i tutaj pragnę zaznaczyć, że w tym samym dniu jej chłopak olał ją i spędził sylwestra z ziomeczkiem swoim, a sama samica jest rozwódką z dzieckiem zaś wyglądem daje jej mocne 8/10 ponieważ fajki i alkohol (po czasie wyszło że jest alkoholiczkom ale jak to szanowny Marek powiedział schematy wyparcia za mocne aby do niej to dotarło) JESZCZE nie zniszczyły tej urody. Oglądamy ten film ona mi się zaczyna żalić ... no kurczę lepsze to niż i tu się zaczęło a przytul mnie jak brat siostrę a weź mocniej itd. Chwile takie przekomarzanie trwało po czym Panna uderza mnie kolanem w jaja i prosi o to abym jej zrobił drinka (sobie myślę uff zaśnie) i w kuchni robiąc drinka starając się zrobić tak aby nie czuła alkoholu, bo wówczas szybciej wypije ;p bodaj dałem trochę miodu (wiem slodkie ale zabija posmak alko)
Wchodzi panna i się przykleja do mnie od tyłu i łapie mnie w wiadomym miejscu. (W tym momencie  moje myślenie zostało przyćmione) Jednakże aby dac sobie wiecej czasu zaproponowałem papierosa wypicie trochę i przejście do łóżka klepiąc ją w tyłek na zachętę (grałem na czas). Jesteśmy w łóżku zaproponowałem masaż na rozluźnienie i masowałem bardzo delikatnie (jak na kogoś kto trenuje sztuki walki) i cel osiągnięty zasnęła. Przykryłem ją kołdrą upewniłem się, że śpi i poszedłem spac do salonu bo nie chciałem budzić ziomeczka. Po zjaraniu szlugi na rozluźnienie poszedłem spać. 
Czas akcji: 6 rano 
Niewiasta budzi mnie i widać, że jest nakręcona oraz pijana. Zaprasza mnie do siebie do pokoju po cichu a ja gram dalej na zwłokę(poszedłem do wc). Kladziemy znowu sie do łózka ona znowu mnie tam lapie i sie przytula i w tym momencie wchodzi mój ziomek. Wkurwa jakiego zobaczyłem na jego minie nie opisze bo go nie było, ale zawód  taki jak dla korwina 4.72 :angry: aż uderzył we mnie mentalnie. 
Zabawa się skonczyła ona jeszcze chciała pozbyć się mojego ziomka i dzieciaka abyśmy "odpoczeli" ale mój ziomek już wiedział co się święci i 0 odzewu. Jednakże po zobaczeniu w jakim jest stanie jego kuzynka zobaczyłem, że jakby rozumie.

Tutaj chciałbym zadać kilka pytań, ale pozostanę przy trzech.
1. Co zrobiłem źle ? 
2. Czy mój honor wg. Was został zachowany ? no bo w końcu do niczego nie doszło :P
3. Jak zachowac się wobec ziomeczka ? 

Pytam bo ja już znam odpowiedź ale zobaczymy jakie postępy zrobiłem i czy w ogóle w niebyciu białym rycerzem. 

Za błędy ortograficzne i składniowe przepraszam co mogłem to poprawiłem :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odp. praktycznie wszystko . Z tego co wyczytałem 3 razy oblałeś test na pieska (np : zrobienie drinka, częstowanie fajami , masowanie ). Nie będąc zainteresowanym  , nie usługujesz samicy dając jej za darmo Fame .

Jako już coś niecoś świadomy brat.samiec powinieneś to był zakończyć w 10 min i ewakuować się na neutralne terytorium (spierdolić) aby nie powstała sytuacja nr 3

2 Kobiety nie znają tego pojęcia , jest ono zawsze zarezerwowane dla wąskiego grona samców z twojego otoczenia. Z każdym klanem ma inna barwę . Czy go zachowałeś to będziesz widzieć po reakcjach Ziomka owego (Feed back ) gościa z klanu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chrumkacz   w końcu to mężczyzna wybiera kiedy rucha ;) 
@Maynard to była moja gra na czas ja nie potrafiłem wowczas powiedzieć stanowczo nie :P 


@Tornado grałem na czas, a w tamtym okresie życia byłem białym rycerzem i bałem się powiedzieć stanowczo nie. A ziomek jak się dowiedział to odniosłem wrażenie że relacje od nowa są dobre ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Smith napisał:


grałem na czas, a w tamtym okresie życia byłem białym rycerzem i bałem się powiedzieć stanowczo nie. A ziomek jak się dowiedział to odniosłem wrażenie że relacje od nowa są dobre ;p

Poszukaj w necie gościa Paweł Rawski . Na poziomie modułowym dowiesz się o rozwoju osobistym. Dopiero wtedy stwierdzisz czy byłeś (jeszcze jesteś ) Bieławym Poda vanem Paniusiek Księgarek .

Polecam odcinek z regałem na wiedzę , świetna wizualizacja jaki obecnie masz (?) bałagan w głowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado nie wspomniałem w tej historii o najważniejszym. Od tamtego czasu mój rozwój osobisty pozwolił mi rozwinąć 2 interesy, rzucić fajki oraz totalnie odciąć się od złych relacji.  
Jeśli chcesz już coś polecać w postaci takich filmów wrzuć link, bo po informacji "polecam odcinek z regałem na wiedzę" i wpisaniu "paweł rawski + regał na wiedzę" nie wyskakuje mi nic co mi poleciłes po za kolejnym kołczem który powtarza nauki amerykańskich  pua oraz kołczów. Szanujmy się podeślij linka ;) na rozwój mam wydzielony czas i wolę poświęcić go na przyswajanie informacji niż jej szukanie. 
Czołem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jej powiedzieć wprost, że chętnie ją zerżniesz ale Twoje upodobania się jej nie spodobają. Jakby spytała odważnie jakie to upodobania to odpowiadasz z rozbrajającą szczerością, że lubisz srać laskom na cycki i obserwować jak one się tym smarują. I będąc śmiertelnie poważnym dodać, że tylko wtedy ci staje ;)

 

Tak serio to @Tornado wszystko Ci z grubsza wyłuszczył.

 

Jeśli nie chcesz rżnąć laski to jej to po prostu powiedz tonem nie znoszącym sprzeciwu. Nie załapie i będzie się kleić dalej to walisz jej po kompleksach nawet jednym zdaniem: "za stara jesteś", "masz za małe cycki", "masz za wielką dupę", "przypominasz mi moją śp babunię" ;)

 

Musisz jeszcze zapamiętać, że niewyruchane i wzgardzone suki potrafią się mścić, pomawiać o gwałty itp. Tu nie chodzi o to, że zagoni Cie na psy (choć może), ale o to że powie misiowi pysiowi, że wziąłeś ją jak spała zmożona alkoholem ;) i weź potem misiowi pysiowi wytłumacz że było inaczej ;) 

 

Z mojego nieskromnego doświadczenia dodam, że czasem (w bardzo specyficznych sytuacjach) lepiej zerżnąć i zeszmacić przy tym tak żeby jej się na przyszłość odechciało :) Zależy jeszcze od stanu mentalnego i emocjonalnego takiej idiotki. Wiem co mówię bo 2 lata miałem stalkerkę sabotującą moje związki czy też manipulującą otoczeniem kobiety z która byłem ;) Fakt że byłem wobec niej stanowczy i kategorycznie odrzucałem jakiekolwiek jej zagrywki tylko ją nakręcał (hot laska 9/10, nikt jej chyba w życiu nie odmówił). Gdy miałem pewność że będę kontrolował sytuację od początku do końca zerżnąłem ją dla świętego spokoju ale w taki sposób, że nie miała więcej ochoty przebywać w moim otoczeniu czy pochwalić się tym faktem koleżankom. Upodliłem ją tym faktem na każdym etapie :) I tak, można na to spojrzeć w ten sposób, że osiągnęła czego chciała - ale zaserwowany niesmak pozostanie jej na zawsze.

 

I taka drobna podpowiedź, jeśli musisz pytać nas czy wygrałeś to znaczy, że nie wygrałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nieidealny świat napisał:

 

Musisz jeszcze zapamiętać, że niewyruchane i wzgardzone suki potrafią się mścić, pomawiać o gwałty itp. Tu nie chodzi o to, że zagoni Cie na psy (choć może), ale o to że powie misiowi pysiowi, że wziąłeś ją jak spała zmożona alkoholem ;) i weź potem misiowi pysiowi wytłumacz że było inaczej ;) 

 

Na to wychodzi że przy naszych dzisiejszych zjebanych księżniczkach człowiek by cały czas musiał z kamerą i dyktafonem łazić. A przy ruchaniu kamera na wacku żeby nie było że była brana wbrew woli. Kaj ten świat zmierza ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O jakim honorze piszesz. Za dużo Gladiatora się naoglądałeś ? :D Nie wiesz czy wygrałeś bój o honor ? Nie wiesz jakie masz własne zasady, jakie wartości i jakimi kierujesz się w życiu ?  To co może być dla mnie honorowe, (chociaż istnieją jakieś ''sztywne ramy'') dla Ciebie nie musi być. Czasami coś się przyjmuje.  Dla jednej kultury coś jest ważne, świadczy o człowieku, w innej jest zupełnie inaczej. 

  Widzisz dla mnie pożyczanie pieniędzy w jakiejkolwiek formie jest niehonorowe, a jest to normalne w społeczeństwie, ale ja mam własny kodeks postępowania, który jest spójny ze mną. 

 

 

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, jaro670 said:

Na to wychodzi że przy naszych dzisiejszych zjebanych księżniczkach człowiek by cały czas musiał z kamerą i dyktafonem łazić. A przy ruchaniu kamera na wacku żeby nie było że była brana wbrew woli. Kaj ten świat zmierza ? 

Odpowiedź w jednym obrazku.

 

1464957281_agxrbm_600.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.