Skocz do zawartości

Wbijam szpile i staje w obronie kobiet :)


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

To powinno być w żarty podszyte prawdą ale tu też pasuje...

 

Panowie i Panie zastanówmy się na jedną kwestią, ten post można potraktować quasi-humorystycznie, ale będzie w nim zawarte sporo prawdy, wskazówek i co robić a czego nie...szczególnie dla Panów...

 

Bystrzaków proszę o wypowiadanie się, zobaczymy kto rozumie a kto nie, taki test! a co, mogę!

 

Zaczynamy

 

Kto wymyślił feminizm? feminizm wymyślił mężczyzna na 100% to pomysł mężczyzny, jak ktoś nie wierzy może poszukać :)

 

Mężczyźni narzekają, że w naszej armii kobiety mogą być na każdym etacie, stanowisku, bez problemu na pierwszej linii,  kto wymyślił taki układ? mężczyźni.

 

Regulaminy dotyczące sprawności fizycznej i tak dalej inne dla kobiet, inne dla mężczyzn, kto o tym decyzje podjął, jak myślicie? :)

 

Mężczyźni narzekają na niekorzystne dla nich prawo, kto je ustanawia, zajrzyjcie na głosowania tylko od 20 lat to zwrócicie uwagę na to, że Ilu panów było tam i głosowało na tzw. Waszą niekorzyść, ale swoja korzyść?i to żyją sobie za Wasze pieniądze z podatków odciąganych od Waszych pensji przez Was ciężko zarobionych :)

 

Zaliczanie mężatek, dziewczyn lub żon kumpli, przyjaciół , kierowanie się kutasem a nie rozumem? Gdzie jest męska solidarność?? no właśnie...:)

 

Wojny, bitwy, demonstracja siły, kto jest silniejszy, większy, lepszy, destrukcja, czyj to wymysł?? :)

 

Ilu facetów przed wyjściem jest pokłóconych z lusterkiem? popatrzcie sobie na mieście, niezła zabawa czasami, porozciągane swetry, fryzura posklejana, kompletny brak wyczucia i gustu? A potem narzekanie że modelka 9/10 nie chcę mu dać dupy :)

 

Narzekanie na zły stan dróg, infrastruktury, korki, kto tym zarządza i kto to robi? faceci...:)

 

Mechanika samochodowa? nie muszę nic dodawać, kobiet tam brak :)

 

Teraz test, kto bystry jak wspomniałem to zrozumie o co kaman, jakie jest rozwiązanie tego problemu, a kto tępy zacznie się wykłócać i bronic z dupy argumentów :) 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn.

Wiekszej glupoty walnac nie mogles.

 

Mezczyzni od tysiecy lat wiedzieli ze nie mozna pozwolic kobietom robic tego co chca bo sa nieobliczalne.

Problem zaczal sie gdy mezczyzni poszli na wojne i duzo z nich zginelo.

Kobiety skorzystaly z okazji i wyrwaly sie z dyscypliny jak dzin z butelki.

Niestety nie da sie wepchnąć pasty z powrotem do tubki.

Raz skorzystawszy z wolnosci dzis wola dac sie zabic A ZWLASZCZA SA GOTOWE ZABIJAC mezczyzn ktorzy chcieliby je z powrotem okielznac.

I tak sie dzieje. Zobacz jak wszystkie sie rzucaja gdy ktos chce je przyhamowac, np walka o aborcję.

A przeciez wystarczy uzywac kondomow.

Za trudne dla kobiety?

 

Jednej rzeczy jeszcze w tym nie rozumiem.

Ze takie wolne sciagaja tu muzulmanow ktorzy je z powrotem wezma w garsc.

Choc tak naprawde to jest wiadome:

ONE CHCA BYC NIEWOLNICAMI.

Tyle ze swoim chlopom juz sie nie dadza. Nie bedziesz prorokiem we wlasnym domu.

Potrzebuja DZIKICH.

Takich co maja w dupie prawo i zasady a wiedza ze BABA MA SLUCHAC i wiedza jak zrobic zeby sie sluchala.

 

Skonczylem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak quasi-humorystyczny test to quasi-humorystyczna odpowiedź: przestać się kierować kutasem. 

Nie robić tych wszystkich rzeczy, które wypisałeś, po to, żeby wsadzić w cipkę i nie tworzyć z cipy centrum znanego wszechświata ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn:

JA wiem o co chodzi.

Ty jeszcze musisz sie dowiedziec.

Chyba ze sie zgadzamy ale nie umiemy skomunikowac.

Jednak wyraznie napisalem co ja mysle w zaczetym przez ciebie temacie.

 

Shinobi.

1. Sprzeciwia sie mezczyzNOM, korekta z szacunku dla gramatyki.

Przyklad:

Jestem mezczyznĄ. Innym mezczyzNOM to nie przeszkadza.

 

Kto to o diabla jest dajjala?

Jeszcze jedna nazwa diabla?

Dlugo zyje ale tego nie slyszalem.

 

ZAWSZE sie sprzeciwialy ale byly granice.

Od czasu gdy mezczyzni chcieli byc dla kobiet milosierni i laskawi - giną.

Kazdy dobry uczynek bedzie ukarany.

TO w/w moze byc czyms co sie spodoba dajjlaa.

 

azagoth

Czemu kobiety walczace o wolnosc kobiet zmieniaja wiare na taka gdzie kobiety sa niewolnicami?

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Assasyn napisał:

1 Ilu facetów przed wyjściem jest pokłóconych z lusterkiem? popatrzcie sobie na mieście, niezła zabawa czasami, porozciągane swetry, fryzura posklejana, kompletny brak wyczucia i gustu? A potem narzekanie że modelka 9/10 nie chcę mu dać dupy :)

 

2 Narzekanie na zły stan dróg, infrastruktury, korki, kto tym zarządza i kto to robi? faceci...:)

 

3 Mechanika samochodowa? nie muszę nic dodawać, kobiet tam brak :)

 

1 Niestety mamusie ubierają synusiów i tak im zostaje..Poza tym przecie to nie męskie znać się na kanonach mody :) (stereotypy wizerunku )

2 Brygada drogowa 4 osobowa jedna łopata 3 fajki w zębach , w taczce ??

3 Trochę cie fantazja poniosła , zwłaszcza przy motorach loszki się znajdują , często nawet świecę zrobią a w warsztatach są na plakatach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie trzeba pokazac cycki znajduja sie doskonale.

Temu nigdy nie przeczylem.

PS:

Myslalem ze to sie nazywa zrobic loda a nie zrobic swiece.

Jak swiat swiatem - jesli cos popsulo sie w sprzecie do jazdy - nachylaja sie nad nim bardzo bedac ubrane w mini i naprawiaja pojazd.

Dlugo nie trwa do czasu gdy zjawi sie kolejny Easy Rider deklarujac pomoc lub podwózkę.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mężczyźni są tymi, którzy przewodzą temu światu. Kobiety w armii wymyślili mężczyźni, bo widocznie mężczyźni mają w tym interes. Każdy człowiek kieruje się swoim interesem, stąd zalicza się cudze panienki, głosuje tak, żeby mu było dobrze. Wojny, agresja, bitwy są domeną mężczyzn- bez tego świat stoi w miejscu. Nie ma mobilizacji do tworzenia lepszego sprzętu, rozwoju techniki, itd. Budowa dróg, mechanika samochodowa- nie jest idealnie, ale kto to niby zrobi, jak nie mężczyźni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym jakże pięknym dniu! Panowie 5:20 ja robiłem trening na trawie a wiara do roboty... "ładnie pojebany" :D

A więc od rana zerkam na ten temat i co mi od razu naszło na myśl to audycja naszego Smerfika Mareczka:D Nie pamiętam dobrze co to był za temat ale wszystko tam było wyjaśnione. Nie jestem pewien czy to ta audycja czy nie: 

Jeżeli ktoś pamięta proszę gdzieś poszperać bo mi się nie chce:P


Zacznę od tego że dzięki temu forum i edukacji swojej persony możemy nabyć wiedzę o której 90% społeczeństwa nie ma pojęcia. A więc w skrócie:
Wiekszość naszych problemów (mam na myśli mężczyzn) sprowadza się do popędu seksualnego. Tutaj proszę się doedukować bo nie chce mi się rozwijać tematu;] wszystko jest w tej którejś tam audycji.

Generalnie żeby za długo nie siedzieć przed kompem streściłbym to następująco:
-Marek ale masz fajne auto, mogłabym kiedyś pokierować?
- nie ma mowy 
Dzień drugi:
-Marek to Twoje autko, może jednak dałbyś mi pokierować?
- zapomnij
Dzień dwudziesty piąty:
-Mareczku cudownie mnie dzisiaj wydymałeś. Chciałabym się stać dla Ciebie bardziej ważna, chciałabym żebyś mi ufał, może kiedyś pożyczysz mi auto?

- (kurde ona jest taka wspaniała, dała mi dupki, jestem w siódmym niebie) zobaczymy może kiedyś
Dzień pierdylion tysiąc pińćsetny Marek wraca znorany, wkurwiony, głodny po 20 godzinach pracy. Jedyne o czym marzy to łóżko:
- Mareczku tyle dla Ciebie zrobiłam a Ty nawet nie myślisz żeby się odwdzięczyć.Biorę auto i jade na zakupy. 
- (Marek ma już wszystko w pompie) Dobrze.

O to oparłbym większość problemów. 
Zawsze mówię: NIE LEKCEWAŻYĆ KOBIET BO TO BARDZO SILNE NARZĘDZIE. My faceci polegliśmy gdzieś tam u podstaw. Przyczyn było sporo ale z pewnością popęd tutaj bardzo mocno ingeruje w system. To, że kobiety są silniejsze nie ulega wątpliwości. Pomimo to jestem pewny jednego - oddanie władzy kobietom to idealna droga do samodestrukcji tej planety;]
  
Ogólnie temat rzeka...

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawni mężczyźni którzy pozwolili na zaistnienie feminizmu (czyli politycy) byli ludźmi, którzy dzięki swej wysokiej pozycji społecznej i pieniądzom nie mieli żadnych problemów ze znalezieniem kobiet, ponieważ to one same ubiegały się o nich i do dzisiaj tak jest z resztą. Problem w tym, że ci właśnie dawni politycy mieli totalnie gdzieś zwykłych facetów, którzy stanowią większość społeczeństwa i nie są bogaczami ani osobami o wysokiej pozycji społecznej przez co my się musimy męczyć, a oni dalej żyją mając wielki dostęp do kobiet przy okazji mając kolejne narzędzie do manipulowania sfrustrowanym społeczeństwem jakim jest feminizm.

 

Inną sprawą jest to, że feminizm, a co za tym idzie aktywizacja kobiet w życiu publicznym i politycznym wynika z tego, że lewica szukając elektoratu, który musiał być alternatywny dla prawicowej większości musiała wybrać właśnie kobiety, które obecnie są głównym "proletariatem" który za zadanie mają wyzwalać ideowi komuniści. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drizzt między innymi, generalnie chodzi mi o MĘSKĄ SOLIDARNOŚĆ, abyśmy się uczyli od kobiet jak walczyć o swoje i w razie ''W'' stanąć w obronie samca, cały ten temat w punktach ma na celu zwrócenie uwagi jak mężczyźni nie są ze sobą solidarni, dlatego przegrywamy...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.