Skocz do zawartości

Booster Testosteronu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z Was Bracia ma lub miał styczność z tym specyfikiem?

Wg opisu działa cuda, że libido, że koncentracja, że regeneracja itd.

Chciałbym poznać opinię kogoś kto na sobie przetestował booster testosteronu.

Ja swój dopiero zamówiłem ale jestem ciekaw Waszych opinii/doznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który zamówiłeś ? Bo tego typu specyfików jest legion.

Ja używałem i muszę powiedzieć, że działa, choć jak ze wszystkim wskazany jest umiar w używaniu.

Konkretny specyfik mogę wrzucić przez priv, bo nie chcę robić reklamy, choć z produktu byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, StonekZiemniaczany napisał:

Czy któryś z Was Bracia ma lub miał styczność z tym specyfikiem?

NIE DZIAŁA.

Jedyny booster teścia jaki możesz sobie załatwić to ten w strzykawce ;) 

Możesz kupić bo nikt Ci nie zabroni ale ja bym kasę wydał np na białko czy kreatyne jak już chcesz koniecznie coś z supli :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L-arginina 8g dziennie, L-cytrulina 6g dziennie i będzie i pompa i drąg sztywny. Dodatkowo suplementacja d3 (jadra maja receptory d3) - udowodniono jej wpływ na poziom testosteronu.

 

http://www.fabrykasily.pl/suplementy/larginina-vs-lcytrulina

Edytowane przez nieidealny świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość supli kulturystycznych to szajs. Najlepiej sprawdzać czy są rzetelne badania potwierdzające działanie danego supla. Wiadomo, że człowiek trenujący amatorsko nie ma czasu grzebać w badaniach i jeszcze się zastanawiać czy było dobrze zrobione czy pod tezę. Dlatego polecam to opracowanie Knifa

http://www.body-factory.pl/showthread.php?1364-Suple-leki-bez-ściemy-badania-naukowe-VS-reklama-Czytaj-nie-kupuj!!!-2017-08-14

 

I tak na szybko:

Suple białka nie mają sensu jeśli dostarczasz go wystarczającą ilość z jedzenia (~2g na kg). Dodatkowo białko sojowe jest szkodliwe, sprawdź które kupiłeś.

Gainer to cukier + białko czyli jak wyżej.

BCAA nie działa, tu chyba najnowsze badanie odnoście BCAA

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0184-9

 

Przejrzyj sobie link do forum który podałem. Rzuci to trochę światła i oszczędzisz kasy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kreatynę + beta alaninę + witaminki. Tylko dobra firma musi być. Ja używam i 3 treningi siłowe + 3 kardio cisnę z rogalem na gębie. Żadne boostery nie są wtedy potrzebne.

Tyle mam powera ,zero bólu, szybko regeneracja że jedna laska po 3 tygodniach mi podziękowała bo chyba za dużo energii miałem...w gadulstwie też to się przejawiało hahahah więc się jej nie dziwie :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze chyba opracowanie nt. teścia na yt jakie znalazłem to to: 


Chciałbym się ze swojej strony zapytać jakie witaminy są dobre (jeśli w ogóle witaminy w formie kapsułek są tego warte), na co zwracać uwagę, jakie firmy polecacie i dlaczego? O ile regułą "a little bit of OT is OK" na to pozwala :P

Edytowane przez Samiec92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam książkę "Witaminy, minerały i suplementy - Krzysztof Abramek". Potężna kopalnia wiedzy w tym temacie. Ja używam Vita-Min Multisport Olimp. 2 tabletki niebieską i białą bierze się 1 x dzień.

Nie jest to wybór "naj" bo powinno się oddzielnie kupować minerały pierwiastki bo jedne są przyswajalne rano inne wieczorem. Ale ich skład jak sprawdzałem pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu na 90% podanych tam minerałów i witamin.

Trochę to pójście na łatwiznę i budżetowo wybór bo jakbym miał kupować witaminy, minerały wszystko pochodzenia roślinnego z prywatnych upraw to sporo kasy by szło. A bez sensu przecież nie jestem profesjonalnym sportowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko też to zjadam, ale tylko w dni treningowe. Ilość witamin w tym suplemencie jest końska i tak długo jak nie dajesz sobie naprawdę solidnego wycisku na siłowni co drugi dzień to wręcz odradzam codzienne stosowanie. No chyba, że lubisz sikać na zielono-niebiesko z chemicznym zapachem i obciążać nerki nadmiarem witamin których organizm musi się pozbyć.

 

On 8/25/2017 at 5:22 PM, Maynard said:

Ja używam kreatynę + beta alaninę + witaminki.

Ja z kreatyną brałem HMB. Sprawdź argininę i cytrulinę - w dawkach jakie wspomniałem powyżej. Ja byłem pozytywnie zszokowany reakcją mojego organizmu a głównie moją wydolnością. 

 

Po srogim wycisku siłowym biegam kilka km na spalanie i odkąd używam tego duo mogę powiedzieć z czystym sercem że tam gdzie przeważnie miałem ochotę wyrzygać płuca (przeważnie 5km) teraz czuje się jakbym dopiero się rozgrzał :) Wiadomo każdy organizm jest inny ale jeśli mnie spytać to warto ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Quo Vadis? said:

Bierzesz to nadal? HMB nie działa, szkoda kasy na to :)

Użyłem formy przeszłej nie bez powodu. Nie wiem czy całkowicie nie działa ale subiektywna różnica w przyjmowaniu/nie przyjmowaniu jest zbyt marginalna by za to płacić.

15 minutes ago, Quo Vadis? said:

A jakby brać jedno to, które lepsze?

A przy jakich założeniach? Ja gdybym miał wybrać jeden skłaniałbym się w kierunku l-cytruliny. Po samej argininie efekt bliski kreatynowej pompie po cytrulinie bardziej wydolnościowy - w moim odczuciu, co bardziej mi podchodzi. Używałem oddzielnie, zamiennie i razem i zdecydowanie najlepiej przyjmuje wysiłek gdy biorę oba. Wszystkie tego typu suplementy są dość subiektywne, bo nie ma dwóch takich samych organizmów. Moim zdaniem warte spróbowania bo przy moich treningach zauważam pozytywne efekty głównie w postaci wydolności organizmu/szybkości regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nieidealny świat napisał:

Użyłem formy przeszłej nie bez powodu. Nie wiem czy całkowicie nie działa ale subiektywna różnica w przyjmowaniu/nie przyjmowaniu jest zbyt marginalna by za to płacić.

Ja na szczęście tego nie brałem, brał mój kumpel i efektów zero.

2 minuty temu, nieidealny świat napisał:

A przy jakich założeniach?

Trenuję FBW, główne założenia masa/siła ze wskazaniem na masę ale z tego co czytam to chyba te zabawki przydatne nie są do tego..bo piszesz o wydolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Quo Vadis? said:

Ja na szczęście tego nie brałem, brał mój kumpel i efektów zero.

W moim odczuciu HMB ma minimalny wpływ antykataboliczny który dawało się zauważyć tylko i wyłącznie podczas redukcji, w przeciwnym wypadku nie widzę żadnego zastosowania a i efekty nie były przekonywujące i próba niezbyt miarodajna bo inne suple też wchodziły w grę.

 

4 minutes ago, Quo Vadis? said:

główne założenia masa/siła ze wskazaniem na masę

Właśnie przydatne, a z tych dwóch l-arginina pasuje wręcz idealnie. Ale znów to moje subiektywne odczucie. Oni jedno ani drugie nie powinno w żadnym stopniu wpływać negatywnie a pozytywne efekty zapewne odczujesz. Napisałem o wydolności bo na tym polu przy moim organizmie i nienawiści do biegania widzę różnicę i nawet mogę polubić to cholerne bieganie.

 

http://www.fabrykasily.pl/suplementy/larginina-vs-lcytrulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nieidealny świat napisał:

a z tych dwóch l-arginina pasuje wręcz idealnie.

W takim razie przy najbliższej okazji jak będę sobie coś zamawiać to przetestuję ;) bo na razie z supli to mam tylko kreatynę i myślę, że to dobra inwestycja. Dzięki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Quo Vadis? said:

na razie z supli to mam tylko kreatynę

Nie wiem ile masz kasy na suple, ja miałem spory budżet w zeszłym roku i poszalałem kupując pełną gamę, po czym metodą eliminacji praktycznie jedyne suple, których realny wpływ odczuwam to właśnie jabłczan kreatyny i te dwa. Nie mieszkam w Polsce więc nie wiem jaka jest podaż ale w UK da się nabywać suple poniżej ceny "sportowych". 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/L-Arginine-HCL-500mg-180-Capsules-Muscle-Pump-Nitric-Oxide-NaturPlus-/181380261741 przy 8g/dzień = 11dni

http://www.ebay.co.uk/itm/L-Citrulline-Malate-x-120-1500mg-per-Serving-Cardiovascular-Erectile-Dysfunction-/221682887481 przy 6g/dzień = 10dni

 

A ze sportowych AAKG treca ma i jedno i drugie http://www.ebay.co.uk/itm/AAKG-Citruline-Malate-Complex-Mega-Dose-Muscle-Pump-Trec-/291915077521 ale kosztowo już tak fajnie chyba nie wychodzi :)

 

PS. Cytrulina sprzedawana jest na Erectile Dysfunction wiec bonusowy efekt jest dość jasny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ktoś ma niedobory cynku czy magnezu to polecam ZMA. Efekt to zwiększone libido, lepszy sen, do tego silniejsze erotyczne sny. Podobnie działają złożone ciężkie ćwiczenia jak przysiady czy martwy ciąg ale to chyba nie nowina. Jakieś, choć o wiele mniejsze efekty wywołały u mnie tongkat ali oraz catuaba. Oba te ziółka korzystnie zadziałały na mój stan psychofizyczny, podłamany długotrwałym stresem.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to musimy najpierw dowiedzieć się czym jest booster testosteronu - stymulator testosteronu, ma na celu zwiększyć poziom testosteronu oraz polepszyć regeneracje,w skład boosterów testosteronu wchodzą substancje anaboliczne, które przyczyniają się do zwiększenia testosteronu, aczkolwiek podczas stosowania boosterów testosteronu mogą wystąpić również skutki uboczne - spadek libido, ginekomastia spowodowana konwersją testosteronu do estrogenów, inaczej babski hormon wzrostu, dlatego też powstały środki które mają na celu blokować estrogen. U mężczyzny zwiększenie estrogenu oznacza spadek libido oraz może wstąpić ginekomastia, dlatego warto inwestować w boostery testosteronu zaopatrzone w substancje antyestrogenne, które mają na celu blokować żeński hormon jakim jest estrogen. Substancje te to m.in : 6-OXO oraz 4-Androstene-3,6,17-trione,5,7-dwuhydroksyflawon.Dzięki tym środkowym budujemy czysty testosteronu bez estrogenów.
W skład jedynych z najlepszych boosterów testosteronu powinny wchodzi substancje m.in :
Tribulus.
Kwas D-asparaginowy (DAA)
Wyciąg z korzenia różańca górskiego.
Saponiny sterydowe.
ZMA (Cynk,Magnez,Witamina B6)
Kozieradka.
Czerwona koniczyna.
Korzeń pokrzywy.
6-OXO(Antyestrogen)
6-Bromo(Antyestrogen)
Trans - Resveratrol(Antyestrogen)
Maca
4-Androstene-3,6,17-trione(Antyestrogen,zbliżone działania do 6-OXO)
5,7-dwuhydroksyflawon(Antyestrogen)
Ekstrakt z palmy sabalowej.
Ekstrakt z z owsu zwyczajnego.
Indol-3 karbinol.
Dynia zwyczajna.

 

Druga sprawa - aby zarzucić sobie taki środek należy, w pierwszej kolejności wykonać potrzebne badania na poziom testosteronu, może się okazać, że poziom teścia jest w normie a jakiekolwiek próby jego ,,sztucznego" zwiększania, mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia faceta, a nawet oczywiście dla jego sprawności fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Odlotowy napisał:

Tribulus.
Kwas D-asparaginowy (DAA)

Z tego co ja się orientuję to Tribulus na pewno nie działa, DAA chyba też.

I dalej będę się upierać, że booster testosteronu nie działa, choć jest jeden wyjątek: może nieco podbić teścia, gdy jesteś po 30sce lub masz naturalnie niski poziom teścia.

W innym wypadku nie odczujesz różnicy, mnóstwo Youtuberów się o tym wypowiadało. Chyba, że masz jakieś bardziej aktualne informacje niż ja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał Nolvadren xt  z MANa , tyle, ze zawiera substancję 11 oxo, która jest delikatnym prohormonem, ewentualnie bpi Ahd razem z bpi solid moze działać lepiej, to boostery, które blokują estrogeny - czyli trochę Cię utwardzą. 

Nie jedź zbyt dlugo na blokerach estrogenów bo osłabiają kości, trochę suszą stawy , i mogą Ci osłabić włosy- jakieś 8 tyg max.

Przy Nolvadrenie możesz walnąć sobie 8 tyg. A po czwartym tygodniu wrzucić DAA i też pociągnąc 8 tyg także w sumie będziesz 12 tyg. Na boosterze i ostatnie 8 tygodni już bez blokerów estro.

Do tego dorzuć sobie jakieś dobre ZMA przed snem z dobrą formą magnezu - i w miarę dobrą iloscią cynku, ktory troche podbija teścia i utrzymuje skórę i wlosy w dobrej kondycji.

Trzymaj dobre żarcie- jedz jajka i od czasu do czasu jakieś bardziej tluste mięso - karkówkę czy udka z kury,i będzie dobrze  dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.