Skocz do zawartości

Cipka jako Wunderwaffe


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o te 12 to nie demonizowałbym w drugą stronę. Po pierwszej miesiączce to nie dziecko a już kobieta (biologicznie!). W KK to kapłan określa wiek pokwitania i stwierdza czy można dać bierzmowanie. Jak bierzmowana można dać ślub bo jest pełnoprawnym członkiem sekty.

 

Do niedawna w Watykanie był wiek przyzwalający na współżycie od 13 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

I co to zmienia? Czy mordy katolików sprzed kilku wieków umniejszają winę muzułumanów, którzy obecnie dokonują mordów na chrześcijanach?

Np. prześladowania w Iraku. Jakoś nie wydaje mi się, żeby tak było. 

 

 

To po prostu ten sam mechanizm.

Ludzie są tacy sami, religie są takie same.

 

 

Nic nie usprawiedliwia przemocy, w żadną stronę - ani mordowania "w imię religii", ani mordowania "w imię obrony przed innowiercami".

Wojny wokółreligijne są po prostu wygodną wymówką do prostego podłoża psychologicznego wojen - więcej kobiet, więcej majątku, więcej władzy.
A że takie proste opakowanie to trochę mało, no to się do tego dośpiewuje "wyższe wartości", że "my w obronie Jezuska/Muhammada"...

 

Krótko mówiąc -> ulegasz manipulacji.
Tylko, że wydaje Ci się, że "w SŁUSZNIEJSZEJ sprawie"...

 

Godzinę temu, Rnext napisał:

To były (czas bardzo przeszły) fakty co najwyżej i to niekoniecznie porównywalne, których nikt przytomny nie wybiela (choć sam próbujesz sporo nagiąć nieadekwatnymi porównaniami). Co więcej, jeszcze z czasów, gdy płaską Ziemię podtrzymywały słonie czy tam żółwie. Jednak nasza cywilizacja poczyniła spore postępy w rozwijaniu tak wiedzy jak i świadomości. 

Stwierdzam tylko, że historia kołem się toczy.
Nie imputuj mi proszę żadnego "wybielania". Jestem z definicji antyprzemocowcem i "antyreligistą" (w rozumieniu negowania instytucji religijnych) - z mojego pktu widzenia tak wyprawy krzyżowe, jak i najazdy tatarskie były ZŁEM. Wybielanie którejkolwiek ze stron jest sprzeczne z logiką i faktami.
Noo, może tylko mnisi buddyjscy nie bawili się w "ogniem i mieczem", chociaż tu po prostu nie mam wiedzy.

 

 

Godzinę temu, Rnext napisał:

Wracając jednak do głównego tematu - chłopaki, wbijamy na Targi zadać parę prostych pytań na meetingu pań? ;) Ale liczmy się z tym, że mogą nas okładać torebkami, niczym niegdyś Wellmanowa przechodnia.

W gazetach by napisali :-)

 

 

 

Godzinę temu, MichaelLevitt napisał:

Większość oficjalnych statystyk omija informację dot. wyznawanej przez przestępców religii. Gdybym miał trochę czasu, to poszukałbym bo istnieje artykuł z taką statystką. Ale szukać tego, to jak igły w stogu siana . 

 

http://statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/przestepstwa-kryminalne/zgwalcenie/122293,Zgwalcenie.html

 

Aha... OKej... :->
"Sfałszowane, oficjalne statystyki"...
Hmmm...

 

Idąc tropem teorii spiskowych, to loszkologika mówi o tym, że "co 5. kobieta w PL została zgwałcona".

38 mln luda/2 = 19 mln loszek = 3,8 mln zgwałceń.

Mhmmm...

 

Ja jednak pozostanę przy oficjalnych statystykach policyjnych, a nie manipulacyjnym bajdurzeniu...
:-)

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
Uzupełnienie myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Krótko mówiąc -> ulegasz manipulacji.
Tylko, że wydaje Ci się, że "w SŁUSZNIEJSZEJ sprawie"...

Przytoczyłem dwa proste fakty i zadałem krótkie pytanie, nic ponadto. 

Nie ma tu walki o żadną sprawę.

 

Krótko mówiąc -> manipulujesz. 

Na szczęście dosyć nieudolnie. ;) 

Z mojej strony to wszystko.

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Piter_1982 napisał:

Do niedawna w Watykanie był wiek przyzwalający na współżycie od 13 lat. 

 

Aż z ciekawości pokopałem w KKKK:

Kan.  1083  -  §  1.  Nie  może zawrzeć ważnego małżeństwa mężczyzna przed ukończeniem szesnastego roku życia i kobieta przed ukończeniem czternastego roku.

 

Aktualnie obowiązujące "prawo" :-)

 

Oczywiście nadmienię, że:


§ 2. Konferencja Episkopatu ma prawo ustalić wyższy wiek do godziwego zawarcia małżeństwa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek w ramach odpowiedzi na zarzuty podziękuję @Assasyn Wszakże gdy nie ma się argumentu merytorycznego to wrzuca się takie wstawki jak to wideo, żeby ośmieszyć temat albo oponenta. Cóż Bolszewickie metody wiecznie żywe ;)

 

2 godziny temu, MichaelLevitt napisał:

Statystyka mówi jasno, najczęściej gwałtów dopuszczają się  wyznawcy ISLAMU. 

Jestem przeciwnikiem wyśmiewania jakiejkolwiek religii ale nie bądźmy hipokrytami, na wykopie gdy skazano Polaka za podkładanie wieprzowiny do meczetu ludzie się oburzali czemu dostał karę, a gdy feministka u nas odwaliła inbe w kościele to Ci sami żądali kilku co najmniej lat a najchętniej to na "szafot"... I nie nie popieram tej feministki, powinna iść siedzieć ale skończmy też z naszą hipokryzją. Bo Ci sami co piszą że "Prorok był pedofilem" oburzają się że ktoś przypomni co u nas kościół wyprawiał i wyprawia. Macie podwójne standardy i tyle.

Co to statystyki poprosiłbym abyś zaprezentował...

A skoro chcesz iść swoją retoryką że gdy w jakimś regionie jest więcej przemocy wobec kobiet to jest winna religia (kwestia jest społeczeństwa, warunków, kultury itd. a nie religii jako tako)

To zgodnie z Twoim rozumowaniem można dojść do wniosku, że katolicy to damscy bokserzy? Skoro w Polsce przez wiele lat był problem z przemocą w rodzinach i pijaństwem...

Takie spłycanie dyskusji właśnie powoduje porównania: muzułmanin rucha zwierzęta. Szkoda że gdy zrobi się tak w drugą stronę i wypomni księżom pedofilie czy wypowiedzi, że to dzieci prowokują to wtedy jest urażony wasz majestat i uruchamiacie w Polsce organy sprawiedliwości ;) To się nazywa hipokryzja. Jestem za krytyką bo jest ona potrzebna ale pisanie o pedofilach, gwałcicielach to jest poziom dyskusji z rynsztoku... Ale to moje zdanie.

2 godziny temu, Rnext napisał:

Nie no, z osłami w sumie też widziałem. Oddaję sprawiedliwość - to nieprawda że tylko z kozami.

A ja widziałem jak w latach 1995-2005 w telewizji pokazywali parę razy dzieci (płody) w beczkach na jakiś działkach. Bo było parę takich przypadków. Rozumiem że zgodnie z Twoją filozofią mogę wysnuć wniosek że Polacy to...? Wiem głupi przykład, wiec może bardziej codzienny: dlaczego tak wielu z was się oburza gdy na zachodzie mówią o nas pijacy i złodzieje? Przecież wielu Niemców widziało pijanych Polaków czy przygranicznych złodziei na gościnnych występach... A no dlatego że nie lubicie jak się was wrzuca do jednego worka z innymi ale sami jako społeczeństwo lubimy to robić ;)

1 godzinę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jak widzisz -> święty-polski-naród-katolicki wcaaale tak daleko od Muzułmanów nie leży :-)

Masz rację, Polska Chrystusem Narodów... Fajnie byłoby to gdyby za tym szły realne działania a nie tylko wycieranie sobie buzi wiarą ;)

Godzinę temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

I co to zmienia? Czy mordy katolików sprzed kilku wieków umniejszają winę muzułumanów, którzy obecnie dokonują mordów na chrześcijanach?

Absolutnie nie, robiliśmy gorsze rzeczy niż radykalni islamiści teraz. Tylko pamiętajmy, że to jest religia o ponad 600 lat młodsza. Porównaj sobie jak wyglądały podstawy naszej wiary 600 lat temu to zrozumiesz. Nie jestem fanatykiem dominacji jakiejkolwiek wiary, ale obiektywnie patrząc gdyby chrześcijaństwu odjąć 600 lat i porównać systemy religijne na tym samym poziomie to w tym wypadku oni nas wyprzedzają.

Godzinę temu, Rnext napisał:

Zresztą proporcja wieku między 6-latką a 12-latką (to chyba wiek ślubny z Judaizmu) jest jak między 10-latką i 20-latką. Też 2x więcej.

 

To były (czas bardzo przeszły) fakty co najwyżej i to niekoniecznie porównywalne

600 lat temu chrześcijaństwo też miało podejście aby brać ślub z małymi dziewczynkami, młodszymi nawet niż te 12 lat. Nikt tego nie popiera. Tylko potępianie jednych gdy drudzy robili to samo, hmmm znowu te podwójne standardy? Poza tym nie zapominajcie że Islam jest nie tylko w krajach arabskich. Arabowie stanowią mniejszość. Jakoś w muzułmańskim Singapurze takie rzeczy się nie dzieją i wielu Polaków z przyjemnością chciałoby żyć w takim kraju.

 

Bo to nie religia decyduje czy jest zła czy dobra ale jej wykonanie. W tych krajach gdzie państwo kontroluje swoją główną religię (np. Singapur, Indonezja) tam jest porządek. Gdyby Polacy zrobili to co Czesi i odcięli pępowinę finansowania związkom religijnym to i u nas nie byłoby wielu problemów...

Cóż dalej w nas pokutuje że jesteśmy niczym naród wybrany przykładem dla całego świata jak postępować... Tylko jakoś nikt nas nie słucha i każdy kraj ma nas praktycznie w poważaniu...

 

Polacy to wspaniały naród, ale mamy swoje przywary, które naprawdę nas blokują jako społeczeństwo. Polecam wszystkim obejrzeć "Dzień Świra", fajnie tam to zostało pokazane.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991

Tu nie chodzi o to, ze 600 late temu palono na stosie pogan. Ale posunela sie religia do przodu, mamy dzisiaj XXI wiek, juz takich rzeczy sie nie robi. Ale w Islamie sie tak robi. I nie ludzilbym sie, ze to sie za 600lat zmieni i beda grzecznymi barankami.

Islam to religia a w zasadzie doktryna wojny. Wez prosty lud, wmow mu, ze za zabijanie innowiercow bedzie zbawiony i wyslij ich do rozwinietej Europy z kompletnie inna cywilizacja. Tam w Koranie nie ma zadnego wybaczania, poczytaj troche, zobacz.

Nie pompuj sie, ze nazywamy ich kozojebcami i pedofilami no bo do chuja pana gwalca kozy i ich religia zezwala na pedofilie (Koran 65:4)

https://wikiislam.net/wiki/Islam_and_Pedophilia#Islamic_Writing_and_Pedophilia

http://waynedupree.com/did-you-know-that-sex-with-a-goat-is-allowed-under-islam/
 

Nie mozna isc taka retoryka jak podajesz, ze kosciol 600 lat temu palil kobiety na stosie wiec w sumie Islam robi to samo wiec jest git, oko za oko. Rownie dobrze mozesz jechac do Afryki pracowac za darmo bo biali eksploatowali kontynent 100 lat temu.

Co do przemocy. Problem w tym, ze bialy heteroseksualny mezczyzna ma w sadzie przejebane za takie rzeczy, a sniadych sie wypuszcza i jeszcze im wyplaca odszkodowania. Statystyki gwaltow sa falszowane, poczytaj artykul o policjancie, ktory powiedzial jak jest naprawde i stracil prace zaraz przed emerytura. Takich historii jest setki. Oni sa pod kloszem ochronnym.

Dlaczego molestuja?
 


Ludzie prosci lykaja te nauki, sa indoktrynowani i wysylani do Europy. Widza nasze kobiety rozebrane i taki jest tego rezultat. Pierdolona dzicz.

Pojechalem bardzo ogolnikowo bo nie chce mi sie pisac i przytaczac dziesiatek i setek stron i badan. Temat jest bardzo powszechy, 5min u wujka google zeby poczytac suche statystyki przestepcze w Europie. Rownierz dailymail, tvn, bbc i inne portale, gdzie bardzo ladnie propagandowo pisza artykuly na cala strone o wspanialym muzulmaninie, ktory podnios papierek i wrzucil do kosza tym samym dajac wklad w oczyszczanie miasta.

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 Nierozumiem dla czego tak bronisz tych wszystkich islamistów sam jesteś Muzułmaninem czy co?
Prawda jest taka że mamy prawo a nawet obowiązek moralny się z nich naśmiewać gdyż w ten sposób łamiemy pewne tabu poprawności politycznej, jeśli tego nie będziemy robili to za parę lat w Polsce będzie obowiązywała ta sama lewicowa retoryka co w krajach zachodu, lewicowo feministyczne lobby poczuję się na tyle mocno że wymusi na nas nazywanie murzynów „Afro-Polakami” a zamachy terrorystyczne zamiecie pod dywan nazywać je „Incydentami” czy chcesz tego naprawdę?
Zgodzę się że nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin i są to w ludzie w większości zaprogramowani w nienawiści do nas. Taki przeciętny Ahmet nie zawahał by się ani przez chwilę aby poderżnąć ci gardło a więc nazywanie go kozojebcą jest jak najbardziej na miejscu. Uważam że lepiej jest się naśmiewać ze swoich wrogów niż się ich bać.

Edytowane przez SzachMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991- "Znaj proporcjum, mocium panie"

Jako Ciekawostkę powiem, że Marcin Luter uciekł od Rzymu bo uważał, że pcha nas cały czas na wojnę z Islamem. I jeszcze jedną Ciekawostkę powiem. W Islamie kościół katolicki jest traktowany jako największy wróg bowiem wysyłał wojowników na zabijanie Saracenów(Ciapatych). Kościoły Anglikańskie, Protestanckie uważane są przez Islamistów za mniejszego wroga. Zamachy na zachodzie osobiście uważam, za działanie służb specjalnych.

A i jeszcze jedna ciekawostka. W logu firmy "Alfa Romeo" widzimy herb rodziny Visconti. Herb ten symbolizuje węża zjadającego Ciapatego= Saracena. Alfa Romeo nie jest dla pedałów to jedyna marka , która walczy otwarcie z islamem.


A wracając do tematu. Pozdrawiam Towarzyszki Feministki. Niech żyje Towarzysz Lew Trocki i Towarzysz Lenin. Nie macie nic wspólnego z sufrażystkami.
 

Edytowane przez Donovan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, nic innego mi nie pozostało jak to wyśmiać, jak to znany lekarz powiedział, jak masz do czynienia z przypadkiem niewyleczalnym, najlepiej pacjentowi wyśmiać tą chorobę, wtedy on łapie dystans i wbrew pozorom żyje mu się lepiej...:)

 

Ale delikatnie się obraziłem jak mnie do bolszewików porównałeś :)

 

Powiedz mi, jakie masz kontakty z muzułmanami, ilu znasz, z jakich państw pochodzą i tak dalej i tak dalej...

Najpierw Ty, potem ja Ci powiem co wiem i co zaobserwowałem :)

 

Wracając do bolszewików, dla Twojej wiadomości w awatarze mam jeden z symboli Polskich Szwadronów śmierci, które zamiatały kacapów w 1920 roku aż miło :)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

 

(..) Jestem ciekaw czy gdyby Markowi tu pisano kim była Maria Magdalena ("była jawnogrzesznicą" dyplomatycznie ujmując) czy pisano o Papieżu jak to krył pedofilów i ich skandale... czy wtedy takie bzdury równie długo znajdowałyby się na forum...

@Krzysiek1991 na forum był temat o dżej pi tu (jpII) i pedofilii w kościele. Marek w audycjach często mówi o kościele w Irlandii i przypadkach w pedofilii. Więc zarzut o zatajanie błędów i zbrodni katolików chybiony.Chyba jeden user wtedy poleciał, ale za nazwanie kogoś debilem lub za coś innego. Zacytowałem ten fragment, do którego chciałem się odnieść.

 

@Donovanciekawostka dobra

 

@Rnext zaraz by nas powyzywały od świń, upodlonych moralenie i niedojrzałych emocjonalnie gnojków. Przez naszą zaborczość panie nie mogą skończyć uniwersytetów i kontynuować karier naukowych. Poza tym Kopernik była kobietą. A Linda to imię wspaniałej aktorki, a nie aktora:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wypraw Krzyżowych to chyba to było uderzenie ODWETOWE ponieważ wyznawcy jedynej słusznej religii w tamtym rejonie zajęli nasze chrześcijańskie tereny .

I wyprawy miały je odzyskać .....

A oni już wtedy atakowali Europę od strony np hiszpańskiej .

A że było krwawo no to wiadomo takie czasy ale co mamy teraz oni mentalnie są w 15 wieku .

Kalendarz u nich ten WŁAŚCIWY pokazuje rok tysiąc czterysta któryś . Liczą go od ucieczki ich proroka z Mekki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.