Skocz do zawartości

Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

@TornadoMówię o kursie 1mln chłopie, tam nic o MLM-ach, Amwayach nie było bo to nie ten kurs coś Ci się pomieszało :D tylko były tematy jak allegro, domeny, amazon, infoprodukty, programy partnerskie i widać, że Jacek w tych kwestiach wypada słabo np. mówi o fiverze, że każdy i wszystko Ci zrobi za 5$, a gdyby wniknął bardziej w temat wiedział, że za 5$ jest tylko wstępna konsultacja, a jej wykonanie kosztuję 250 $ w wordpressie :) więc to jest ta różnica, że kurs jest nie wart swojej ceny. Mnie Amwaye, nie interesują i inne MLMy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BrightStar napisał:

 Mnie Amwaye, nie interesują i inne MLMy. 

TO czytam , niestety ludzie którzy się tym interesowali przed bumem internetu ,własnie z MLM ów i innych takowych pierdów nie mają problemów z : reklamą,statystyka,niszówką ,wprowadzaniem na rynek ,reklamacją,podażą  i popytem,badaniami rynkowymi ,psychozą tłumu ,modą lokalną ,trendem.

 

A to że ktoś ci zrobi za darmo to :samo się grzmi.

Po za tym on pokazuje mechanizmy kombinowania (a mam wrażenie ,że wziąłeś dosłownie przykład):unsure:

Nie pamiętam czy u niego było o od sprzedawaniu części procesu ? Upraszczaniu procesu?

Byyyyznes plan

Badanie rynku

Siła nabywcza  

Symulacja

Rozruch

Profity- Straty

Zwycięstwo/upadłość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeznałem się bardziej i okazuje się, że shoper wcali taki rewelacyjny nie jest jak u nich piszą.

Home.pl i Sky-shop mają ponoć lepszą obsługę klienta, dwustronną (działającą) integracje z allegro, a bardzo podobnie działają jak shoper.

Obczaję i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na click shopie z home.pl pracowałem tylko musisz mieć świadomość, że oni kuszą promocjami typu 5 domen za 0 zł przez pierwszy rok ale potem płacisz 3 x więcej zarówno za domenę jak i hosting, więc dobrze to sobie porównać. W click shopie musisz mieć hosting u nich ale domenę możesz wykupić taniej i przekierować DNS np. na aftermarket.pl

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home - spoko, robią co obiecają tylko, że są drodzy (bardzo). Dwa ciężko zrezygnować jak już zaimplementujesz jakieś rozwiązania. 

 

Co byś nie wybrał - domena i eksport danych, tak żebyś mógł się przesiąść w razie czego. Poza tym home ma dla mnie podstawowe wadę, jest spółką polską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam, przekopuję najlepsze rozwiązania. Pojawił się wordpress na horyzoncie. Też ciekawa opcja i całkiem tania.
@BrightStar Tak jak mówisz - braciak ma hosting na wordpressie, ale domenę ma "com.pl". WP ma też wtyczki do płatności, trzeba je kupić osobo i jest jednorazowa opłata.

Co myślicie?

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wordpress to Cms czyli system zarządzania treścią za pomocą którego możesz zbudować stronę, blog lub właśnie gdy dodasz wtyczkę woocommerce sklep internetowy, a hosting to przestrzeń serwerowa na której zainstalujesz sklep w woocommrrce ale tu juz byś musiał troche sie podszkolić, zeby zrobic to sam. Woocommrrce to dobry pomysł jak masz mniejsza ilośc produktów w asortymencie i generalnie pod względem Seo jest dobrze optymalizowany i daje rade ale tez sporo wtyczek, jest płatnych. 

 

Co do domen to tylko z końcówka .pl żadne tam com.pl ?

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel podobnie działał - zaczął od handlu przez allegro, ładnie mu się biznes rozkręcił, to założył własny sklep. Ale później konkurencja zaczęła go dojeżdżać, sam podjął kilka kiepskich decyzji, źle zainwestował i musiał zwijać biznes. Teraz pracuje chyba na etacie w jakiejś agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.