Skocz do zawartości

Czy dla dziewczyny można iść do więzienia.


shinobi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio słuchałem tvn (jedyna prawdomówna stacja :D ), mówili o potrąceniu tej dwójki na przystanku w Polsce.
Świadkowie oraz sam oskarżony na początku zeznał, że to kobieta prowadziła (prawdopodobnie dziewczyna oskarżonego).
Teraz oskarżony po spotkaniu z samicą, przyznał się do winy, że to on prowadził.
 

Czy jest to możliwe, że biało rycerstwo jest tak głupie, że za wine samicy pójdzie do więzienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu marzy - wyjdzie po paru latach, a tam czeka na niego ukochana ze łzami w oczach i daje mu na życzenie dupki aż do śmierci i są szczęśliwi. Rzeczywistość - gdy wyjdzie, dowie się że ona nie wie co czuje, i ją terroryzował brakiem wspierania jej, i ona musi to przemyśleć. W wersji realniejszej, będzie już miała dzieci z kim innym...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trwa "krucjata Marka"? Ilu jest już "oświeconych w temacie K+M"? 

Poczekajmy 2 pokolenia a takie rzeczy nie będą miały miejsca.

Mnie przeciągnął na "stronę mocy" kolega w ubiegłym roku. Mówiąc, że gówno wiem o związkach. Ja wciągnąłem brata i 2 kolegów. Oni pewnie też już komuś nadmienili o "jedynej słusznej drodze". A ilu takich jest jak ja czy Wy? Coraz wiecej, więc w przeciągu dekady WSZYTKO się odmieni i nastanie błogostan. Oczywistym jest, że z czasem się znajdzie jakiś śmiałek, ale to będą jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, StonekZiemniaczany napisał:

Jak długo trwa "krucjata Marka"? Ilu jest już "oświeconych w temacie K+M"? 

Poczekajmy 2 pokolenia a takie rzeczy nie będą miały miejsca.

Mnie przeciągnął na "stronę mocy" kolega w ubiegłym roku. Mówiąc, że gówno wiem o związkach. Ja wciągnąłem brata i 2 kolegów. Oni pewnie też już komuś nadmienili o "jedynej słusznej drodze". A ilu takich jest jak ja czy Wy? Coraz wiecej, więc w przeciągu dekady WSZYTKO się odmieni i nastanie błogostan. Oczywistym jest, że z czasem się znajdzie jakiś śmiałek, ale to będą jednostki.

 

Moja krucjata trwa ponad 10 lat przekonywania, pracowania, starania się mimo gehenny ze zdrowiem i morderczych działań hejterów. Nic nie osiągniemy, zostaniemy zapomniani a w trakcie życia będzie dla "normalnych" pośmiewiskiem. Nic nie zmienimy - ale każdy kto tu trafi, ma małą szansę nie wpaść w gówno po uszy. 

 

A to już bardzo, bardzo dużo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie Turkuć w palucha ugzyzł. Skąd taki sceptycyzm? Mówisz 10 lat jak działasz. Pewnie początki były kiepskie, lecz teraz popatrz co już osiągnąłes. Radio prężnie zdobywa nowe suby, na forum tylko Ty jeden wiesz jak wyglądają słupki starystyk. Książki i nagrania wciąż sprzedajesz. Rozwijasz to bardzo prężnie. W planach masz jeszcze inne nagrania, ksiązki i myślisz że to nie zrobi rewolucji w głowach mężczyzn? 

Wskazałem na 2 pokolenia, bo dopiero gdy od maleńkości chłopiec będzie kierunkowany przez ojca we właściwą stronę to w życiu mu nie przyjdzie do głowy bycie rycerzykiem.

My wszyscu tutaj których zgromadziłeś nie mieliśmy właściwych wzorców w domu rodzinnym. Nie możemy winić o to naszych ojców bo oni także ich nie otrzymali od swoich.

Edytowane przez StonekZiemniaczany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, shinobi said:

Świadkowie oraz sam oskarżony na początku zeznał, że to kobieta prowadziła (prawdopodobnie dziewczyna oskarżonego).

 

Jeśli pojdzie za nia siedziec to pewnie z niego zrobią kobiete w więzienu, a wybranka raczej nie bedzie czekać. Wątpie żeby chociaż raz go odwiedziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

 

Moja krucjata trwa ponad 10 lat przekonywania, pracowania, starania się mimo gehenny ze zdrowiem i morderczych działań hejterów. Nic nie osiągniemy, zostaniemy zapomniani a w trakcie życia będzie dla "normalnych" pośmiewiskiem. Nic nie zmienimy - ale każdy kto tu trafi, ma małą szansę nie wpaść w gówno po uszy. 

 

A to już bardzo, bardzo dużo.

Owszem. 100% prawdy.

Rzecz w tym ze nie kupi prawdy ten kto nie jest na nią gotowy.

Tamten gosc, po wyjsciu z wiezienia, gdy go wydymaja odpowiednia ilosc razy a najdrozsza niechcacy bedzie miec dziecko z innym na wolnosci - zrozumie.

 

CI ZROZUMIEJA ktorych baby wydymaly.

To jest zaobserwowane od lat w wielu krajach.

Przeze mnie na samym sobie. To nie tajemnica.

Pisze tu ale nie po to zeby wszystkich nawrocic.

Sam znalazlem pomoc na takim forum wiec moze moje posty tez uratuja w pore choc jednego biedaka.

Umre z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku.

 

Mezczyzni maja chronienie kobiet w genach.

Dadza sie za nie zabic. NAWET za obce baby. BO TO KOBIETA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JoeBlue napisał:

Mezczyzni maja chronienie kobiet w genach.

Dadza sie za nie zabic. NAWET za obce baby. BO TO KOBIETA.

Bujda na resorach o czym świadczy stosunek do kobiet w islamie. Czyli kwestia kulturowa oraz wychowanie. Jesli kazdy z nas przekaze Markową prawdę swoim dzieciom to jak myslisz JoeBlue jaki stosunek będą mieli mężczyżni za 2,3 pokolenia? 

Edytowane przez StonekZiemniaczany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Gościu marzy - wyjdzie po paru latach

Marzenia prysną po zamknięciu celi przez klawisza...

Nie wiem ile ta dziewczyna miała lat. Ale jeśli była jeszcze dzieckiem lub bardzo młodą dziewczyną no to cóż... Będzie pewnie rodeo pierwszej nocy ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To więzienie Misiu tak bardzo Cię zmieniło,że nie widzę już w Tobie tego ciepłego kochającego faceta,z jakim się związałam,zaczynam się Ciebie,bać powinniśmy zrobić sobie przerwę,ale pamiętaj nadal Cię kocham..."
kilka zdań później bądź wcześniej...
gadka pośrednia o tym kto przejmie lub najpewniej przejął pałeczkę w sztafecie loszki
Wydaje mi się,że nawet w takich przypadkach funkcjonuje zasada,małpy nie puści się jednej gałęzi dopóki się drugiej dobrze nie złapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, shinobi napisał:

Czy jest to możliwe, że biało rycerstwo jest tak głupie, że za wine samicy pójdzie do więzienia?

jedziecie po gościu, a może sprawa jest już obgadana z sędzią i z prokuratorem i facet dostanie zawiasy. A może "miłość miłością a interes interesem" może koleś ma zagwarantowane zawiasy a od (przyszłego) teścia wytargował ładną sumkę za uratowanie córki przed kłopotami?

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Brat Jan napisał:

Przypuszczam, że poszła gadka o ciąży, większość chłopaków łapie się na to jak muchy...

Najśmieszniejsze będzie gdy ona w b. szybkim tempie zajdzie z innym, a jego poda za ojca dziecka :lol:

Albo będzie "tragiczne" poronienie.

Bo przecież trzeba grać dalej to co się zaczęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, StonekZiemniaczany said:

Dzieciak naśladuje rodzica. Wystarczy że będziesz przy Młodym takim jakim praojciec (nie dosłownie haha). 

Jesli syn dostrzeże u Cb uległość to uzna to jako wzorzec gdyż to Ty jesteś jego autorytetem

K-wa! Stonek. Widzisz u mnie uleglosc czytajac moje posty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.