Skocz do zawartości

Kobiety fit lubicie?


Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat w naszym nieszczęśliwym kraju panuje moda na bycie fit. Dziewczyny, nawet te które przez lata miały ze sportem wspólnego tyle co sałatka z tortem, zainteresowały się tematyką odżywania i treningiem. Każdego miesiąca liczba kobiet korzystających z dobrodziejstw siłowni zwiększa się. Czy to jednak zmiana na lepsze?

 

Jestem zwolennikiem aktywnego spędzania czasu. Ruch to zdrowie. Warto również wiedzieć co się je. Wydawać by się mogło, że nowa moda jest korzystna. 

 

Jednak nie do końca. 

 

O ile lubię szczupłe dziewczyny i lekki nadmiar kg mi nie przeszkadza, to chuderlawe dziewczyny u których widać mięśnie są w moim odczuciu mało kobiece.

 

Moim zdaniem zaszło to za daleko. Bo o ile aktywność fizyczna i omijanie fastfoodów jest ok, tak treningi siłowe i wymyślne diety u dziewczyn tworzy niezbyt atrakcyjną sylwetkę.

 

Kobietki fit są moim zdaniem podobne do męskich nastolatków - chudych, wąskich i lekko umięśnionych. 

 

A wam jak podobają się laski z wykształconymi mięśniami?

 

Fit_c7970e_5820770.jpg

 

fit_girls_2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska z bidonem: za dużo przysiadów; jak ściśnie udami uszy, to mózg nosem wypłynie

Pani biegaczka: nooo, w sumie :)

Laska w Nike: ujdzie

Kulturystka: przesadziłeś pan :)

 

 

FIT? Tak

Szczupłe: tak

Napakowane: nie!

Small tits: I don't mind

-Moje optimum to 20-22% wg tego zdjęcia, a przedział fuckable zaczyna się na 10-12%, kończy na 25%

 

body-fat-percentage-women.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.