Skocz do zawartości

Czy dla dziewczyny można iść do więzienia.


shinobi

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczenie młodym jest jak zasiewanie zboża na betonie, dopóki tego betonu typu ja wiem lepiej nie rozmiękczy pokora po wpierdolu  to nasza gadka nie ma sensu. 

Mam kolegę, super mąż, przyjacielski , kochający, jak panna miała złamaną rękę to ją czesał :wacko: , wszystko za nią robił. Taki może nie miś ale mimo wszystko baaardzo partnerski, niekonfliktowy słodziak. Podejrzewam że jakby go Kasia poprosiła to by po tampony latał. 

Mówię gościowi żeby nie szalał z tym zaangażowaniem bo za chwilę będzie musiał drzwi na chacie poszerzać bo z porożem nie wyrobi a jedyna jego odpowiedź pełna 100% pewności ,wręcz wyśmiewająca moje bredzenie to : nie wydaje mi się żeby moja Kasia tak się zachowała. To mi się coś wydaje bo kobiety takie nie są. Od 3 miesięcy przyłazi na jego stanowisko laska, mężatka i z nim nawija mimo że ich funkcje są w firmie bardzo rozbieżne. Mówię mu że się prosi na bolca bo widzę jak się loszka zachowuje a on na to że to wykluczone bo ona ma męża i 2 dzieci i ustabilizowaną sytuację. Noż kur... że aż tak ślepym można być ?

No ale co powiedzieć jak kolo ma 2 laskę w życiu ( to się zdarza ) i w wieku 27 się ożenił. A panna pracuje w branży rozrywkowej ,między muzykami, akustykami. Ale nie ma się czego obawiać bo Kasia by tak nie postąpiła. Hmm aż zazdrość bierze że on ma taką fajną, wierną, lojalną Kasię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.