Skocz do zawartości

Historyjka


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ernesto napisał:

Ona czeka podobno aż z nią porozmawiam, bo mi z grupy jej przyjaciółka powiedziała

To zacznij obracać jej przyjaciółkę w takim razie skoro wszystko przekazuje tobie, co mówi tamta dziewczyna.

A teraz pomyśl dlaczego ona nie może tym razem, pierwsza do ciebie się odezwać i poruszyć temat?
Chce abyś za nią latał jak piesek, był do niej petentem - podejrzewam, że ma takie podejście ponieważ sporo o tobie rozmawiała z kolegami, a z kolegami...to trzeba jedną ręką się witać, a w drugiej trzymać cegłówkę aby, któremuś z nich przywalić zanim zrobią z ciebie wała - tak to już jest w relacjach w większej grupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Masz rację. Sporo z nimi rozmawiała, i mi wszystko mówiła np. żeby dała sobie z nim spokój, albo dogryzali mi. Ogólnie wszystko wyjaśniłem z nimi. 

Z przyjaciółką mam bardzo dobry kontakt. Ja ją klepne po dupie, ona mnie klepnie. Ona też jest w takiej relacji z jednym z grupy, tylko że on ją rucha. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc z grupy, ale bez urywania z nimi kontaktów oczywiście i dodając do tego inwestycje w siebie - praca, zarabianie kasy, kursy, może studnia, podróże - to zawsze się zwraca a przez to zwiększasz swoją atrakcyjność ogólnie w oczach społeczeństwa, to pierwsza sprawa.

Druga sprawa - nie miej jakiegoś, wielkiego ciśnienia na kobiety, one to wyczuwają, że masz parcie i zaczynają z automatu robić tobie pod górkę.

Nie miej sentymentów i zasad w stosunku do ludzi, którzy są przeciwko tobie - pamiętaj, że prawdziwy kumpel zawsze stanie po twojej stronie a nawet dosadnie pokaże ci twoje, własne, błędy.

Masz wszystko biało na czarnym, co z tym zrobisz to już twoja sprawa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.