Skocz do zawartości

Cipka jako Wunderwaffe


Rekomendowane odpowiedzi

Siła kobiet opiera się tylko na słabościach mężczyzn. Większość pań skrzętnie owe nasze słabości wykorzystuje i prze w kierunku zemsty (a któż je tak skrzywdził, że tak ich własną retorykę zastosuję? ;)) pod pozorami równouprawnienia i bycia uciskanymi przez okrutny patriarchat. O tym feminazistki próbują przekonać Bogu ducha winne w miarę racjonalne, ostatnie niedobitki kobiet, co więcej - w iście goebbelsowskim (lub jak kto woli - nazistowskim) stylu. No i męskie kapłony też się na propagandę złapią jak muchy na muchołapkę w ramach własnej strategii "sneaky-fuckers".

 

Otóż półprzytomny (nie wiem co bierze, ale nie chcę tego) prezydent Poznania, znany również z sygnowania manifestu dot. przyjmowania islamskich terrorystów imigrantów, postanowił jeszcze bardziej się podlizać skapłonionemu lewactwu i pomógł w organizacji "alertu dla praw kobiet". 

IX%20KK%20waski.jpg

 

Jak widać, nawet stanowisko i łatwy dostęp do cicho-ciemnej wiedzy nie zwiększa racjonalnych możliwości poznawczych. Być może są one silnie tłumione w kontekście wymiernych finansowo benefitów. Kto wie, ale w sumie po co robić coś co się nie opłaca?

 

W każdym razie, na stronie kongresu próbowałem doczytać na czym polega problem z prawami kobiet i koniecznością ogłaszania alertu. Najpierw, czytając hasła z transparentów, myślałem że chodzi o uchodźców-gwałcicieli czy też tych z pełnymi jądrami, których nie dało rady opróżnić w kozie (dla jasności - koza to dawniejsza nazwa szkolnego karceru :))

mXUktkqTURBXy83NzBhOWI2MTZjY2MyYzAwMGI5M

 

...ale chyba jednak nie (swoją drogą, pani trzymająca transparent że nie jest obiektem seksualnym, naprawdę nie musi tego podkreślać, przecież gołym okiem widać).

 

Zatem o co chodzi wg "kongresu":

- dyskutować o tym, co zrobić, aby Polska stała się lepsza i bardziej sprawiedliwa (nie kończcie na pustej dyskusji, choć wiem że lubicie sobie pogadać. Może by np. jakieś parytety sędziów w sądach rodzinnych?)

- by PL była krajem, w którym kobiety i mężczyźni cieszą się wolnością (no przestępcy raczej nie powinni niezależnie od płci), równymi prawami i szansami (jestem za, więc zamiast ssania facetów - opieka naprzemienna, brak alimentacji, przymusowego przekazania majątku kobiecie itd.)

- będziemy się też zastanawiać (żebyście wiedziały nad iloma rzeczami wszyscy się zastanawiają), jak obronić demokrację i państwo prawa przed zagrożeniami autorytaryzmu i populizmu (mówicie o sobie i waszym ruchu?), jak obronić i wzmocnić prawa i wolności kobiet (acha! Tu was mam - wzmocnić prawa kobiet!).

 

Ale w sumie to by było na tyle. Niczego więcej tam nie ma. Generalnie cele trochę jak na spotkaniu Koła Gospodyń Wiejskich, czyli np. narzekanie na sołtysa i obgadywanie jego żony, tyle że nie będą przy tym produktywnie darły pierza na kołdry, tylko strzępiły jęzory. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba rozumiem dla czego te wszystkie feministki tak usilnie pragną sprowadzić tutaj tych wszystkich przybyszy z krajów Maghrebu. One doskonale zdają sobie sprawę że tylko w ten sposób mogą liczyć na jakikolwiek seks z mężczyzną, żaden europejczyk nawet nie będzie chciał spojrzeć na nie. Co innego taki wyposzczony Ahmed który jedyną kobietę jaką miał w życiu to była koza którą pilnował gdzieś na pustyni: "Potwór nie potwór byle miał otwór... Allah akbar!" :D

Edytowane przez SzachMat
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzachMat napisał:

Co innego taki wyposzczony Ahmed który jedyną kobietę jaką miał w życiu to była koza którą pilnował gdzieś na pustyni: "Potwór nie potwór byle miał otwór... Allah akbar!" :D

11 minut temu, MichaelLevitt napisał:

To nawet muzułmanie chyba się zastanowią przed gwałtem :D

 

Feminizm to rak naszych czasów i 100% zgody. Nie ma on nic wspólnego z równouprawnieniem a jest tylko środkiem do osiągania korzyści przez jedną płeć.

Ale to co tu się czasem wypisuje na forum ociera się naprawdę o zawiadomienia do prokuratury...

Ja rozumiem, że można cudzej religii nie lubić, jest demokracja. Ale wypisywanie o tym że muzułmanie sypiają z kozami, są gwałcicielami czy jakieś bredzenie o pedofilach jak niektórzy mają szczelność wypisywać w internecie jest po prostu już na pograniczu obrazy uczuć religijnych. Jestem ciekaw czy gdyby Markowi tu pisano kim była Maria Magdalena ("była jawnogrzesznicą" dyplomatycznie ujmując) czy pisano o Papieżu jak to krył pedofilów i ich skandale... czy wtedy takie bzdury równie długo znajdowałyby się na forum...

Edytowane przez Krzysiek1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991

 

Jakoś muzułmanie nie mają problemu żeby ZABIJAĆ innowierców. Masowo! Oraz zrzeszać się w szczerej nienawiści. A Ty się burzysz o żarty? Obraza uczuć religijnych? Serio?

 

Sam też często mam szczelność :D żartować w ten sposób. Z wiary katolickiej także. Nie uważam tego za coś złego.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 Nie wiem czemu tak się oburzyłeś. Śmieszkujemy z różnych religii m.in Katolickiej, Islam, Judaizm.

Oczywiście zachowujemy przy tym zdrowy rozsądek. A pewnie teraz zaprzeczysz, bo napisałem o gwałceniu.

Nie możesz mnie winić, to wina statystyk i rzeczywistego stanu rzeczy. Oni po prostu lubią jak dziewczyna się wyrywa :D . A tak na serio, aby nie urazić czyiś uczuć religijnych. 

Statystyka mówi jasno, najczęściej gwałtów dopuszczają się  wyznawcy ISLAMU. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia skąd pomysł w głowach tych pań na robienie tego typu manifestacji?
Ktoś im za to płaci?
Czy może po prostu zbyt mocno wmówiły sobie, że są ładniejsze od niejednej osiemnastki... to by przynajmniej wyjaśniało dlaczego akurat takie treści na transparentach haha
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek1991 napisał:

Ale wypisywanie o tym że muzułmanie sypiają z kozami,

Nie no, z osłami w sumie też widziałem. Oddaję sprawiedliwość - to nieprawda że tylko z kozami.

2 godziny temu, Krzysiek1991 napisał:

są gwałcicielami czy jakieś bredzenie o pedofilach jak niektórzy mają szczelność wypisywać w internecie jest po prostu już na pograniczu obrazy uczuć religijnych.

Mają w tym silne umocowanie religijne. Ich duchowy przywódca ożenił się z 6-ciolatką choć "skonsumował" ją ponoć jak miała "aż" 9 lat. Mam 11to letnią chrześniaczkę i mimo akceleracji rozwojowej na przestrzeni ewolucji, po prostu dla mnie to nie-wy-ob-ra-żal-ne, napawa wstrętem i odrazą do takiego osobnika, który wali sobie konia dzieckiem. A dla muslimów to naturalny element religii (pokoju). 

Poza tym, abstrahujesz od faktów, które wolisz uznać za manipulację, szyderstwo i demonizowanie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drizzt napisał:

Jakoś muzułmanie nie mają problemu żeby ZABIJAĆ innowierców. Masowo! Oraz zrzeszać się w szczerej nienawiści

 

Ekhm...
Słyszałeś o wyprawach krzyżowych?
KK przeprosił za to jakoś tak dopiero w ostatnim 10-leciu...

 

KAŻDA (!) religia działa w ten sam sposób.
Tak naprawdę - każda religia to (w podstawach) kalka tego samego rozwiązania. Różni się zupełnie pomijalnymi szczegółami, jakimi jest legenda założycielska i jakieś-tam pitupitu w technicznych szczegółach obrządku. Podstawy są takie same. Toć to przecież korpoprodukt w czystej postaci.

 

Pójdę dalej -> to co robisz teraz też jest "zrzeszaniem się w szczerej nienawiści"...

 

16 minut temu, MichaelLevitt napisał:

Statystyka mówi jasno, najczęściej gwałtów dopuszczają się  wyznawcy ISLAMU. 

 

Dasz linkę?
Z chęcią obejrzę :-)
 

6 minut temu, Rnext napisał:

Mają w tym silne umocowanie religijne. Ich duchowy przywódca ożenił się z 6-ciolatką choć "skonsumował" ją ponoć jak miała "aż" 9 lat. Mam 11to letnią chrześniaczkę i mimo akceleracji rozwojowej na przestrzeni ewolucji, po prostu dla mnie to nie-wy-ob-ra-żal-ne, napawa wstrętem i odrazą do takiego osobnika, który wali sobie konia dzieckiem. A dla muslimów to naturalny element religii (pokoju). 

Poza tym, abstrahujesz od faktów, które wolisz uznać za manipulację, szyderstwo i demonizowanie. 

 

Hmmm...
Bolesław V Wstydliwy poślubił swoją żonę, gdy ona'ż miała 12 (DWANAŚCIE) lat.
Prawo kanoniczne KK uznawało swego czasu za tzw wiek sprawny dla kobiet wiek... 12 (DWUNASTU) lat.
Oznaczało to, że można było 12-tkę poślubić i używać w majestacie prawa...

W tym konkretnym przypadku obie strony złożyły "śluby czystości", tym niemniej małżeństwo w tym wieku nie było to naonczas niczym szczególnie dziwnym...

 

Oczywiście - mowa tu o czasach średniowiecznych (a w przypadku KKKK zapewne dalece post-średniowiecznych - nie chce mi się w tej chwili ryć w źródłach, czy przypadkiem nie ciągnie się to do dziś), ale...

Jak widzisz -> święty-polski-naród-katolicki wcaaale tak daleko od Muzułmanów nie leży :-)

 

(aha, to są fakty, a nie "manipulacja/szyderstwo/demonizowanie" :-) )

I żeby nie było -> bynajmniej nie uważam wieku lat 12 za odpowiedni do zamążpójścia.
Odnoszę sie tylko do Twoich stwierdzeń, które imputują, że religie/tradycje chrześcijańskie są pod tym względem inne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ekhm...
Słyszałeś o wyprawach krzyżowych?
KK przeprosił za to jakoś tak dopiero w ostatnim 10-leciu...

I co to zmienia? Czy mordy katolików sprzed kilku wieków umniejszają winę muzułumanów, którzy obecnie dokonują mordów na chrześcijanach?

Np. prześladowania w Iraku. Jakoś nie wydaje mi się, żeby tak było. 

 

27 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Pójdę dalej -> to co robisz teraz też jest "zrzeszaniem się w szczerej nienawiści"...

Pójdę jeszcze dalej i napiszę, że było to raczej stwierdzenie faktu.

Takie samo jak np. Twoja wzmianka o istnieniu wypraw krzyżowych, których chyba nikt nie neguje.

;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz jakoś nie wierzę, że umknął Twej uwadze fakt, iż żyjemy w XXI wieku. W sumie nie wiedziałem że mamy obecnie kult religijny Bolesława Wstydliwego, którego imieniem się posiłkujesz i miły Bogu zwyczaj poślubiania sześciolatek, bądź jakąkolwiek formę sentymentu do współżycia z dziećmi.

Zresztą proporcja wieku między 6-latką a 12-latką (to chyba wiek ślubny z Judaizmu) jest jak między 10-latką i 20-latką. Też 2x więcej.

9 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jak widzisz -> święty-polski-naród-katolicki wcaaale tak daleko od Muzułmanów nie leży

Uuuuu, toś popłynął. To jest przepaść o głębokości Rowu Mariańskiego. A to że kiedyś wszyscy zwisaliśmy z jednej gałęzi, daje tylko więcej do myślenia.

12 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

(aha, to są fakty, a nie "manipulacja/szyderstwo/demonizowanie"

To były (czas bardzo przeszły) fakty co najwyżej i to niekoniecznie porównywalne, których nikt przytomny nie wybiela (choć sam próbujesz sporo nagiąć nieadekwatnymi porównaniami). Co więcej, jeszcze z czasów, gdy płaską Ziemię podtrzymywały słonie czy tam żółwie. Jednak nasza cywilizacja poczyniła spore postępy w rozwijaniu tak wiedzy jak i świadomości. 

 

Wracając jednak do głównego tematu - chłopaki, wbijamy na Targi zadać parę prostych pytań na meetingu pań? ;) Ale liczmy się z tym, że mogą nas okładać torebkami, niczym niegdyś Wellmanowa przechodnia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz Większość oficjalnych statystyk omija informację dot. wyznawanej przez przestępców religii. Gdybym miał trochę czasu, to poszukałbym bo istnieje artykuł z taką statystką. Ale szukać tego, to jak igły w stogu siana . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rnext napisał:

Wracając jednak do głównego tematu - chłopaki, wbijamy na Targi zadać parę prostych pytań na meetingu pań? ;) Ale liczmy się z tym, że mogą nas okładać torebkami, niczym niegdyś Wellmanowa przechodnia.

@Rnext, boję się, że to spora strata czasu. Klimat takiego "meetingu" byłby zapewne taki jak na zebraniach za najlepszych czasów Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników, czyli w skrócie NSDAP;   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.