Skocz do zawartości

Artykuł z Onetu o Rimini


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.wp.pl/polacy-pokrzywdzeni-w-rimini-apeluja-uszanujcie-nasza-prywatnosc-6160997727942273a

 

" Jak podkreśliło, pokrzywdzeni obywatele RP dotychczas nie wypowiadali się dla żadnych mediów i nie planują takich wypowiedzi. Według biura cytowane w mediach takich jak włoski dziennik "La Repubblica" wypowiedzi są nieprawdziwe. "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Assasyn napisał:

artykuł mógł powstać aby zbagatelizować sytuacje, wkręcili to ofiarę gwaltu która prawdopodobnie nic nie wie o tym

Dokładnie. Zwłaszcza na tle fałszywych ankiet jakoby Polacy popierali w większości przyjmowanie uchodźców itp wciskania kitu. 

Dzisiejsi dziennikarze to w większości opłacani krzywoprzysięzcy chodzący grzecznie na smyczy manipulantów.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pudelek.pl/artykul/11625/zgwalcona_polka_udzielila_wywiadu_wloskiemu_dziennikowi_apelujemy_o_uszanowanie_prywatnosci_pokrzywdzonych_malzonkow/
 

@Mariuszsoq Jednak dobrze chłopaki przewidzieli. Te skurwysyny manipulują aż miło.

Inną niepokojącą rzeczą jest to, że żadne media nie wycofały ani sprostowały tych artykułów i rzekomych cytatów, które wcześniej opublikowały. To jest jeszcze większe skurwysyństwo i obłuda.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomko napisał:

Te skurwysyny manipulują aż miło.

A ja czytywałem czasem wp.pl ... :/ Czas to zmienić.

Godzinę temu, Tomko napisał:

Inną niepokojącą rzeczą jest to, że żadne media nie wycofały ani sprostowały tych artykułów i rzekomych cytatów, które wcześniej opublikowały. To jest jeszcze większe skurwysyństwo i obłuda.

Wychodzi na to, że walka z tym to jak walka z wiatrakami. Myślę, że nawet gdyby znalazł się ktoś, kto by chciał walczyć z tym to zostałby uznany za właśnie takiego "Don Kichota" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

wp i onet to ściek.

Na szczęście ja korzystam z wielu źródeł ale właśnie i wp i onet zdarzało mi się czytać, teraz tym co widzę, te portale się całkowicie skompromitowały w moich oczach ;) To jest straszne, że ktoś próbuje żerować w ten sposób na czyjejś tragedii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? To co zauważyłem już jakiś czas temu, to fakt, że wp.pl manipuluje komentarzami i ilością lajków. Dla osoby posiadającej mózg podejrzanym jest, że artykuł ma 30 komentarzy i pierwsze kilka komentarzy mają po 500 lajków gdzie reszta ok 10-20. Do tego moderacja na wp.pl. Wiele razy się z nimi kłuciłem na kurwy bo usuwali moje niewygodne komentarze zgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

Wiele razy się z nimi kłuciłem na kurwy bo usuwali moje niewygodne komentarze zgodne z regulaminem.

Ja nawet nie komentuje na podobnych portalach bo i tak 90% ludzi tam ma wodę zamiast mózgu i komentarz będzie albo zminusowany albo usunięty przez nie ustępujących w "mądrości" moderatorów tego jakże zacnego grona. Przydałoby się zrobić gdzieś temat i tam spis portali/stron, które manipulują jedynie w ograniczonym stopniu (bo nie wierzę, że żaden portal nie będzie manipulował tak jak mu wygodnie) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Ja nawet nie komentuje na podobnych portalach bo i tak 90% ludzi tam ma wodę zamiast mózgu i komentarz będzie albo zminusowany albo usunięty przez nie ustępujących w "mądrości" moderatorów tego jakże zacnego grona. Przydałoby się zrobić gdzieś temat i tam spis portali/stron, które manipulują jedynie w ograniczonym stopniu (bo nie wierzę, że żaden portal nie będzie manipulował tak jak mu wygodnie) ;) 

Przypuszczam, że na 100 tego typu komentarzy na tego typu portalach, tylko kilka będzie faktycznie napisanych przez niezależne osoby. Trzeba brać pod uwagę, że te niewygodne dla lewackiej ideologii ( jeśli w ogóle można to tak nazwać ) są usuwane, reszta to komentarze generowane przez pracowników tych portali - chuj jeden wie kto to jest i od kogo bierze kasę.

Dziwi mnie fakt, że z kimkolwiek się rozmawia w realu to opinie są zupełnie inne a tam wysyp lewackiego kurewstwa. 

To samo jest na fb. Są osoby, które biorą kasę za komentowanie politycznych artykułów na fb. Jak się trochę poczyta to widać, że piszą wciąż te same lub podobne brednie.

Całkiem możliwe, że jedna osoba używa wielu kont - taki sobie zdradziecki sposób, osób bez zasad, na dorobienie kilku groszy. 

 

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, trochę ludzie są sobie sami winni ;) Nie mówię, że wszyscy ale np Ci, którzy wyjeżdżają na wczasy do np: Włoch, Francji, Niemiec.. Powinni brać pod uwagę ryzyko związane z takim wyjazdem ;) ja bym się do tych krajów nie pchał, wolałbym wybrać spokojniejsze miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety muszę wyrazić swoją negatywną opinię na temat tego co tutaj pisaliście o rzekomych wypowiedziach ofiary gwałtu w Rimini.

Ta niby wypowiedź była tak grubymi nićmi szyta, że dziwie się, że ktoś to wziął na serio. Tak jak zostało już powiedziane, ta gazeta to jest lewicowy, sterowany ideologicznie gniot.

Nikt poza tymi tumanami nie posługuje się takim językiem i takimi sformułowaniami, więc to było jasne, że ta kobieta, ofiara gwałtu tego nie powiedziała. Dobrze, że chociaż raz ministerstwo zrobiło coś dobrze i wysłało tę notę, która w delikatny sposób potwierdza, że jest to po prostu fake news.

Niestety, "papier" przyjmie wszystko i ktoś może to przeczytać i uznać za prawdę czy wręcz za coś szlachetnego. W całym tym artykule chodziło głównie o to by:

1. Powiedzieć, że turyści nie uciekajcie. Na Hawajach są trzęsienia ziemi a u nas takie rzeczy a wypadki chodzą po ludziach.

2. Uchodźcy dobrzy

3. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i właściwie to jeszcze umocniło ich związek. Trzymają się mocno za rączki więc w sumie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shark spora grupa osób tutaj wzięła to na serio bo nadal tkwią w bagnie typu ''Dopierdolmy kobietom'' :) co pokazuje że niczego się nie nauczyli i powielają te same schematy co przed rejestracja na forum, a są tu tylko po to aby zdobywać tych samych co oni sojuszników kompanów  w zabawie  pt. ''dopierdolmy kobietom'' :)

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo pojawiły się nowe informacje, pierwsza to taka, że osoby odpowiedzialne za ten gwałt złapano. Kolejna informacja na którą natrafiłem podczas przeglądania FB (jestem w grupie PartyzanciPL) to ten oto filmik:

Przesłuchałem w całości i wiem, że język, który tam jest używany niekoniecznie musi każdemu odpowiadać. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć tym informacjom? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.