Skocz do zawartości

Interpretacja wyników


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację poniższych wyników badań krwi. OB wyszło mi 13. Czuję się dobrze, nie powiem abym tryskał energią ale nie jest najgorzej. Nie ćpam, nie piję, palę E-fajka, rzadko zajadam smażone a tu takie kwiatki. Dodam że badania robiłem dzisiaj na czczo, mam 35 lat 180cm i 86kg. Ćwiczę na siłowni 3-4 razy w tygodniu. Tylko smu mi brakuje bo sypiam po 4-5h na dobę. 

wyniki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien przed spedziłem 13h w trasie za kółkiem. Na siłce ćwiczę raczej zdrowotnie, bez dawania czadu na maxa. Wieczorem w niedziele na stacji benzynowej zjadłem żeberka, ziemniaki i warzywka. 

Mam cały czas lekką gorączke i uczucie ciężkiej głowy, poza tym od długiego czasu problemy jelitowe. Hmmm.

Pisać testament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed badaniami krwi trzeba być minimum 16 godzin na czczo. A najlepiej dzień wcześniej zrobić głodówkę i pić tylko wodę. I to minimum 3 litry. Zjadłeś na wieczór dużo tłustego to nie dziwne że wywaliło trójglicerydy oraz wątroba trochę dostała. Oprócz tego 48 h przed badaniami powinno się unikać intensywnego wysiłku fizycznego. Zastosuj się do tych porad i w ciągu 2 tygodni zrób powtórkę ale tylko tych podwyższonych. Na marginesie widać że jesteś abstynentem bo GGTP w normie:). Oprócz biochemii zrób sobie przy okazji morfologie i mocz. Bo podwyższony CPR świadczy o jakimś stanie zapalnym organizmie. Chodź przyczyn może być wiele. Wystarczy nawet zepsuty ząb. Oczywiście nie jestem lekarzem więc w w razie wątpliwości proszę się skontaktować z lekarzem lub farmaceutom:).pzdr.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za booster testoteronu? Pewnie i tak nie działa, więc wyrzuciłeś pieniądze w błoto. Ewentualnie żeń-szeń może trochę podbić, ale jego działanie jest takie, że generalnie pobudza cały organizm do działania. 

Wyniki powtórz jedząc ostatni posiłek przed 18 i nie będąc w stanie choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.