Skocz do zawartości

Witam i o zdrowie pytam


pannaanna

Rekomendowane odpowiedzi

To ja kobieta słuchająca Radia Samiec. Z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Ale bez jaj, nie będę mówić że jestem inna, bo nie jestem! Pierdolone instynkty. Nie, nie nazywam się Anna! Chciałam podesłać kilka audycji mojemu facetowi, ale boję się że się chłopak zdemoralizuje. Seks za 80 zł z czyściutką prostytutką ?! Otóż drodzy Panowie to, że się pani prostytutka mydłem umyje i perfumą pryśnie, nie znaczy że was HPV nie zarazi. Prezerwatywa nie chroni przed zakażeniem. HPV powoduje nie tylko raka szyjki macicy, czyli prezent dla przyszłej, lub obecnej żony, ale także raka odbytu, penisa czy gardła. Mam koleżankę która po wakacjach wciąż ma taką pamiątkę... O ile u kobiet prowadzi się badania w postaci cytologii, co pozwala na wykrycie wczesnych stadiów, to jeżeli chodzi o raka gardła czy odbytu, penisa nie. Także bawcie się dobrze za namową pana Marka. Rak gratis.

 

PS. Dla pana Marka zalecam pakiet badań na HCV, HBV, HIV, Kiłę, Chlamydię, Rzeżączkę. 

 

 

 

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pannaanna napisał:

Chciałam podesłać kilka audycji mojemu facetowi, ale boję się że się chłopak zdemoralizuje.

Czytając Twój pierwszy post mam wrażenie, że już jest za późno także możesz mu podesłać ;) 

2 godziny temu, pannaanna napisał:

Także bawcie się dobrze za namową pana Marka. Rak gratis.

Idąc Twoim tropem myślenia nie warto w ogóle rozpoczynać współżycia bo kto wie, co za partnerkę ma się przed sobą i czy nas czymś nie zarazi ;) 

2 godziny temu, pannaanna napisał:

Seks za 80 zł z czyściutką prostytutką ?!

Czytając niektóre tematy użytkowników tego forum jakoś jestem dziwnie przekonany, że prostytutki mogą dbać o higienę nieco bardziej z tego to powodu, że zależy im na tym by klient wrócił, natomiast niektóre Panie, które uważają, że wszystko im się należy już niekoniecznie ;) 

Reasumując witam oraz zapewne żegnam na jakiś czas :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pannaanna napisał:

nie znaczy że was HPV nie zarazi.

 

Hpv zaraża się ponad  50% ludzi minimum raz w życiu, czyli miliony ludzi w tym kraju, większość zarażeń przebiega bezobjawowo i ustępuje po roku.  

 

To tak jak straszenie grypą, wiadomo część ludzi umiera bo ma slaby organizm lub powikłania, ale większość przechodzi wielokrotnie bez problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.