Skocz do zawartości

Bracia dzisiaj dołączam do Waszej armii


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kim jestem?

Jestem Play, mam 22 lata, niekarany. Od lat, badałem to kim jestem, jaki chcę być. Dziś już wiem. Od zawsze dażyłem ludzi empatią, kiedyś uważałem to za największą słabość. Dziś wiem że jest to moją siłą, dobro wraca. Nigdy nie dawałem sobie wejść na głowę, do tego nauczyłem się odcinać frajerów i pasożytów z mojego życia. Czemu nick Play? Życie to gra a ja chcę być zwycięzca, choć dopiero stawiam pierwsze kroki. Oczy miałem już otwarte, znałem elementarne zasady tej gry zwanej życiem, ale po lekturze tego forum zacząłem patrzeć znacznie szerzej. Przeczytałem tu historie, które mną poruszyły i uświadomiłem sobie że męska solidarność i honor jednak nadal istnieją. Dzięki Wam bracia!

 

skąd się tu wziąłem?

Tak chciał los. Przyjaciel 6 lat temu podał mi pewne forum. z tamtego przypadkiem wpadłem na kolejne forum o rozwoju,  a stamtąd (ponownie przypadkiem) tu. 

 

po co tu jestem?

Mam nadzieję pomagać braciom, oraz chcę się dalej doskonalić. Cieszy mnie fakt że mając zaledwie 22 lata mam już pewną świadomość na temat działania tego świata. Wiedzę, która nie jest zakazana, ale mimo to prze większość (niestety) nigdy nie poznana. 

 

Jeszcze raz Witam! 

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.