Skocz do zawartości

Zajmowanie się forum "od kuchni".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienić regulamin i napisać, że każdy użytkownik może być usunięty bez podania powodu przez Moderatora. Skończą się jakieś dziecinady. Ludzie przychodzą tutaj i czują się jakby byli współwłaścicielami tego miejsca? To jest Marka własność i robi co chce. Proste.

 

Jak mnie kiedyś ktoś wywyali nie będę beczał tylko będę żył dalej swoim życiem.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy chcą uczyć Marka jak prowadzić ten biznes. Brutalna prawda jest taka, że Marek ma już 3 lata doświadczenia w prowadzeniu forum, a ci 'co wiedzą lepiej' mają zerowe doświadczenie, nie tylko w prowadzeniu forum (pod kątem biznesowym) ale najczęściej nie mają doświadczenia w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu.

 

Zwyczajnie na podstawie własnej subiektywnej opinii stwierdzają, że coś będzie złe dla Marka interesu i starają się wymusić na nim określone działania, ewentualnie dążą do powstrzymania jakichś zmian bo te naruszają poczucie ich szeroko pojętej estetyki. 

 

To tak jak 3/4 pracowników dowolnej firmy i 90% jej klientów, każdy myśli, że gdyby był na miejscu szefa, zrobił by to czy tamto lepiej, poprowadził by firmę lepiej, jego sukces byłby bardziej spektakularny.

 

Każdy ma jakąś złotą radę, a tak naprawdę gdyby zajęli daną pozycję to byłby cały zestaw klęsk, który zaczyna się od paraliżu decyzyjnego.  

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodzę z założenia, że bycie szefem wymaga dyktatorskich zapędów. Szczególnie wobec dorosłych ludzi. Skoro ktoś nie potrafi się zachować mając 20+ lat na karku w gronie oczytanych i rozsądnych ludzi to powinien od razu trafiać na ścięcie. Zero litości, żelazna i twarda władza. Dlatego podziwiam włodarzy forum za cierpliwości :)

Edytowane przez PanDoktur
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @PanDoktur. Uważam również, ze wszystkie głupie posty czy nawet napisane z rażącym złamaniem praw ortografii i interpunkcji (co świadczy o braku szacunku do Braci) powinny być również po prostu usuwane jak śmieci. Co również powinno mieć zapis w regulaminie. Moim zdaniem lepiej mniej treści ale treści na najwyższym poziomie.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Z tym pisaniem to jest w ogóle śmieszne. Zazwyczaj ludzie tu przychodzą i piszą nie tylko z błędami, ale ponadto bez przecinków, robią jakieś dziwne spacje, brakuje akapitów. Rozumiem, że nie każdy jest mistrzem pióra, ale pewne rzeczy to zwykłe lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję @Stulejman Wspaniały taki zapis w regulaminie:

Quote

To jest forum prywatne, dostęp do niego jest przywilejem, a nie prawem, wszyscy są na nim gośćmi i muszą szanować decyzje gospodarzy, które są ostateczne.

Oznacza to, że NIE jest naszym obowiązkiem zapewnić każdemu możliwość wypowiedzi na naszym prywatnym terenie. Jeśli powiesz coś, co nam się nie spodoba, możemy pozbawić cię możliwości głoszenia tego na tym forum, ale bez żadnych przeszkód z naszej strony możesz robić gdziekolwiek indziej - twoja wolność wypowiedzi nie będzie przez nas ograniczana (anglojęzyczna ilustracja tego konceptu w komiksie XKCD) .

Tak tępi się wolność pozytywną, dziffki.

 

Po za tym mam wrażenie że niektóre wpisy są za długie jak np. 10. pkt w III rozdziale nt. praw autorskich - sądząc po opisie wygląda mi to na zwyczajną licencje CC-BY 4.0 (4.0 od 3.0 różni się tym że ma być właśnie międzynarodowy)

Edytowane przez Snk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia,

 

Reptiljanusz poprosił mnie, bym wkleił jego wypowiedź na forum:

 

Cytuj

Dzień Dobry

Panie Marku - niniejszym przepraszam Pana za nieodpowiednią formę i ton wyrażonej w dniu 28.08.2017 opinii o funkcjonowaniu forum w wątku "moje propozycje odnośnie forum" dotyczącej obecności działu "dramy Youtube" a także za emocjonalne i obraźliwe wypowiedzi skierowane do Pana w tym dniu poprzez komunikator forum.

Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek, a emocjonalny ton wypowiedzi był spowodowany subiektywnym odczuciem odnośnie promowania - w moim odczuciu szkodliwych treści,  które  - w mojej ocenie były sprzeczne,  z tym co zadeklarowano w "credo" forum - że jest ono jest miejscem wolnym od masowej bezwartościowej rozrywki i ma służyć rozwojowi osobistemu użytkowników.  Nadmiernie ostry ton wypowiedzi był spowodowany tym, że odniosłem wrażenie, że głosy użytkowników sprzeciwiających się obecności w/w działu na forum były ignorowane przez kierownictwo forum.

Przepraszam również użytkowników forum którzy mogli się poczuć się urażeni wywołanym incydentem a w szczególności moderatora MoszeKortuxy skierowane do niego uwagi odnośnie treści którymi się interesuje i publikuje.

Oceniając sprawę na chłodno - w oderwaniu od emocji stwierdzam, że wpadłem w pułapkę własnego ego - jakoby proces rozwoju osobistego jaki podjąłem, dawał mi prawo do publicznego oceniania zainteresowań innych ludzi.

Ponieważ nie mam możliwości uczynić tego osobiście proszę o opublikowanie niniejszych przeprosin na forum.

Jeszcze raz przepraszam, pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

 

 

Ode mnie (Marka). Padło wiele naprawdę przykrych, podłych słów. Oczywiście o powrocie na forum nie ma mowy, natomiast doceniam przeprosiny. Ukazują one, że po gwałtownych emocjach nastąpiło oszacowanie zdarzenia i własnych reakcji, zakończone honorowymi przeprosinami. Każdy ma prawo się pomylić, ja to rozumiem i nie mam żadnej winy do ex forumowicza jako człowiek, natomiast jako właściciel forum muszę coś mieć, bo okazanie słabości by takie zdarzenia wręcz przywoływało.

 

Pozdrawiam i również życzę powodzenia, sukcesów i ogarnięcia podświadomości by nami nie kierowała, tylko my nią.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.