Skocz do zawartości

Dziewczyna z pracy.


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia,

Temat wałkowany i zdaje się prosty, ale nie dla mnie... i wydaje mi się jak zwykle, że jestem w wyjątkowej sytuacji. Będzie szybko bez rozwodzenia się.

 

Odchodzę z mojej pracy w czwartek. Podoba mi się jedna dziewczyna, nic praktycznie o niej nie wiem. Przed wczoraj przedstawiła mi się, trochę chichów wynikło, że ja nie zrobiłem tego pierwszy itd. Dzisiaj coś pogadaliśmy o jakichś nieznaczących pierdołach, dosłownie chwilkę.

 

Ona jest cicha i spokojna, należy raczej do tego typu dziewczyn, oczywiście patrząc fasadowo i powierzchownie.

 

Ciężko mi do niej zagadać i zaprosić ją gdzieś. Hmmm... chyba się zesram jak tego spróbuję, bo poprzednie "związki" wychodziły same z siebie :P Jestem dingleberry i stulejarz.

 

Jutro środa, a w czwartek idę do tej roboty ostatni raz. Waham się kiedy podejść ^^

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rewter2 napisał:

Sądzimy że masz dwie opcje, możesz albo spróbować albo nie spróbować.

Prosto i konkretnie wytłumaczone w jednym zdaniu co masz zrobić :lol: 

36 minut temu, Carl93m napisał:

Ona jest cicha i spokojna, należy raczej do tego typu dziewczyn,

Znałem takie ciche i spokojne... :P

37 minut temu, Carl93m napisał:

Jutro środa, a w czwartek idę do tej roboty ostatni raz. Waham się kiedy podejść ^^

Parafrazując @rewter2 masz dwie opcje, w środę albo w czwartek :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Carl93m napisał:

Może się nie zesram ze strachu

Na wszelki wypadek pampers i lecisz z tematem :lol: a tak już poważnie, to spróbuj chociaż sie ustawić bo potem będziesz żałować i sobie pluć w brodę ;) jeśli Ty tego nie zrobisz to kontaktu nie bedzie poza pracą, jeśli nie wypali to również kontaktu nie będzie, podsumowując nie masz się czym martwić.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-wa.

A jak odmowi to co sie stanie?

Ziemia zacznie sie krecic w druga strone?

Ty zwariujesz? (to bardziej prawdopodobne).

Ze tez tak jest ze gdy dziewczyna sie usmiechnie to facet traci rozum i to jest dead end.

Byla kiedys jedna dobra rada: Gadaj z kazda dupa jak z siostra.

Rzecz jasna do czasu.

Siostry zwykle sie nie bzyka wiec trzeba zejsc z tej drogi bo to najprostsza do friendzone i w dodatku nie zwlekac za dlugo.

Gdy mleko wykipi - dobre pomysly nie na wiele sie przydaja.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Arintal said:

Najczęstsza odmowa z która się spotkałem to "mam chłopaka":)

Następnym razem jedź po grubości i mów: "Ja też. W sumie gdyby nie to, to bym ciebie zakręcił". I ciśnij.

 

PS. Tak, wiem co napisałem i napisałem to z pełną świadomością :)

Edytowane przez azagoth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za szczerość, ale chuj Ci się do dupy schował ?

 

Na co Ty czekasz ? Jeśli dziewczyna Ci się podoba, to wyjdź z propozycją spotkania. Co się może stać ? Odmówi Ci ? W takim razie wyjdziesz na 0. Nie masz nic do stracenia, a wiele do zyskania :wub:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Carl93m napisał:

Dobra Panowie, ma chłopaka temat zamknięta. Koleżanka B. Powiedziała mi, że ona jest zajęta. Ciąg dalszy stulejarskiej ścieżki :D

Standardowy shit test oblałeś i to podwójnie

Po pierwsze skąd wiesz ,że ta kumpela(B) nie lovcia się do wasz mościa (podejrzewam ,że lovcia) skoro ci udziela takich informacji.

(pokazałeś żeś dupowłaz bo od tyłu dopytujesz)

Po za tym  to standardowy tekst "mam chłopaka" i po tym leci ciężki ostrzał :kochasz go?lubisz go? sypiasz z nim?

W świecie UWO  "Facet nie ściana można przestawić ".

Ale ty wolałeś od kumpeli jak od wyroczni usłyszeć i  nie naruszać swojej strefy komfortu .

Do polerowania zbroi zacznij używać czarnej matowej pasty w końcu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red - Dokładnie. A co jeśli tamta koleżanka nie chce by jej koleżanka była z nim? :P. Baby też lubią namieszać by innej nie było za dobrze. @Carl93m - Ja bym tak łatwo nie łykał tłumaczeń koleżanki B. Pamiętaj, że kobiety potrafią zagrać niezłe suki wobec nich samych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Carl93m napisał:

Dobra Panowie, ma chłopaka temat zamknięta. Koleżanka B. Powiedziała mi, że ona jest zajęta.

Gdyby panna do której chcesz podbić dała Ci tekst "mam chłopaka" to rozumiem, natomiast jeśli Ci to powiedziała jej koleżanka..no to stary.. ;) jak kolega wyżej wspomniał, baby rywalizują między sobą i to nieustannie. Kolejna rzecz - po co się wgle pytałeś jej koleżanki o to? Na szczęście masz jeszcze jutrzejszy dzień z tego co sie nie mylę by to naprawić i podbić do właściwiej osoby a nie wypytywać o nią jej koleżanki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.