Skocz do zawartości

Jak społeczeństwo manipuluje wartością mężczyzn.Wartościowa lektura zwłaszcza dla Białych Rycerzy - Link do artykułu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Bracia!

 

Nie udzielam się za często na forum ale mogę was zapewnić ze czytam je codziennie. Zwłaszcza dział świeżakownia. 

Nie dawno na wykopie znalazłem ciekawy artykuł dotyczący tego w jaki sposób społeczeństwo traktuje mężczyzn. Od dłuższego czasu zastanawiałem się dlaczego mężczyźni przedstawiani są przez media w świetle negatywnym a kobiety w pozytywnym.Przed 2000 rokiem w większości filmów głównym bohaterem był samiec mniej lub bardziej alfa ale samiec. Teraz mamy wysyp filmów gdzie głównym bohaterem jest kobieta,  a do tego kobieta która potrafi zrobić wszystko lepiej niż  facet. Np Wonder women, nowy Ghost Busters,  Atomic Blondie. Mężczyźni są często przedstawiani jako fajtłapy i niedorajdy żciowe. Proponuje przez jakiś czas oglądając telewizje, filmy, seriale, reklamy zastanowić się w jaki sposób przedstawiani są tam faceci. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. 

 

Streszczenie : Świat Zachodni po cichu przekształcił się w cywilizację, która nie docenia mężczyzn, a przecenia kobiety, gdzie państwo siłąprzekazuje dorobek mężczyzn kobietom tworząc różne przewrotne zachęty by dobre kobiety prowadzić ścieżką wielkiego zła przeciwkomężczyznom i dzieciom, i gdzie męska natura jest szkalowana, a żeńska celebrowana. To jest nie w porządku dla obu płci i jest przepisemna szybki upadek cywilizacji, koszty którego docelowo będzie ponosić kolejne pokolenie niewinnych kobiet, a nie mężczyzn, i to już w 2020

roku.

 

Dość długa ale Wartościowa lektura polecam wszystkim 

Link do artykułu http://www.wykop.pl/ramka/3884045/mizoandryczna-banka-spekulacyjna/

Myślę ze Marek mógłby na podstawie tego artykułu nagrać kilka audycji.

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez SiwyPies
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2017 o 12:49, SiwyPies napisał:

Teraz mamy wysyp filmów gdzie głównym bohaterem jest kobieta,  a do tego kobieta która potrafi zrobić wszystko lepiej niż  facet. Np Wonder women, nowy Ghost Busters,  Atomic Blondie.

Resident Evil też chyba by tu pasowało.

Dnia 28.08.2017 o 12:49, SiwyPies napisał:

która nie docenia mężczyzn, a przecenia kobiety

No niestety i to będzie coraz bardziej narastać na rzecz przeceniania kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.