Skocz do zawartości

Bracia boję się iść do dentysty usunąć zęba, zmotywujcie mnie.


2073

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.08.2017 o 09:34, Stulejman Wspaniały napisał:

Ja bym jednak zdobył te 100zł za wszelką cenę, i bezboleśnie wyrwał zęba na znieczuleniu. Miałem dwa wyrywane (ósemki) i nic nie bolało. I tak jak już stwierdzono, pewnie nie skończy się na tym jednym zębie po tylu latach. Nawet kredyt weź, ale wylecz zęby, bo później są tak cholerne powikłania że nawet sobie nie wyobrażasz - i będzie już chirurg twarzowo szczękowy w szpitalu, a tam nikt nie będzie się pierdolił w tańcu że się boisz czy Cię boli...

 

Jak już tak bardzo jest krucho z hajsem, to oszczędź na jedzeniu. Bez szamy wytrzymasz tydzień spokojnie, i zrobisz porządnie zęba. 

Ja mam mieć też wyrywane ósemki z tym, że jedna jest mało widoczna i przykryta przez dziąsło i pewnie bedą komplikacje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Qaikwow said:

Ja mam mieć też wyrywane ósemki z tym, że jedna jest mało widoczna i przykryta przez dziąsło i pewnie bedą komplikacje. 

Na pewno beda. Weź pieluchy i zapasowe majtki.

 

2073:

Wtedy sie psuja gdy wyssiesz z nich cala madrosc.

Jesli sie nie bedziesz z tym spieszyl - doczekaja z toba lepszego swiata.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.