Skocz do zawartości

Kobieta o tym, kim jest dla nie mężczyzna


Rekomendowane odpowiedzi

Ta szanowna dama z całą pewnością skończy odwracając poduszkę na suchą stronę.

Obstawiam, że już to robi, jeśli rzeczywiście prezentuje tak wysoki poziom spierdoliny umysłowej.

 

No ale cóż... nie należy się tym przejmować ani z tym walczyć - to trzeba leczyć. Między innymi w kurortach, o których wspomniał @Mordimer;)

Mniemam również, iż w Rosji znajdzie się niejeden, który naprostuje owej damie światopogląd bardzo tradycyjnymi metodami znanymi z czasów naszych ojców i dziadów.

 

PS. Pisząc ten post dokonałem ciekawego odkrycia. Chcąc sobie przypomnieć kilka sów z rosyjskiego, odpaliłem Google Translator. Tłumaczenie słowa "mężczyzna" na rosyjski w tym słowniku to: "человек" (człowiek) :D . Google Rosja jeszcze daje radę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Icerock87 said:

Nie tylko w rosyjskim. Angielskie "man" i niemieckie "Mann" również oznacza człowieka.

Nie zrozumiałeś :). W języku rosyjskim istnieje słowo "мужчи́на", które jest bezpośrednim tłumaczeniem słowa "mężczyzna". Google Translator natomiast zalicza mężczyzn do ludzi a kobiety do innego gatunku :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rosyjsku mężczyzna to -  "mużczina", a kobieta to "żeńszczyna". Jestem z tego pokolenia co miało rosyjski od podstawówki do studiów. Po drodze łyknąłem jeszcze trochę niemieckiego. Ogólnie jestem anglojezyczny poza ojczystym polskim.

Wyobraźcie sobie minę niemca - kiedy na wyjeździe szkoleniowym szkolenie było po angielsku, z niemcami trochę po niemiecku, ale jak niemcy zobaczyli ze zaczynam z ruskimi gadać po rosyjsku - to wygląd ich twarzy mówił sam za siebie a późniejsze komentarze to było podsumowanie zdziwienia. Google Translator zazwyczaj tłumaczy dziwnie - ale ostatnio się sporo poprawił.

 

A odnosząc się do filmu - to co opowiada ta kobieta to jest 100% prawda i jestem przekonany, że niemal 100% kobiet w tych czasach tak myśli - przede wszystkim interes i korzyści jakie można wyciągnąć ze związku z facetem. Jak Marek w którejś z audycji mówił mogą to być różne korzyści nie tylko bezpośrednio materialne - to może być np. pozycja społeczna (pani profesorowa, generałowa, dyrektorowa itp),  tylko mało która kobieta jest w stanie to szczerze i bezpośrednio wyartykułować. A tutaj mieliśmy bezpośrednią loszkę walącą prawdę między oczy.

 

Jaki to ma wpływ na trwałość "małżeństw" sami wiecie.  Rośnie nam pokolenie dzieci wychowywanych przez matki. Jak jest wychowywany syn bez ojca - wszyscy wiedzą jak się to kończy dla młodego mężczyzny kiedy nie ma kto go wprowadzić w dorosłe życie mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.