Skocz do zawartości

Artykuł z Onetu o Rimini


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Na ciekawy artykuł dziś trafiłem, link wrzucam tu: http://kobieta.onet.pl/po-tragedii-w-rimini/q3vxh4l

A teraz zANALizujmy to co napisała tam jakże mądra i oświecona Pani, która przecież mylić się nie może, ok, zacznijmy:

Cytuj

Przeczytałam, co minister Patryk Jaki i jego prawicowi koledzy mają do powiedzenia à propos tragedii w Rimini. I przeczytałam, co o tym myśli prawicowy internet. Odnotowałam też wszystkie podkreślenia i pogrubienia w tytułach donoszących o tym strasznym zdarzeniu, informujące, że rzecz się zdarzyła na oczach męża ofiary. Tak jakby fakt ten czynił gwałt jeszcze bardziej potwornym. Tak jakby można było stopniować potworność gwałtu.

Nie wiem jak Waszym zdaniem ale moim to czyni ten gwałt jeszcze bardziej potwornym, tym bardziej, że napastników było 4.

Cytuj

Już nawet nie mam siły na oburzanie się cynicznym wyzyskiwaniem przez polityków koszmaru, jaki stał się udziałem tej kobiety, do podgrzewania rasistowskich i antyimigranckich nastrojów w kraju. 

Pisze, że nie ma siły i się oburza a i o oburzeniu tej Pani jest ten artykuł więc jakże wierzyć kobiecie, gdy ona kłamie nawet jak mówi prawdę :lol: była jakaś sonda czy ankieta, na której było, że ok. 90 kilka procent Polaków NIE CHCE tu tych przybyszy no ale ta Pani chce więc przyjąć wypada a wszyscy inni są źli i podgrzewają nastroje jakby mowa o gwałcie przez czarnoskórych miała być tematem tabu.

Cytuj

Ci sami politycy, którzy dziś krzyczą: „wieszać czarnych bydlaków” (bo to tak naprawdę wykrzykują), nie mieli żadnych oporów, odbierając państwowe wsparcie finansowe instytucjom udzielającym pomocy ofiarom swojskich, polskich domowych gwałcicieli. 

I oczywiście musi być manipulacja, bo my przecież też mamy gwałcicieli! Oczywiście! Zatem zdaniem tej Pani, polscy gwałciciele są gorsi od tych czarnoskórych..bo tak z tego wynika.. tylko czy przypadkiem nie każdy gwałt, nie ważne przez kogo uczyniony nie jest paskudny? Już nie będę się rozpisywać o skali w jakiej gwałcą tzw. imigranci

Następnie w artykule jest atak na polityków przy władzy, poniekąd usprawiedliwiony ale to wszystko jest w celu by na końcu można było odnieść wrażenie, że to politycy są źli a Ci czarnoskórzy wcale nie są aż tak źli, zawsze mogli tą parę zabić, co nie? Albo jak to gdzieś któryś z nich ujął "jaja im spuchły" więc musieli odreagować.

Cytuj

Gdzie ich oburzone tweety i kwieciste wpisy na Facebooku nawołujące do tortur i linczu, gdy polskie bydlaki gwałciły i mordowały w Wielkiej Brytanii,  Francji i innych krajach?

Zapamiętajcie, czarni gwałciciele = imigranci, polscy gwałciciele = polskie bydlaki

Cytuj

Kto chce bezpieczeństwa kobiet, słucha kobiet.

29136.png

Cytuj

Uważnie i z szacunkiem zapoznaje się z (przerażającymi) badaniami i studiami prowadzonymi od lat przez organizacje kobiece. Nie mędrkuje, nie moralizuje, tylko przyjmuje do wiadomości, co mają do powiedzenia same zainteresowane oraz instytucje niosące im pomoc i stara się działać w porozumieniu z nimi.

Jakby to powiedzieć..albo może tego komentować nie będę, więc już podsumowując całość, poniekąd ta Pani racje ma ale wplotła to w ten tekst tak z dupy, że to nie jest nic innego jak zwykła manipulacja mająca na celu pomóc w wysnuciu wniosku, że ..? Sami sobie dokończcie i wyróbcie własne zdanie ;)  link macie wyżej, liczę na ciekawe wypowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina Młynarska - i wszystko jasne. Ot taka pisareczka i felietonistka w onecie, znana nasza podwórkowa feminazistka. Przez lata pluła na swojego ojca, że był sprawcą patoli w domu. Gdy Młynarski się wylogował z tego świata to zalukrowało się od ckliwych wspomnień na każdej możliwej platformie. Szczeka to to, pisze felietoniki, w których oskarża Polskę o homofobie i wewnętrzne patologie (które śmiem twierdzić ratują nas jeszcze przed islamskim najeźdźcą zza granicy). Nikt generalnie nie traktuje tej pani poważnie, nawet w komentarzach przeważa tendencja krytyczna. Ja bym to zostawił - niech sobie gnije w swoim bajorku.

Bardzo dużo myślałem o tej pani, śledziłem trochę jej wpisów i doszedłem do jednego wniosku: nadziałby na dzidę :D Ale ona lubi murzyńskie kutangi, tak wynika z tego artykułu :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomko napisał:

Bardzo dużo myślałem o tej pani, śledziłem trochę jej wpisów i doszedłem do jednego wniosku: nadziałby na dzidę :D Ale ona lubi murzyńskie kutangi, tak wynika z tego artykułu :(

Pani Młynarska w młodości grywała rolę obiektów seksualnych w polskich filmach (a fe!), świecąc cyckami. Także możesz sobie zafundować małą próbkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feministki się wściekają, że nie powinno się wykorzystywać gwałtu do anty-islamskich nastrojów. Tak naprawdę mają gdzieś islam i zazdroszczą kobiecie seksu (logika feministek *), bo wiedzą, że dalej będą dziewicami.

*Według feministek gwałcić można oczami i gwałcicielem, może być tylko biały mężczyzna,  w innych przypadkach według feministek jest to seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony Rocky Horror Nooo! To ja rozumiem. Ciałko ładne, zadbane. Stopy ładne. No te cycki... Chyba przez nie została feminazistką. A szkoda, marnuje się. Mogłaby wypełnić swoją biologiczną rolę w tym strasznym, patriarchalnym świecie!!! :D

Co do tematu. No cóż - wystarczy kliknąć na inne jej felietony. Chłopaki, zwieracze pusczają mi ze śmiechu:

http://kobieta.onet.pl/kobiety-na-marginesie-felieton/7thf29v
 

Hahahahahahahahaha. Kisnę jak to mówi nasz forumowy czerwony diabeł skaczący na dupie.
Oczywiście lata 90 to dobrobyt i wzrost gospodarczy, który wypełnili szowiniści traktujący cizie i loszki jak towar do ruchania. One Bogu ducha winne nie mogły się realizować bo patriarchat hurr durr. No nic kurwa, że miały dostęp do gangsterów, polityków, biznesmenów i ich majątków. Która była sprytniejsza to uszczknęła część z ich zasobów albo rozkręciła coś swojego. Reszta wolała ciągnąć druta na tylnym siedzeniu Mercedesa lub brylować na salonach. To wina patriarchatu oczywiście, totalne odrzucenie swojej natury.

7ddc75a030865bb19d04b8471d23eb2ba3745dba

Zdjęcie poglądowe - myślę, że idealnie oddaje klimat świtu biznesów lat 90. Tu mamy naszą najpopularniejszą Polską Ukrainkę u początku swojej "kariery" trzymaną siłą za ramię przez gangsterskie bydlęta przez co nie mogła założyć własnej działalności.

z20837096IH,Mafia-pruszkowska-w-latach-9

Na tym zdjęciu widzimy natomiast imprezy, przy których kobiety chcą się przebić z propozycją dochodowych biznesów, ale są onieśmielane ilością puszek coca-coli na stole i ilością cylindrów w Mercedesie. Kobiety chciały prowadzić firmy, rozkręcać biznesy, ale niesprawiedliwie traktowano je tylko jako obiekty seksualne w tych sukienkach.

Oczywiście kręcę bekę o jednostkowych zdjęciach, ale kumaci wiedzą o co chodzi ;)

Ale uwaga - na tym samym portalu mamy też takie felietony dokładnie w tej samej rubryce:

http://kobieta.onet.pl/8-zachowan-ktorymi-nieswiadomie-zniechecasz-do-siebie-mezczyzn/efcsjle

I co teraz panowie? :)

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

Ale uwaga - na tym samym portalu mamy też takie felietony dokładnie w tej samej rubryce:

http://kobieta.onet.pl/8-zachowan-ktorymi-nieswiadomie-zniechecasz-do-siebie-mezczyzn/efcsjle

O proszę :D na kogoś spadł promyk oświecenia.. ale czytając komentarze trafiamy na:

Cytuj

~taktak : Mam 6 cech z początku listy i w 4 literach mam czy przyciągam czy nie facetow. to jest seksistowski artykuł. Kobieta nie jest tylko człowiekiem jak ma faceta. Jest czlowiekiem ZAWSZE. Ze ma takie czy inne cechy to jej sprawa, albo ktoś je zaakceptuje albo nie. Tyle na ten temat. Jakoś facetow ciągle nie kastruje się intelektualnie i społecznie jak kobiety. Na marginesie, nie narzekam na powodzenie ale jakoś nikt nie potrafi zrozumiec ani mężczyzni ani kobiety ze można kochac siebie i samotne zycie oraz wolnośc. Nie każda kobieta lubi burkę. zwiń

Cytuj

~Hermenegilda Kociubińska do ~Żona: O to właśnie chodzi,że w prawdziwej , autentycznej relacji nie wyobrażam sobie by ktoś na kogoś zastawiał sidła , przymuszał do czegokolwiek, manipulował,stosował szantaż emocjonalny !! Kobiety od takich facetów uciekać jak najdalej, bo to psychole !!!! przestrzegam!!!

Brakuje jeszcze tylko "to psychole !!111!!11!!111" :lol: 

Cytuj

~ina : Teoria pisana chyba przez mężczyznę, który ma wyłącznie oczekiwania, bo przeciwnościom nie potrafi sprostać. Jestem wiele lat sama i nie narzekam, bo kiedy spotykam kolejnego nieudacznika traktującego mnie przedmiotowo i usiłującego zmusić do zaakceptowania jego tchórzostwa i nieudolności to wszystkiego mi się odechciewa. Jeżeli kobieta spotka mężczyznę prawdziwego a nie w cudzysłowie to wie jak doprowadzić do związku. Niestety coraz więcej jest takich, którzy uważają, że samo ich spojrzenie wystarczy żeby majtki spadły. Tak się składa, że nie nadążyłabym. Być może dlatego właśnie jestem sama, choć wcale nie zarozumiała, tylko też czegoś oczekuję. zwiń

Jednym słowem masakracja :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/ofiara-gwaltu-w-rimini-chce-sprawiedliwosci-a-nie-zemsty-6160808552117889a

 

Pani zgwałcona przez czterech murzynów na oczach męża, chciałaby odwiedzić Rimini ponownie jako zwykła turystka. Kurwa mać czy ja dobrze widzę, czy jej się już do reszty we łbie pomieszało. Przecież mi po takim zajściu już na samą myśl o tym kraju by się robiło słabo. Ale chyba jak widać u Pani zadziałały mechanizmy wywołujące podniecenie przy silnych napalonych murzynach z wielkimi knagami, o których mówi Marek w audycjach. Albo może spełniły się jej głęboko skrywane fantazję o kopulacji z murzynami i chciałaby powtórki:D

Edytowane przez Nardin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nardin Uprzedziłeś mnie o 20 minut z dokładnie tym co napisaleś :)

Czytam i kurwa oczom nie wierzę. "No spoko, zgwałcili mnie we 4, ale już pomińmy ten temat, wczasy były spoczko i na pewno tam wrócimy. Elo!". Dzisiaj o tym w radiu mówili. Ja pierdolę. Najlepsze, że są komentarze w stylu "trzymaj się dziewczyno, i dobrze mówi - to polityczna gra"! Pomijając sam fakt ochydności tych wydarzeń to faktycznie można rzec, że z głową coś ma nie halo. Cisnęła o odzyskanie zdjęć z wyjazdu włącznie z tymi z plaży. Ja pierdziele - ja po mojej byłej wyjebałem wszystkie zdjęcia, żeby o niej nie myśleć przypadkiem bo mam kiepskie wspomnienia a kobieta z takiego miejsca chce zachować wspomnienia. Ciekawe co będzie myśleć przeglądające je. "O tutaj na 3 dni przed gwałtem, pamietasz?", "O a tutaj na plaże wyszliśmy i potem mnie zgwałcili te ochydne czarne umięśnione i wysportowane bestie! A ty dostałeś wpierdol - pewnie bolało cię bardzo". Co do kurwy z tymi ludźmi?

Druga sprawa, na którą nikt nie zwraca uwagi. Czy te osły nie rozumieją (tak samo jak ta dziewczyna), że ta sprawa to dobry pretekst do zaostrzenia kar i może nawet do dyskusji o karze śmierci??? Może to brutalnie zabrzmi, ale ten gwałt to dobra okazja żeby ugrać coś i zaostrzyć kary dla tych dziukusów dla przyszłych ofiar. Czy ta kobieta nic nie myśli? Aż tak tępa jest? Na jej miejscu bym robił dramę, traumę, płakał i opowiadał straszne historie.

Jakoś jak ginie jakiś afrykańczyk czy muzułmanin to nikt nie mówi: "no spoko, złapcie tylko tego białego i będzie luz", tylko jest maksymalne ciśnięcie z ich strony i używanie tego wydarzenia do zwiększenia ochrony policyjnej, dialogu i ogólnie podsycania nienawiści przeciwko zachodowi w każdym meczecie. Tak jak ten dzieciak 2lata temu co go morze wyrzuciło. No chuj, że ojciec winny śmierci dziecka, ale "taki był obraz walki o życie i ucieczki przed wojną". Europa skretyniała i ofiary takich właśnie wydarzeń jak zamachy i gwałty nic nie uczą się... Jak barany na rzeź. Złapią tych co ją zgwałcili to zgwałcą następni...

Aż się zagrzałem bo pamiętam co się stało po tym jak Anglik wjechał furgonetką i zabił tego muzułmanina co wychodził z meczetu w Londynie. Nosz kurwa płacz i lament o dyskryminacji, od policji aż się zaroiło przed meczetami, od razu lewactwu aż się oczy zapaliły bo w końcu jakiś śniady rozjechany w Europie przez rodowitego Anglika.

Naprawdę żal mi było tej dziewczyny, ale po tym co dzisiaj przeczytałem to kompletna wyjebka z mojej strony. Po Polce się tego nie spodziewałem. Ciekawe co ma do powiedzenia jej chłopak.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

Naprawdę żal mi było tej dziewczyny, ale po tym co dzisiaj przeczytałem to kompletna wyjebka z mojej strony. Po Polce się tego nie spodziewałem. Ciekawe co ma do powiedzenia jej chłopak.

To samo mam odczucie, gdybym był jej chłopakiem, to po przeczytaniu tego artykuły bym ją zostawił i pluł sobie w brodę, że (prawdopodobnie) broniłem swojej dziewczyny a ta pierdoli jak potłuczona.. Facet dostał zapewne konkretne lanie, a tamtej się chyba podobało.. I jeszcze na oczach jej faceta, a ona taka umęczona tak nie chciała przecież być zgwałcona. Męczenniczka w służbie sprawiedliwości. Naprawdę, brak słów by wyrazić to co czułem po przeczytaniu tych kompletnych bzdur. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne , 4 Arabusów przetrzepało jej dupsko jak stąd do Vegas a ona daje wywiady i wali farmazony, że chce wrócić znowu jako turystka (tam gdzie ją brutalnie zgwałcono, whaaatttt??) oraz o instrumentalizacji politycznej (chyba bardziej się martwi o napastników i marsze KODu popierające multi kulti). Na dodatek chłopa jej zmasakrowali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło pod artykułem wp :  

la republica http://bologna.repubblica.it/cronaca/2017/08/30/news/rimini_la_ragazza_stuprata_voglio_solo_giustizia_non_vendetta_prendete_quelle_belve_e_tornero_-174222385/

 

 

la Repubblica  dziennik włoski o poglądach lewicowych wydawany od 1976 roku w Rzymie przez Gruppo Editoriale L’Espresso Spa (Grupa Wydawnicza L’Espresso S.A.). Nakład „La Repubblica” wynosi około 635 tys. egzemplarzy. Redaktorem naczelnym jest Ezio Mauro. Dziennik ten ma dziesięć wydań regionalnych Bari, Bolonia, Florencja, Genua, Mediolan, Neapol, Palermo, Parma, Rzym i Turyn. .

 

la Repubblica (Italian pronunciation: [la reˈpubblika]; English: the Republic) is an Italian daily general-interest newspaper. It was founded in 1976 in Rome by Gruppo Editoriale L'Espresso led by Eugenio Scalfari and Carlo Caracciolo and Arnoldo Mondadori Editore. Born as a radical leftist newspaper,[1] it has since moderated to a milder centre-left political stance.[2][3] It lately assumed a liberal position and a generally supporting view of Democrat Prime Minister Matteo Renzi.

 

Pisze tylko o wysłanniku Giuseppe Baldessarro, ale nic więcej czyli to może być sztuczka lewicowych pro imigracyjnych środowisk.

Edytowane przez Ethereal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voqlsky @Maynard Okaże się za kilka-kilkanaście dni gdy wróci do kraju. Dotrze na pewno do tego artykułu jeśli już nie dotarła, bo jest to we wszystkich naszych mediach. 

Nie wiem jednak z kim mamy do czynienia. Może to jakaś jebnięta aktywistka? Może jakaś sympatyzująca z lewicą? Nie wiadomo, poczekajmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo faktycznie pierdolnięta albo dziennikarze po prostu bezczelnie kłamią. W sensie ktoś za te ochydne kłamstwa płaci- calkiem możliwe że do tych lewicowych wloskich gazet płyną jakieś saudyjskie pieniądze, za szerzenie pro imigracyjnej propagandy.

Wp to też portal lewicowy, trzeba pamiętać, że te kurwy kłamią w żywe oczy.

Zanim laska się zorientuje to czas upłynie, w chooy ludzi przeczyta te brednie, a poźniej ewnetualnie zamieszczą jakieś przeprosiny czy sprostowanie, gdzieś malym drukiem i chuj, poszło, kaska zarobiona, biznes się kręci

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym razie, z punktu widzenia naszego zmysłu etycznego, ta kobieta może stracić szacunek dla partnera, który okazał się słaby bo jej nie obronił.  Racjonalnie rozumując to nie ma sensu, on nie miał szans ale atawizmy rządzą się innymi prawami... Brzmi to chujowo ale bywa przecież nawet tak, że kobiety wiążą się z kolesiami, którzy je zgwałcili. Częściej niż z niedojdami, którzy chcieli zgwałcić ale im nie wyszło:) Rzecz badali psychologowie ewolucyjni. Może być inaczej, kobieta chce stawić czoła traumie i nieść głowę wysoko.

 

Cytuj

 

 

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext możesz mieć racje, artykuł mógł powstać aby zbagatelizować sytuacje, wkręcili to ofiarę gwałtu która prawdopodobnie nic nie wie o tym lewackim artykule, po to aby na koniec powiedzieć ''To był tylko incydent, nic się nie stało'' bo skoro główna ofiara tak mówi to pewnie tak jest...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.