Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
AdrianoPeruggio

Problemy z logowaniem do Windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio -czyściłem mokrą -ścierką laptop -i dzi-eń-potem -(-n-ie -wiem, czy to -prz-yczy-n-a -mam -kłopoty -z --klawiaturą, n-ie -mogę -wpisać hasła logując -się --b-o -samoczynnie wyskakuje -mi seria znaków -------------------------------------. Ma to miejsce cały czas, tak samo teraz pisząc w wyszukiwarce czy na Forum, muszę -co -chwila -kasować te -znaki. -Co robić, -Pan-ie -Premierze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą sprawdzałem, dalej -sz-wan-kuje, jeśli dam -kompa -do -n-aprawy, to -ciekawe, -czy zrob-ią -i -ile -wezm-ą.

Edytowane przez AdrianoPeruggio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanim oddasz do naprawy zostaw ja w jakimś ciepłym miejscu, niech dobrze wyschnie, woda mogła się dostać pod klawisze jeszcze nie wyschła i "pisze za Ciebie",  spróbuj powinno pomóc  . 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na przyszłość zalecam czyszczenie laptopa i innych urządzeń ściereczkami jednorazowymi, które można kupić od biedy za parę złotych, są już nawilżone do użytku. Jest to znacznie bezpieczniejsze. 

Coś takiego jak na zdjęciu:
products_0e626953-fa97-49dc-a689-38f31a7

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli czujesz się na siłach i wiesz że nie uszkodzisz sobie klawiatury to możesz spróbować wyjąć ten klawisz którego znak Ci się sam "wciska" i zobaczyć czy czegoś tam nie ma, może podczas czyszczenia dostało się coś pod tą gumkę silikonową wyczyść to sobie tylko delikatnie, sprężone powietrze by się nadawało, chusteczki żeby wyciągnąć wilgoć. Jeśli jednak nic tam nie ma i jesteś pewien że jest tam wszystko suche a znak dalej się sam wpisuje to pozostaje oddać laptop do naprawy 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta