Skocz do zawartości

Grożenie na forum a policja


Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum napisałem, że nienawidzę dziewczyn i się na nich zemszczę, tak że będzie głośno o mnie w tv. Oczywiście pisałem to pod wpływem emocji, a nie serio. Jednak kilka osób wspomniało, że pójdzie z tym na policję. I tak się zastanawiam, na ile mogą mi coś zrobić. Bo skąd niby wiadomo, że chlapnąłem to serio. Poza tym nie określiłem w jaki sposób się zemszczę, mogłem mieć na myśli rozkochanie wielu kobiet i porzucenie. A poza tym nikomu nie groziłem personalnie - że pana A pobiję, tylko ogólnikowo coś wspomniałem.

 

Wiem, że zachowałem się głupio, jest mi wstyd i poza tym nie mogę spać z powodu lęku, że zapuka do mnie policja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw myślimy, a później puszczamy swoje wynurzenia w obieg. A jak czujemy, że mamy ostrą jazdę która może skutkować tego typu przeginką, to lepiej wyłączyć i schować pod wannę sprzęt podpięty do netu.

 

Nasuwa się pytanko - chciałeś się zemścić na konkretnych dziewczynach czy ogólnie wskazałeś płeć jak to się mówi "piękną" jako target? Bo wszystko zależy od kontekstu, okoliczności. Niejaki Sławek musiał 10 lat sobie grabić by organa od ścigania wszczęły ściganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Anderson, że masz problem. Nie chodzi mi o Policję, tylko o to co masz w głowie.

 

Na Forum było powtarzane tyle razy, że kobiet nie nienawidzimy, nie chowamy do nich wyimaginowanej urazy. A Ty sobie ubzdurałeś, że ktoś Ci coś zrobił i wyładowujesz się na kobiecym jak rozumiem forum.

 

Ogarnij się, chcesz uzależniać spokój i poczucie spełnienia od tego, czy jakaś pani się z Tobą spotyka?

 

Nie ważne czy Policja zapuka do Twoich drzwi. Masz problem. Zrób coś z tym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież niczego wprost nie napisałem. Nikomu nie groziłem. Z jakiej racji badania, skąd wiadomo że to nie żart? 

 

Z Waszego forum dowiedziałem się tyle, co wiedziałem wcześniej - że jestem dla kobiet nieatrakcyjny i żadna mnie nie chce. Z Waszych rad wynika żebym się zajął sobą, bo kiedy będę starszy to zdesperowane loszki mnie zechcą. Taki układ jednak mi się nie podoba. Poradziliście pracę nad psychiką. Jednak czy zmiana nastawienia może cokolwiek zmienić? Czy to spowoduje że dziewczyny będą mnie postrzegały inaczej? Nie.

 

Poradziliście również kompletnie olać temat dziewczyn i zająć się czym innym. To bardzo dobry pomysł. Tylko, że kiedy widzi się te laski na ulicach i pary, frustracja rośnie i nie chodzi o seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Anderson napisał:

Z Waszych rad wynika żebym się zajął sobą, bo kiedy będę starszy to zdesperowane loszki mnie zechcą.

Jest to bardzo paskudna i perfidna manipulacja wypowiedziami Braci oraz treścią zawartą na forum. Moja cierpliwość względem Ciebie dobiegła końca. Nawet nie próbuj pisać czegokolwiek w moim kierunku, bo po tej zagrywce przestajesz dla mnie istnieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Anderson napisał:

Z Waszego forum dowiedziałem się tyle, co wiedziałem wcześniej - że jestem dla kobiet nieatrakcyjny i żadna mnie nie chce. Z Waszych rad wynika żebym się zajął sobą, bo kiedy będę starszy to zdesperowane loszki mnie zechcą. Taki układ jednak mi się nie podoba.

Niby kto tak radził na forum? Podaj konkretny przykład z linkiem do posta. Masz pracować nad sobą bo facet jest na topie swojej atrakcyjności w wieku ok. 35 lat. Nie oznacza to, że ma w tym wieku uganiać się za kobietami, które zaliczyły już ścianę.

 

Poradziliście pracę nad psychiką. Jednak czy zmiana nastawienia może cokolwiek zmienić? Czy to spowoduje że dziewczyny będą mnie postrzegały inaczej? Nie.

Cały czas skupiasz się tylko na tym, żeby dziewczyny Cię lepiej postrzegały, a to nie ma być główny cel pracy nad sobą to ma być tylko pozytywny efekt uboczny. Naprawa psychiki zmienia i to bardzo dużo i nie da się tego zrobić w tydzień. Kobiety i także mężczyźni inaczej postrzegają gościa mającego 1,65 który jest pewny siebie i siebie akceptuje niż płaczliwego i wiecznie marudzącego typa nawet jakby miał > 2m.

 

Poradziliście również kompletnie olać temat dziewczyn i zająć się czym innym. To bardzo dobry pomysł. Tylko, że kiedy widzi się te laski na ulicach i pary, frustracja rośnie i nie chodzi o seks.
Tutaj potwierdzasz, że nie zrozumiałeś w ogóle treści forum i książek Marka. Z ostatniego zdania wg mnie wynika, że ciągle utożsamiasz szczęście z byciem w związku z kobietą.

Wmówiłeś sobie dwie rzeczy:

1. Bycie z kobietą jest Ci niezbędne do szczęścia.

2. Jestem za niski więc żadna mnie zechce.

 

To prosta droga do choroby psychicznej i jakiejś tragedii. Weź się kurwa ogarnij chłopie, bo powoli bracia tracą cierpliwość a na forum typu Vitalia czy Netloszki to raczej Ci nie pomogą wnioskując po odpowiedziach na Twój post.

 

PS: Ja pierdolę serio wstawiasz sobie avatar z płaczącym gościem z bajki? Liczysz na to, że któraś się w końcu zlituje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie zajmiesz na serio swoim mindsetem i emocjami to sam się udupisz ! Można żyć z dala od kobiet i mieć wyjebane, nie trzeba się frustrować. I tak szczęścia od nich nie dostaniesz, zrozum. Nawet gdy jakaś cię "zechce" to co? Myślisz że to coś bezinteresownego? Wake up madafaka!!! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż żalenie się na babskim forum. Masz chwilę słabości? Pożal się tu - chłopaki Cię wyprostują. Czasem ostro ale trzeba ostro - sam coś o tym wiem - kiedyś tego potrzebowałem a nie miałem nikogo kto by mnie naprostował. 

Szukanie rad na babskim forum to błąd - i co żeś uzyskał? Widzisz jak Cię kobitki rozjechały, cytuje: to zostań gejem. Tam niziołki są obiektami pożądania..., dziwnie mi jest iść za rękę z facetem o głowę ode mnie niższym, bo czuję się jak z młodszym bratem..., idz sie rzuc z mostu, pod pociag czy cos .... Widzisz jak ta sławna kobieca empatia Cię ogarnęła?

 

Siły równoważące chłopie!!! Im bardziej czegoś chcesz tym bardziej to coś będzie się od Ciebie oddalało.

Zrób sobie herbatę, usiądź wygodnie i poczytaj forum łącznie ze starymi wątkami + audycje - może rozumiesz. Ale bardziej mi się wydaje, że trochę poczytasz a potem i tak pójdziesz na miasto śliniąc się na widok dziewczyn.

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anderson napisał:

Ok, ale czy policja wbije do mnie za to co tam napisałem? :) 

 

Policja nie wbija 'za coś" tylko wykonuje określone czynności w toku postępowania, najczęściej na polecenie prokuratora. 

 

Wszystko zależy od tego, czy prokurator potraktuje twoje groźby poważnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Istotnym elementem umożliwiającym sprawcy przypisania przestępstwa groźby karalnej z art. 190 k.k. jest to, że jego postępowanie musi w pokrzywdzonym wzbudzić uzasadnioną obawę, że groźba może zostać zrealizowana. Obawa musi być uzasadniona, czyli inaczej obiektywna. Pokrzywdzony nie może powoływać się na swoją ponad przeciętną wrażliwość, lękliwość czy łatwowierność. Sąd lub prokurator rozpatrujący zachowanie sprawcy będą brać pod uwagę, czy mogło ono wywołać uczucie strachu lub zagrożenia u przeciętnej osoby, występującej w określonych okolicznościach.

Co ważne bez znaczenia jest to, czy sprawca mógł rzeczywiście swoją groźbę spełnić, albowiem liczy się jedynie przekonanie (uzasadnione) pokrzywdzonego co do możliwości realizacji tej groźby. Sprawca broniąc się powinien zatem stawiać szczególny nacisk na to, że pokrzywdzony zdawał sobie sprawę z tego (miał wiedzę), że groźba nie jest realna."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Anderson napisał:

Ok, ale czy policja wbije do mnie za to co tam napisałem?

Możesz być spokojny, dopóki ktoś nie doniesie do Prokuratury, czy Policji nie będą wszczynać czynności w tej sprawie. Jest gówniana, nie warta zachodu.

Potraktują ten wpis na tamtym forum, tak jak na to zasługuje, zleją to. Mały nikczemny niziołek wylał swoje żale i tyle. Patrz wpisy kobiet komentujących Twój post.

 

   Skąd w Tobie tyle żalu i zazdrości? To bardzo słabe co zrobiłeś, bardzo. Taką postawą nie zaimponujesz nikomu. Olej baby, znajdź pasję, sport, skup się na robieniu hajsu. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie panowie to jest tak, groziłeś jakiejś szerokiej grupie osób wątpię żeby to wzbudziło zainteresowanie prokuratora.

 

Natomiast jeśli groźba by dotyczyła wąskiej grupy osób, lub konkretnej osoby, poziom wpisów eskalował by od momentu nazwijmy to szorstkiej krytyki poprzez pomówienia, aż do gróźb bezpośrednich lub zawoalowanych 'złożenia odwiedzin'.

 

To sprawa jest zupełnie inna, prokuratorzy to nie idioci i jeśli jedziesz kogoś miesiącami (lub latami), a później proponujesz innym uczestnikom nagonki wycieczkę do tej osoby, to groźby są realne, wzbudzają realne poczucie zagrożenia. 

 

Dodatkowo wychodzą np. fakty, że jeden z uczestników zajmuje się np. strzelectwem i ma dostęp do broni palnej, ewentualnie z wpisów wynika iż jest mocno niestabilny psychicznie to prokurator musi zareagować twardo, jeśli by się coś stało, a zignoruje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa to będzie miał niefajnie. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.