Skocz do zawartości

Problemy z logowaniem do Windowsa


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio -czyściłem mokrą -ścierką laptop -i dzi-eń-potem -(-n-ie -wiem, czy to -prz-yczy-n-a -mam -kłopoty -z --klawiaturą, n-ie -mogę -wpisać hasła logując -się --b-o -samoczynnie wyskakuje -mi seria znaków -------------------------------------. Ma to miejsce cały czas, tak samo teraz pisząc w wyszukiwarce czy na Forum, muszę -co -chwila -kasować te -znaki. -Co robić, -Pan-ie -Premierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość zalecam czyszczenie laptopa i innych urządzeń ściereczkami jednorazowymi, które można kupić od biedy za parę złotych, są już nawilżone do użytku. Jest to znacznie bezpieczniejsze. 

Coś takiego jak na zdjęciu:
products_0e626953-fa97-49dc-a689-38f31a7

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdrianoPeruggio - Analizując Twoją historię wynika z tego fakt, o którym pisał @Stulejman Wspaniały. Musiałeś mieć nie do końca czystą szmatkę skoro po wyschnięciu został gdzieś brud, który zanieczyścił klawiaturę na pewnych stykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujesz się na siłach i wiesz że nie uszkodzisz sobie klawiatury to możesz spróbować wyjąć ten klawisz którego znak Ci się sam "wciska" i zobaczyć czy czegoś tam nie ma, może podczas czyszczenia dostało się coś pod tą gumkę silikonową wyczyść to sobie tylko delikatnie, sprężone powietrze by się nadawało, chusteczki żeby wyciągnąć wilgoć. Jeśli jednak nic tam nie ma i jesteś pewien że jest tam wszystko suche a znak dalej się sam wpisuje to pozostaje oddać laptop do naprawy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.